Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Бізнес | Глобине (Додано:27 вересня)

Разматыватель рулонной стали Mazanek RR 1250

Номер оголошення: 69591

Основными принципами, которыми руководствуются специалисты-разработчики компании Mazanek, являются соблюдение выполнения всех стандартов качества и безопасности при создании машин, внедрение современных технологий и выпуск агрегатов с долговечными эксплуатационными свойствами. Для надежного и быстрого разматывания рулонного металла наша компания рекомендует приобрести размотчик модели RR 1250, именно этого производителя, поскольку мы уверены в скрупулезном отношении к технологическому процессу станкостроения. Подробное описание данного бухторазматывателя на сайте компании http://kverb.uaprom.net/p27295790-razmotchik-razmatyvatel-metalla.html

Телефон: Показати...

E-mail: [email protected]

Написати власнику оголошення

Ваш email:

Ваше ім’я:

Текст:

Захист: ← Введіть сюди код з картинки

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

400 грн.
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації