Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Бізнес | Полтавщина (Додано:29 листопада 2022)

Дріт пружинний 6 мм

85 грн.

Номер оголошення: 70429

Дріт пружинний 6 мм Б-2 ГОСТ 9389-75, SH EN 10270-1.

Завдяки своїм багатофункціональним властивостям дріт даної категорії користується максимальним попитом в нашій країні. Запорукою виступають кінцеві технічні характеристики та мінімальна вартість в ринковому секторі ресорно-пружинних сталей.

На сьогоднішній день основними матеріалами даної групи виступають: дріт пружинний марки Б класу 2 згідно ГОСТ 9389 (дріт Б-2 ГОСТ 9389-75) виробництва Стальканат-Силур з показниками тимчасового опору 1320-1570 N/mm2 , та пружинний дріт марки SH згідно EN10270-1 виробництва Туреччина, Індія, Італія, Китай з показниками 1590-1770 N/mm2.

Завдяки налагодженим зв’язкам з постачальниками, маємо можливість постачання пружинного дроту як в роздріб від декількох кілограмів, так і великими гуртовими партіями. Співпраця з нашим підприємством допоможе заощадити кошти на пошук, логістику, оформлення первинних документів, процедури митниці.

Телефон: Показати...

E-mail: [email protected]

Написати власнику оголошення

Ваш email:

Ваше ім’я:

Текст:

Захист: ← Введіть сюди код з картинки

Інші оголошення рубрики «Бізнес»

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації