Вхід | Реєстрація

Налаштування роутера TP-Link

Для організації бездротової мережі необхідний роутер. На ринку існує дуже багато виробників цього обладнання та моделей. Роутер TP-Link є одним з найпопулярніших. Якщо ви його придбали, то ця стаття, в якій ми розглянемо процес налаштування роутера tp-link, саме для вас. Усі моделі мають однаковий інтерфейс, тому інструкція буде уніфікованою.

 

Як налаштувати роутер tp-link tl-wr840n

Весь процес можна звести до простої стандартної схеми. Ось її основні етапи:

  • встановлення та підключення роутера;

  • налаштування підключення до Інтернету;

  • захист бездротової мережі.

Якщо дотримуватись інструкції, то вже через якихось 20-30 хвилин у вас буде доступ до Wi-Fi.

Отже, ви відкрили коробку, дістали роутер, уважно його розглянули. Тепер підключіть до нього кабель живлення і вставте в розетку. Індикатор живлення повинен засвітиться. Потім інтернет-кабель, введений в квартиру, підключіть в порт WAN (зафарбований синім кольором). Для зручності рекомендуємо підключити патч-корд (йде в комплекті мережевий кабель) від роутера до ПК або ноутбука. Один кінець кабелю підключіть до порту LAN (виділено жовтим на маршрутизаторі), інший – в роз'єм мережевої карти. На цьому установка роутера закінчена, ви все підключили правильно, переходимо до налаштування.

Налаштування роутера виконується через його веб-інтерфейс. Відкрийте браузер, введіть в адресу сайту: 192.168.0.1 і натисніть Enter. У вікні авторизації потрібно ввести логін і пароль – admin і admin відповідно. Введіть ці дані, натисніть «Вхід» – і ви опинитеся в панелі управління маршрутизатора тп-лінк. На панелі розділів зліва виберіть «Мережа», а потім «WAN». Далі в меню «Тип підключення» виберіть «Динамічний IP-адреса». Це означає, що роутер буде автоматично приймати мережеві налаштування від провайдера. Кожному пристрою присвоюється свій унікальний мережевий номер – MAC-адресу. У більшості провайдерів існує прив'язка до MAC-адреси, тобто мережеві параметри видаються тільки тому пристрою, яке у них зареєстровано. Ви можете виконати процедуру клонування MAC-адреси або звернутися в техпідтримку провайдера, щоб його зареєстрували.

 

Налаштування бездротової мережі

Як підключити вай-фай роутер і забезпечити доступ до інтернет-мережі, розібралися. Переходимо до налаштування Wi-Fi:

  1. Відкрийте розділ «Бездротовий режим» зліва на панелі розділів.

  2. Заповніть ім'я мережі, виберіть країну та натисніть «Зберегти».

  3. Щоб захистити мережу власним паролем, перейдіть в меню «Захист бездротового режиму». Там повинна стояти відмітка напроти «WPA/WPA2» – Personal (рекомендовано).

  4. У рядку «Пароль» вкажіть бажаний набір символів. Пізніше він буде використовуватися для під'єднання до вашої домашньої мережі Wi-Fi.

  5. Збережіть налаштування.

Мережа Ланет пропонує своїм абонентам широкий вибір телекомунікаційного обладнання за приємними цінами. Серед пристроїв представлений і роутер TP-Link, настройка якого була описана вище. Сподіваємося, ви впоралися з нею, і ваш новий помічник радує своїми бездротовими можливостями. А якщо немає, зверніться за допомогою до майстра Мережі Ланет, який швидко, а головне, якісно, ??налаштує роутер, щоб ви могли з легкістю користуватися високошвидкісним Інтернетом.

Розміщено на правах реклами
18 лютого 2020 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації