Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Будівництво | Горішні Плавні (Додано:2 травня)

Акумулятор RITE-POWER 7700

Номер оголошення: 70796

Промисловий портативний генератор з акумуляторним живленням RITE-POWER 7700 є ідеальним рішенням для тих, хто шукає надійний джерело безперебійного живлення. Генератор RITE-POWER 7700 забезпечує безперервну потужність 2500 Вт, використовуючи енергетичний банк потужністю 7700 Вт·год. Завдяки цьому, генератор RITE-POWER 7700 може забезпечувати живлення електроінструментів, освітлювального обладнання та будівельного устаткування протягом тривалого часу.

Крім того, генератор RITE-POWER 7700 має міцну конструкцію, що забезпечує безпеку та тиху роботу з нульовими викидами. Генератор був розроблений з урахуванням потреб користувачів для надійної роботи будь-якому віддаленому місці, де потрібне аврійне живлення.

Ємність акумулятора 7700 Вт/год

Безперервна потужність 2500 Вт

Чиста синусоїда інверторної енергії

3 варіанти зарядного пристрою

(Д) 680 мм x (Ш) 340 мм x (В) 680 мм

110В / 230В

Вага 91 кг

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Будівництво»

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації