Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Бізнес | Полтава (Додано:21 листопада 2022)

Дріт пружинний 11 мм EN 10270-1

85 грн.

Номер оголошення: 70405

Дріт пружинний 11 мм фосфатований.

Властивості дроту відповідають технічному регламенту EN 10270-1 для класу SH та мають показники тимчасового опору (межа міцності) 1380-1530 N/mm2.

Ідеально підходить для пружин, працюючих при статичних та динамічних навантаженнях, та маючих коефіцієнт співвідношення діаметру дроту d до внутрішнього діаметру пружин Dвн не менше 4. Виготовлення пружин з даного дроту проводиться в холодному стані без послідуючого загартовування, стабілізація після надання виробам потрібних розмірів проводиться при температурі близько 300 градусів на протязі години. Потрібно враховувати можливі зміни розмірів при операціях технологічного обжимання/розтягування/скручування.

Технологічні властивості чудово підходять для виготовлення пружинних робочих органів різноманітних конфігурацій в сільскому машинобудуванні: грабліна, пружинний палець, зуб пружинний. В основному дані вироби використовуються в пружинних боронах середнього класу.

Відвантаження від 10 кг

Телефон: Показати...

E-mail: [email protected]

Написати власнику оголошення

Ваш email:

Ваше ім’я:

Текст:

Захист: ← Введіть сюди код з картинки

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації