Вхід | Реєстрація

Nihil novi (лат. нічого нового)Автор: axelpisy
Кількість записів: 2

Мені здається, що це не зовсім щиро, коли "щодня спілкуючись із Вами та намагаючись вирішити різноманітні потреби кожного, хто звертається", "коментарі до цього запису заборонено автором".
Ледве я зрубати встиг, Ледве став ялинку брати, А на мене зайчик — плиг! Став ялинку віднімати. Олександр Олесь Шановні кобелячани! З радістю повідомляю, що адміністрація порталу дозволила завести мені власний блог. Тому час братися...
11 березня 2015, 16:15
Шановні кобелячани! Вирішив створити блога, аби мати можливість спілкуватися з Вами і на сторінках прекрасного порталу ЕХО З РЕГІОНУ. Я вважаю, що не будучи мером такого чудового міста як Кобеляки,...
7 березня 2015, 22:51
Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації