Вхід | Реєстрація
Додати оголошення
Будівництво | Кременчук (Додано:30 листопада 2023)

Петлі для алюмінієвих профілів С-94, ремонт дверей, металопластикові та алюмінієві двері

250 грн.

Номер оголошення: 71479

Нашим клієнтам ми можемо запропонувати якісний ремонт та сервіс металопластикових та алюмінієвих конструкцій. Дуже часто доводиться чути відгуки від наших клієнтів про попередні виклики «ремонтників» інших компаній, які приїхали, щось підкрутили, взяли гроші та поїхали, а надалі, коли проблема невдовзі повторилася, цих людей уже не знайти чи вони знову приїжджають, роблять щось і за деякий час проблема повторюється знову. Дійсно іноді складно знайти основну причину несправності і зробити це за 5 хвилин побіжного огляду не вдається, але в цьому і полягає професіоналізм. При правильній діагностиці несправності клієнт отримає правильне вирішення проблеми, що дозволить уникнути повторних збоїв у роботі та викликів на об’єкт.

Дане оголошення уже не актуальне. Нижче Ви можете переглянути свіжі оголошення із цієї рубрики

Інші оголошення рубрики «Будівництво»

Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації