Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Техніка | Глобине (Додано:18 серпня 2023)

Електрогенератор Unicraft PG-E 40 SRA 11 000 грн

11 000 грн.

Номер оголошення: 71119

Електрогенератор Unicraft PG-E 40 SRA — це надійне та потужне обладнання, яке ідеально підходить для вимогливих приватних користувачів та професіоналів. Електрогенератор Unicraft PG-E 40 SRA оснащений мідною обмоткою, генератор забезпечує стабільний електропотік та короткочасну потужність, яка в 3 рази перевищує номінальну.

Безперервний електропотік забезпечується завдяки автоматичному регулюванню напруги AVR та захисту від перевантаження. Додатково, електрогенератор Unicraft PG-E 40 SRA оснащений системою відключення двигуна при нестачі масла, що забезпечує безпеку використання.

Сучасний РК-дисплей (3 в 1) показує кількість відпрацьованих годин, частоту та напругу живлення, що дає можливість контролювати роботу генератора. Довгий час роботи забезпечується завдяки великому баку з індикатором рівня палива, що дозволяє не переривати роботу для дозаправки. Роз’єми зручно розташовані на лицьовій стороні, що полегшує їх використання.

Електрогенератор Unicraft PG-E 40 SRA оснащений наборо

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики
Прикріплені фото
Додати у обране

Поскаржитися

Інші оголошення рубрики «Техніка»

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації