Останні коментарі користувача «Майстер»

Коментарі користувача
1 2 3 4 5
Майстер 29 квітня 2014, 17:17 На тему: Влізти в чужу шкуру...
215.гость еще
«Ну что Мастер,как чужая шкурка?Или все же корона теперь мешает общаться с нами?»

Корони не знайшов. Напевно забрали до мене. Коментарі читаю. На питання готовий відповісти. Адекватні.
195.Ясен
«А як Ви,Майстер прокоментуєте статтю.Чи професійна солідарність не дозволяє Вам обговорювати працю колеги?»

Власне, ми з Оксаною Григорівною не колеги. У нас різна спеціалізація. Щодо статті - я був проти, щоб вона у такому вигляді з’являлася на сайті.
195.Ясен
«Не знаю,але серед журналістів брехунів ,та підкуплених не меньше ніж серед чиновників.»


Та я не про це. Подивіться на дату виходу тієї публікації - 17.09.2010. Навіщо журналістам (навіть якщо вони брехуни) домальовувати до фотографії селищного голови портрет чинного на той час президента? Щоб його скомпроментувати? Так на той час мати портрет Януковича на стіні напевно було навіть круто. І додавало "плюсів". Враховуючи, що Янукович вже півроку як був обраний, то його портрети мали б висіти у всіх чиновницьких кабінетах. Тільки навіщо це зараз заперечувати - загадка.
Майстер 14 березня 2014, 22:11 На тему: Влізти в чужу шкуру...
26.Альона
«Сумно,що я не хочу війни?Ви це серйозно?»


Сумно, якщо вбивчий спокій - це позиція новосанжарців. Я теж не хочу війни, як і кожна нормальна людина. Однак є одне але. Якщо завтра Росія таки розв’яже війну, що цілком реально, новосанжарці також будуть спокійно спостерігати - чим закінчиться справа? Як можна хотіти чи не хотіти війну, якщо інша держава вже нав’язує її нам? А-а-а, я зрозумів. Якщо завтра Росія нападе на Україну, потрібно миролюбиво чекати, доки наші "брати" окупують усю території держави. І тоді наступить мир і стабільність. Амінь.
Майстер 14 березня 2014, 15:03 На тему: Влізти в чужу шкуру...
13.гостя
«А не рано Ви корону приміряли ,пане Паршевлюк, не жме?»


Корони у царів. Хоча, якщо подумати гіпотетично, то цілком могла б тиснути - голова у мене велика:)
Майстер 14 березня 2014, 14:59 На тему: Влізти в чужу шкуру...
10.Микола Гузченко
«Згадалися його дуже гарні слова про те, що після перемоги в революції кожен повинен робити свою роботу: журналіст - писати, тракторист - орати. Та говорити що завгодно можна, а думка "Оце я буду крутий!" розганяє залишки здравомислія, і чабан пнеться в отамани. І вже переймається, чи гарно йому буде в піджаку.»


В ідеалі так би і повинно було бути. Однак після цих трьох місяців складно просто повернутися до своєї роботи і жити так, ніби нічого не відбулося. Тим більше люди - цілком резонно - запитують: "Якщо стара влада пішла, хто її замінить?" Можна спостерігати за процесом зі сторони, а можна брати відповідальність на себе.

Думка "Оце я буду крутий" - напевно, остання з тих, які приходять зараз у голову. Тим більше, я не бачу у владних посадах нічого крутого. Буде дуже складно - це точно.
Майстер 14 березня 2014, 14:54 На тему: Влізти в чужу шкуру...
7.Ясен
«А як зараз?Хочеться їхати,чи ні?Ну чи йти?»


По-різному буває.
Майстер 14 березня 2014, 14:51 На тему: Влізти в чужу шкуру...
4.New York
«Майстер, 24 лютого, 00:05 На тему: 23 лютого у Нових Санжарах упав Ленін...
Головою РДА Паршевлюк не стане. Хоча б тому, що не бачить потреби у існуванні райдержадміністрацій у майбутньому. Будувати дороги, водогони, житло для людей зможуть громади.
»


Нічого не змінилося. Я так само не бачу сенсу у існуванні райдержадміністрацій. Їх замінять райвиконкоми. Тому вважаю і нинішню РДА, і моє (можливе) перебування там тимчасовими.
Майстер 14 березня 2014, 14:47 На тему: Влізти в чужу шкуру...
2.Олена
«А може краще вбивчий спокій,ніж гаряча війна? Може саме така позиція більшості новосанжарців?»


Можливо, так і є. Тоді це дуже сумно.
Майстер 14 березня 2014, 14:45 На тему: Влізти в чужу шкуру...
1.Олена
«Ви справді вважаєте,що саме Ви-найдостойніша кандидатура на посаду голови Новосанжарської РДА?»


Не вважаю.
Посилання на www.youtube.com

Брехло ваш Путін:))) Напевно, забув попередити цього якута, щоб не зізнавався.

Спешел фо Шофер. Вдень Путін сказав, що у Криму не було російських солдат, це була самооборона кримчан. Солдат на відео визнає, що він із Росії і у Криму вони упереджують теракт. На території іншої держави. Отак от.
31.Микола Гузченко
«Тобто ти кричиш "Геть!" тим рєбятам, яких поважаєш? Ок. А куди геть? »


Геть з України, напевно. Росія - ласкаво просимо, бендерщина - геть. Типовий патріотизм. Російський.
6.koriolan
«Глаз М.И.Кутузова, оставленный им в Крыму, надежно охраняет новую русскую землю от прихлебателей и иноверцев.»


Так нехай кутузівське око і охороняє. А російська армія тоді для чого?:)
94.Патріот
«Єдине, що може зараз врятувати Україну -це консолідація з Росією»


А, ось де собака зарита. Повертаємось до пройденого. Даєш Митний Союз!
93.Бувалий
«Краще б, звичайно, це було б упередити через якесь прийняте рішення влади. Але, як кажуть, переможців не судять, тож вони і не стали чекати його. »


Вчора я був на сесії Новосанжарської селищної ради. І вислухав чимало "теплих" слів від депутатів. Чимало - заслужено. На свій захист можу сказати лише одне - ми намагалися зробити усе за законом. Я звернувся до селищного голови іще у суботу і запропонував зібрати сесію того ж дня, або зранку неділі. Усі розуміють, що зібрати депутатів за кілька годин для Андрія Олександровича не проблема. Проте він сказав: "Сесія буде у вівторок, тоді ж знімемо Леніна". Я пояснив, що люди налаштовані досить рішуче і обіцяти, що пам’ятник достоїть до вівторка, я не можу. Потім сталося те, що сталося.

Якби сесія відбулася у суботу/у неділю вранці, Леніна зняли б краном, поклали на машину і повезли б на збереження - ніякого варварства.

81.спостерігач
« Я не революціонер, я просто працював, працею заповнив весь свій час, що забеспечувати сім"ю.»


Я у Києві бачив сотні тисяч людей, які полишали роботу і їхали на Майдан. Чи ви також гадаєте, що усі вони бомжі та безробітні? Жоден із них до початку подій не був революціонером, але йому довелося ним стати.
73. New York пише:
«Виявилось, що «дух Че Гевари» знімає кришу настільки, що людина вже не розпізнає ні своїх, ні чужих. Будь-якого хуйла, який, прикинувшись на время нормальним, поїхав на майдан, Вова ладен вважати кращим за того, хто назвав смерть людей безглуздою. Тепер йому насрать на старі знайомства. »


Дух Че Гевари - сильна річ. Я вже десь писав, що відреагував не на твою особу, а на те, як ти писав про загибель героїв - звично, не добираючи слів. Мені здається, що так не можна, хоча для тебе це, напевно, просто стиль спілкування.

Щодо старих знайомств. Погляди на життя і переконання все ж таки розділяють людей. Принаймні, мені так здається. Менше з тим, я завжди радів нагоді зустрітися із нашими датчанами (це бувало не так часто) і з вами, коли ви повернулися. Тому на старі знайомства мені зовсім не "насрать". Щодо тих, хто "прикинувся нормальним" і поїхав на Майдан, то більшість із цих людей я зараз дійсно вважаю друзями і побратимами. Просто тому, що ми разом багато пережили. Це як у армії, в якій я ніколи не служив, але чув розповіді інших. Люди, які підставляли тобі плече, або простягали руку у напружену хвилину, будуть тобі дорогими і через десятки років.
45. Спостерігач пише:
«Шановний Майстер, перестаньте вбачати у всіх - ворогів. »


Добре. У всіх - не буду.
70. Спостерігач пише:
«Дійсно Майстер задумайтесь з Ваших вуст звучить: "не був на Майдані - не маєш права (мати свою думку, будувати свою країну). »


Не так. Скоріше, мені цікаво - якщо ця людина мала свою думку на побудову країни, то де вона була місяць, два тому? Чому не приходила на віче, коли ми гукали усіх, хто не хоче коритися системі? Боялася? Можливо. Я щиро хочу вірити, що усі, хто у неділю прийшли на новосанжарський майдан, позбулися страху. І тепер зможуть реалізувати свої задуми щодо зміни країни. У кожного є право стати поруч.
69. Валентин пише:
«Ще одне,в якомусь коментарі,ви супернику морду бити збирались.Ви впевнені,що це ваш метод?»


Не певен. Можливо, зараз не надто виважено реагую на різкі слова і вирази.
69. Валентин пише:
«Майстре,як ваша думка,чи лікар який рятував життя людей тут, в Санжарах,не має вже права голоса,бо не був на Майдані.»


Лікар завжди гідний поваги, де б він не допомагав людям - у Нових Санжарах чи Києві. Мова йшла не про те. Просто зараз дехто з тих, хто на Майдані не був і хвилини, кричить, що він із перших днів був поруч із борцями за нову Україну. Це трохи, неправильно, чи що.

Щодо медиків. Особисто я у Києві бачив багатьох львівських лікарів - вони перев’язували, лікували нам застуду, міряли тиск, виписували пігулки. От я досі не знаю - вони усі безробітні, чи зумисне відпустки брали під Майдан? І всі такі лагідні, що хочеться іще раз захворіти, аби піти на прийом. Не в образу нашим новосанжарським медикам - серед них теж є хороші.
25. Гість пише:
«Половина Санжар відїздила на мирні акції на підтримку президента»


Це там, де платили по 200 гривень і кричали "Геть майданутих!"?
Серед убитих на майдані є зовсім невинні люди (с)

А усі інші, виходить, були винні?!!
67. Ясен пише:
«Ну дійсно,що це?»


Це екстремізм. Чи як там ви це називаєте. Крайнє вираження протесту, до якого довели такі ж любителі закликати до мирного стояння. До речі, доки вони кидали каміння у дим і Молотових у нікуди, їх досить професійно відстрілювали із справжньої зброї. Хоч і гумовими кулями, але їх вистачало, щоб вибити око. Така от маленька неприємність. Сергія Нігояна вбили картеччю. Він теж кидав каміння і Молотових. Але у міліціонерів, виходить, було право стріляти у людей, як на полюванні, а люди повинні були стояти і закликати до миру та єднання.

   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
68. New York пише:
«В даній темі навіть інакомислія не було. Ця агресія скоріше наслідок єйфорії і ЧСВ + якоїсь особистої неприязні... Хер його зна. Не хочу над цим думати. Земля квадратна, за углом встрєтімся.»


Справа не в "інакомислії". Тут, скоріше, суто людське. Не думаю, що хтось із постійних учасників Майдану відреагував би по-іншому, якби почитав, як ти пишеш про безглуздість смертей Героїв. Плювати, який ти там закладаєш контекст. Ти ж навіть слів не добираєш. Тому я й написав те, що написав. Готовий повторити це у обличчя.
1 2 3 4 5

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації