Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 2 3 4 5 6 7 ... 1632
Чудо Юдо сьогодні, 00:10 На тему: А Копелець — проти!...
4.Fed654Frumos
«Всі коментатори,а саме,всі оці іхтамнєтки,крапки,катрички,ковачі,і навіть федфрумоси та Філони правдолюбами стали,бо не біля владного корита.»

Отже спуску не можна давати нікому із них, хто б до корита не добрався. Нічого розслаблятися тим, хто має змогу мацати народні гроші.
До речі, Копелець, мені здається, нещаслива людина. От наче і +230% до зарплати отримує, нагинає купу підлеглих, крутить депутатами як хоче, а на обличчя та постать глянеш - ні, нещасливий чоловік, спить погано і нерви нікудишні...
Цікаво, чи не забуде пан після цирку з голосуванням про свою обіцянку:Він пообіцяв описати ситуацію в найближчому випуску бюлетеня, щоб виборці знали, хто за що голосує і прагне...І друге; як можна проводити тендер на газетку, яка офіційно не зареєстрована? "Міська рада вже оголосила тендер на друк 20 випусків «Нашої громади". Для Копельця закону ніде не існує.

Змінено 20.01.2022, 22:30
DonchenkoLyubov 20 січня, 21:58 На тему: А Копелець — проти!...
Хочу всіх розчарувати,почула таку нову версію,від подруги, що возити сміття вже будуть тільки в Горішні Плавні.Активісти не дадуть висипати мусор ніде.Cанича очікує участь лісника Хоми.
Fed654Frumos 20 січня, 20:59 На тему: А Копелець — проти!...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Шановні,хочете правду?Оце все скуління про несправедливість,це пиздьож.Всі коментатори,а саме,всі оці іхтамнєтки,крапки,катрички,ковачі,і навіть федфрумоси та Філони правдолюбами стали,бо не біля владного корита.А ’’підмакушити’’ любого,та голосуватиме за те що треба,аж гай шумітиме!
Fed654Frumos 20 січня, 19:59 На тему: А Копелець — проти!...
Срач?Немає ніякого срачу!А хто нагнітає цю істерію,той сепаратист і рука Кремля!Нюхайте мовчки,бо Путін нападе!!

Змінено 20.01.2022, 21:56
ixtamnetka2 20 січня, 18:50 На тему: А Копелець — проти!...
Що робиться ! Такого безчинства не пам"ятаю, скільки живу в Кобеляках.... Мене, навіть не сам копелець дивує, а ті, що сидять поряд з ним і на одній сесії... ДЕПУТАТИ ! ДЕ ВИ ? Де ваша обіцянка працювать на благо громади ? Поки що працюєте лишень на благо копельця...
Та, ні КРАПКО,голова там якраз не пуста ! Вона активно думає над тим з кого і які відкати зтягнути,а за будинок взагалі мовчу !!! Я практично впевнений в тому, що половина квартир буде придбана у власність клану КОПЕЛЬЦЯ і його свити...
Почитала те, що відбувалося на сесії і так на душі тепло стало, коли все це уявила: інвестори в Кобеляки один поперед одного біжать, заводи безкоштовно будувати пропонують, рвуться будувати багатоквартирні будинки. Які перспективи, який розвиток! Та, на жаль, все це лише ПУСТІ слова, які так і залишаться пустими, як і голова того, хто їх озвучив. От тільки карман його пустим не буде, і це найголовніше.
Krapka 20 січня, 17:48 На тему: А Копелець — проти!...
Та такого срачу в місті я не пам’ятаю, скільки себе знаю. Слово «срач» вжито і в прямому, і в переносному значенні. Срач у головах і словах «керівництва» громадою і наближених до нього, срач - на вулицях. Ще декілька днів і через контейнери зі сміттям і тим, що валяється довкола, з дому не вийти.
4.Чудо Юдо
«То може уже правоохоронні органи нарешті проснулися і заборонили в ліс везти?»

Органів ніяких немає, самі корупціонери, невозять сміття в ліс тому що наші активісти перекрили все що можна,і ловлять там комунгосповські машини, і на штрафплощатку відправляють,менти неможуть не забрати ТЗ оскільки є рішення суду про заборону.Проста як 2 на 2 відповідь.
3.alist
«нове звалище буде «охрещене» сортувальною станцією»

Ні, воно вже називається "Німецько-український переробний завод", залишилось його тільки де-небудь "построяти"....
А точніше, фашистськоукраїнський імені великого будівельника, що має науковий ступінь ...
З чим сердечно всіх і вітаю, особливо тих, хто голосував за цих правителів-СОБІбудівельників !
Помітив, що у Кобеляках уже вщент забиті сміттєві баки і кілька днів уже немає вивезення.
А тут ще й учора така термінова сесія з питанням виділення нової землі.
То може уже правоохоронні органи нарешті проснулися і заборонили в ліс везти? От міський голова в терміновому порядку нове місце і шукає...
У КОПЕЛЬЦЯ ЗАРПЛАТА БІЛЬША НІЖ В МЕРА КИЄВА - КЛИЧКА ???!!! Зупиніть землю, я зійду !!! Світ, ти зійшов з розуму !
9.alist
«9. alist / 17 січня, 23:40»


Алісте , чудова рецензія .
Якщо Ви так агритесь на Садового, то нате Вам зарплату Кличка, мера Києва: Посилання на focus.ua
Якщо журналісти виклали вірні дані, то мер столиці за 2021(!) рік отримав зарплату меншу ніж мер Кобеляк за 2020 рік. А саме 640 тисяч гривень. А у 2021-му у Копельця буде більша сума ніж позатой рік. Якби не цілий лям назбиралося. Скоро дізнаємося у декларації.
"Звичайно ж, нове звалище буде «охрещене» сортувальною станцією чи тимчасовим майданчиком. І, звичайно ж, вивезення туди сміття станом на 17 січня, теж буде абсолютно незаконним."
Ну так в Ісипа і Ко прокатило, от і тут прокатить.
А взагалі, знову заяви, поліція, екологи.....і півроку - рік спокійно можна возити. а потім повторити це знову і так до безкінечності. Або до моменту коли місцеві виборці включать голову на наступних виборах....... - тобто до безкінечності, бо це більш реально.
1.Fed654Frumos
«Може Сан Санич в Жуки,на свій пай повезе? »

Скоріше возитимуть до упора, а потім наділять цими 2 гектарами якогось «щасливця»
8.ixtamnetka2
«Уже ! Харчування в дитячих садках громади росло із 25 гривень в день до 40 гривень в день на дитину! »

Бачте, І ніяких там фалафелей.
7.Filon
« Чи їм держава виділила кошти на заміну обладнання, ремонти, забезпечення усіх суперсучасних вимог, щодо безпеки харчових продуків?»

Запитаю досить просто, а що для Вас держава, чи точніше де вона починається? З Києва? Полтавської обласної ради? Чи міської ради?
Справа в тому, коли почалась децентралізація і всі місцеві князьки, панки і їх наближені танцювали від думок "Гроші! Бюджети! Земля! Все тепрер буде МОЄ!", Майже ніхто з виборців не чув слова небагатьох тих, хто казав, що передеача на баланс громади шкіл, дитсадків... це не лише попил відповідних бюджетів, це і додаткове фінансове навантаження на ту ж громаду. Думаю можна сміло говорити, що хоча доходи Кобеляцької громади незначні (відносно), але велика їх частина використовується максимально нераціонально (ну якщо так можна назвати просте перекладання їх у певні кишені).
Чому я вважаю статтю істеричною - а там є все єгиптяни, євреї, Ашан, але немає одного - конкретики. Скільки буде коштувати впровадження наасрів у Куст-Кущах, Красному і інших школах? Наскільки конкретно здорожчає меню? Загалом за рік? А потім провести опитування і написати - у відповідь на питання "куди Вам важливіше направити гроші бюджету громади? На доплату освіті на покращення харчування дітей? На Доплату Копельцю за учене звання? Чи на розпил грошей на квартирах для "ніщих і обездолених" «медиків» депутат громади:
- Попандопуло сказав "Та пофіг мені на дітей"
- Загребущенко сказав "Слухай мені срочно в автосалон по нову тачку, а ти з всякою фігнею"
- ......
А поряд результати голосування депутатів за ці питання.
Оце умовно кажучи і буде журналістикою, а поки вибачте це істеричний фалафель. А так гроші є, тільки не для всих.
4.саша ставицький
«Садовий за період беззаконня в Україні вкрав стільки , що твоє посилання просто безглузде.Всі оці патріоти просто дограбовують Україну під патріотичними гаслами , ви бєтесь лобами , хто з вас дурніший»

Я про зарплату мера набагато більшого і проблемнішого міста у порівнянні із зарплатою маленьких Кобеляк, а Ви мені про що? До чого тут патріоти і гасла?
Хто пояснить, для чого було так спішно збирати сесію, ігнорувати всі закони, якщо сам міський голова з обох питань голосував "ПРОТИ"? Щоб знову сказати: це не я, це -депутати???
Може Сан Санич в Жуки,на свій пай повезе?
3.саша ставицький
«Бачиш , як взялися за відновлення панівного народу.»

та я то давно бачу. А толку? Нарід навіть не підозрює що його очікує.
3.Чудо Юдо
« Садовий, мер Львова, заробив за 2020 рік 552745 грн. (»

Садовий за період беззаконня в Україні вкрав стільки , що твоє посилання просто безглузде.Всі оці патріоти просто дограбовують Україну під патріотичними гаслами , ви бєтесь лобами , хто з вас дурніший.
1.orakul
« де блін синагоги»

Все те , що є в Кобеляках і громаді , з часом перетвориться в синагоги.Бачиш , як взялися за відновлення панівного народу.
Буде.
Стаття канєшно цікава, тільки де блін синагоги? Чи продовження буде?
1 2 3 4 5 6 7 ... 1632
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації