Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Техніка | Гребінка (Додано:1 липня)

DATAKOM DKM-185 LRM Ємнісний показник MV напруги

1 935 грн.

Номер оголошення: 69424

DATAKOM DKM-185 LRM Ємнісний індикатор MV напруги

DATAKOM DKM-185 - це блок безпеки, що відображає наявність небезпечних напруг на установках середньої напруги. Принцип дії заснований на вимірюванні напруги на шині через ємнісний розділовий міст. Для забезпечення високого рівня безпеки РК-дисплеї працюють безпосередньо від струму ізолятора. Таким чином, індикатори працюватимуть навіть за відсутності напруги допоміжного джерела постійного струму. Пристрій поставляється в 2-х варіантах як без реле, так і з реле. Світлодіод DC-ON буде вказувати наявність напруги допоміжного джерела постійного струму в версії c реле.

Відповідно до стандарту EN61243-5, якщо будь-яка фазна напруга вище 0,45Un, відповідний дисплей почне працювати, а вихідний сигнал активується. Якщо напруга фази нижче 0,1Un, відповідний дисплей вимкнеться. Якщо все фазні напруги нижче 0,1Un, то реле вимкнено. Пристрій поляризоване на землю і не несе небезпечних напруг. Для перевірки розділені напруги також доступні на тесто

Телефон: Показати...

E-mail: [email protected]

Написати власнику оголошення

Ваш email:

Ваше ім’я:

Текст:

Захист: ← Введіть сюди код з картинки

Інші оголошення рубрики «Техніка»

3 500 грн.
1 000 грн.
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації