Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Бізнес | Полтава (Додано:29 листопада 2022)

Дріт пружинний 9 мм EN 10270-1

85 грн.

Номер оголошення: 70426

Дріт пружинний 9 мм марки SH EN 10270-1.

Тимчасовий опір 1450-1610 N/mm2 дозволяє виготовляти різноманітні пружинні вироби зі стабільно високою якістю. Кінцеві якісні показники пружин, виготовлених з дроту даної марки, дозволяють використовувати їх у всіх галузях промисловості. Окремо можна відзначити застосування пружинного дроту даної категорії в сільськогосподарському машинобудуванні – пружинні пальці та загортачі різноманітних легких пружинних борін з дроту 9 мм користуються великим попитом, завдяки своїй пружності та великій протидії стиранню в процесі експлуатації.

Враховуючи, що вітчизняна промисловість має технічну можливість виготовлення пружинного дроту максимально в 8-му діаметрі - це єдина альтернатива легованим маркам сталей 60С2А, 65Г та інших, які потребують обов’язкового гартування в процесі виробництва, що в свою чергу дозволяє отримати значну економію енергоносіїв в процесі виробництва та зменшити загальну собівартість продукції.

Телефон: Показати...

E-mail: [email protected]

Написати власнику оголошення

Ваш email:

Ваше ім’я:

Текст:

Захист: ← Введіть сюди код з картинки

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

1 грн.
100 грн.
2 500 грн.
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації