Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Послуги | Полтава (Додано:4 березня)

Плівка ударотривка антибухова на вікна. Монтаж. Продаж. Полтава.

Номер оголошення: 70605

  Монтуємо на склопакети і моноскло прозору ударотривку антивандальну захисну плівку.

Якщо склопакет буде розбитий, ця плівка, як захисна мембрана, утримає на собі скло і не дозволить йому розсипатися на друзки, тим самим захистить приміщення від потрапляння в середину зловмисників і небезпечних предметів.

  Приблизно так само захисна плівка втримає на собі основну кількість гострих уламків скла після руйнування склопакета, спричиненого можливим вибухом поблизу об’єкта. Тим самим, не допустить потрапляння в середину приміщення безлічі гострих шматочків скла, які можуть спричинити серйозні травми людей, перебуваючих в приміщенні в будь який час доби.

   Ще однією корисною властивістю прозорих антивандальних плівок є ефект візуального приховування подряпин на склі після нанесення на склопакет. Глибокі подряпини стають шенш помітними, а не глибокі  стають майже не помітними, або зовсім не помітними.

Досвід роботи з плівкою з 2006 року.

Можливий продаж ударотривкої плівки на відріз в П

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики
Прикріплені фото

Інші оголошення рубрики «Послуги»

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації