26.Гай Фокс
«банках Вас і так знімають, не залежно від того, хочете Ви цього, чи ні.»
«банках Вас і так знімають, не залежно від того, хочете Ви цього, чи ні.»
Але ж не оприлюднюють, як це робить пан Павло.
0 0
Щука у нас карикатур зараз вистача,що в білому домі що в селищній радіі газети не треба,хоча перчику додати треба
0 0
24.читач3
«можна запросто зайти до банку і фіксувати хто і на яку суму відкриває рахунки;можна провести зйомку у нотаріуса при оформленні угод та справ і т.п»
Не плутайте грішне з праведним. Відрізняйте справи особисті від службових і публічних. До речі, Ви в курсі, що в банках Вас і так знімають, не залежно від того, хочете Ви цього, чи ні. «можна запросто зайти до банку і фіксувати хто і на яку суму відкриває рахунки;можна провести зйомку у нотаріуса при оформленні угод та справ і т.п»
0 0
Пане Гунжель, може Ви й по вищезгаданих інстанціях з відеофіксацією пробіжетеся? А ще, ось підказують, щоб Ви завітали в кабінет до гінеколога і вияснили, що насправді там відбувається, бо громаду хвилюють дані питання. Громада хоче знати!
0 0
Якщо такі Флінти мають право вести зйомку (про що пише автор), то виходить, що можна запросто зайти до банку і фіксувати хто і на яку суму відкриває рахунки;можна провести зйомку у нотаріуса при оформленні угод та справ і т.п?
0 0
В ст.31. Закону України "Про інформацію" зазначається,що:
Державнi органи та органiзацiї, органи мiсцевого i регiонального самоврядування, iнформацiйнi системи яких вмiщують iнформацiю про громадян, зобов’язанi надавати її безперешкодно i безкоштовно на вимогу осiб, яких вона стосується, крiм випадкiв, передбачених законом, а також ВЖИВАТИ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОМУ ДОАСТУПУ ДО НЕІ. У разi порушень цих вимог Закон гарантує захист громадян вiд завданої їм шкоди використанням такої iнформації. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ДОСТУП СТОРОННІХ ОСІБ до вiдомостей про iншу особу, зiбраних вiдповiдно до чинного законодавства державними органами, органiзацiями i посадовими особами.
Знову ж таки:на сесії розглядаються звернення і заяви ГРОМАДЯН,приймаються рішення щодо них. Чи мають право сторонні особи це фіксувати та оприлюднювати інформацію щодо цих громадян?
Державнi органи та органiзацiї, органи мiсцевого i регiонального самоврядування, iнформацiйнi системи яких вмiщують iнформацiю про громадян, зобов’язанi надавати її безперешкодно i безкоштовно на вимогу осiб, яких вона стосується, крiм випадкiв, передбачених законом, а також ВЖИВАТИ ЗАХОДІВ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОМУ ДОАСТУПУ ДО НЕІ. У разi порушень цих вимог Закон гарантує захист громадян вiд завданої їм шкоди використанням такої iнформації. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ДОСТУП СТОРОННІХ ОСІБ до вiдомостей про iншу особу, зiбраних вiдповiдно до чинного законодавства державними органами, органiзацiями i посадовими особами.
Знову ж таки:на сесії розглядаються звернення і заяви ГРОМАДЯН,приймаються рішення щодо них. Чи мають право сторонні особи це фіксувати та оприлюднювати інформацію щодо цих громадян?
0 0
110.Гершко
«Принятый закон о реформировании СМИ вовсе отбирает у органов местного самоуправления право на свои СМИ.»
«Принятый закон о реформировании СМИ вовсе отбирает у органов местного самоуправления право на свои СМИ.»
Валєра, голова вже зовсім бо-бо? Ти закон цей недолугий читав?. Та там лазєєк для "органав мястнага самаудовлєтворєнія" ціла купа. І чого ж ти придур в "орган самоудовлєтворєнія" тобто в "Колосс" не пишеш, а строчиш коменти в класичну ліберастичну газету "ЕХО".
Валєра в тебе раздвоєніє чи разлуплєніє особистості? Піди краще здайся психіатрам, може в підручник по психіатрії твій клінічний випадок внесуть.
0 0
Володю, а що зачепило??? Та не пошуком грошових потоків на які ти хотів підсісти, а своєю роботою. А то вамз книшком бабла захотілось зрубати в Кобеляках
, а тут обломилось!!!!
, а тут обломилось!!!!
0 0
87.Елена
«Какой идиотизм вокруг! Неужели о такой демократии мечтал Майдан?»
«Какой идиотизм вокруг! Неужели о такой демократии мечтал Майдан?»
Можно еще помечтать. Мечтать можно всегда. Украинский народ - мечтательный народ, прям онанист какой-то. А ведь вас предупреждали даже тут на сайте чем ваш майдан закончиться. Принятый закон о реформировании СМИ вовсе отбирает у органов местного самоуправления право на свои СМИ. Так что будет теперь одно Тель-авидение а ля Коломойский и К и такие же газеты. Шалом браты казаки.
0 0
2.светка
« тільки не тим він занявся»
« тільки не тим він занявся»
а чим ще йому потрібно ЗАЙНЯТИСЯ???
0 0
Карась згодна с тобою, ну прям Вова молодець, тільки не тим він занявся в наших Кобеляках.
0 0
Карась..... так ты определись кому ты деньги сдавал.... то Калюжна то Мосур.... а через пол часа напишешь что лично отдавал Карманенку???!!!
0 0
зима прийшла нежданно в начале января.... ахаха... вот если б снег выпал в конце мая..... так это совсем другое дело....
0 0
ганьба кирівникам
0 0
вовремя чистили би, не булоб що щас творится на дорогах бардак важко вигнати техніку попереджали що буде негода та ніж нада підождать пока вкатають і буде каток
0 0
Це вже модньо підписуватися чужим іменем,намагаючись скомпрометувати в очах анонімщиків.Видно що бояться повернення Зінченко,цей матку правду може врізати,він і итак їм в зуби не дивився,таких журналістів на наших теринах не має і не буде.
0 0
[[ЦИТАТА|98|Олександр З
Ми з Б.В. таку газету зробимо, що всі ахнуть! І без дотацій ради і протеже Ю.Я]]
Так робіть, чого ждете ? І обвязково , щоб була сторінка карикатур.
Ми з Б.В. таку газету зробимо, що всі ахнуть! І без дотацій ради і протеже Ю.Я]]
Так робіть, чого ждете ? І обвязково , щоб була сторінка карикатур.
0 0
Интересно, кто это подписался моим именем под комментом №94? Впрочем, это не беда, если этот человек мой тезка или у него фантазии как мозга в ракушки. Интереснее знать, чем это Супрун лучше Федоренка? Неужели потому, что ничего не делает и никого работать не заставляет, т.е. ничего в районе не решает? Я не большой политик и могу ошибаться, но тогда, как говориться, огласите весь список, пожалуйста, реальных дел Супруна, может и поверю в его "лучшесть".
0 0
Отож.
0 0
Перелік ЗМІ, що реформуються, подається на затвердження Кабінету Міністрів центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах. Цей самий орган має забезпечувати ведення та оновлення інформації у Зведеному переліку щодо об’єктів реформування. Зокрема, зазначаються відомості про засновників чи співзасновників, приміщень, в яких розташовані редакції, перелік майна, джерела фінансування редакцій, рішення щодо способу реформування тощо.
0 0
Закон передбачає державну підтримку реформованих друкованих ЗМІ місцевої сфери розповсюдження. Формою такої підтримки визначено встановлення для редакцій пільгових умов оренди приміщень, що перебувають у державній чи комунальній власності, надання адресної фінансової допомоги, надання редакціям пріоритетного права на укладення договорів про висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Реформування здійснюватиметься у два етапи: протягом одного року з дня набрання чинності Закону та протягом двох наступних років шляхом виходу органів держвлади, місцевого самоврядування зі складу засновників зазначених друкованих ЗМІ та перетворення їх на офіційні друковані видання. Законом визначено, що трудові колективи редакцій мають пріоритетне право у визначенні способу реформування. Свої пропозиції вони мають надати засновникам та співзасновникам продовж трьох місяців з дня набрання чинності Законом.
Реформування здійснюватиметься у два етапи: протягом одного року з дня набрання чинності Закону та протягом двох наступних років шляхом виходу органів держвлади, місцевого самоврядування зі складу засновників зазначених друкованих ЗМІ та перетворення їх на офіційні друковані видання. Законом визначено, що трудові колективи редакцій мають пріоритетне право у визначенні способу реформування. Свої пропозиції вони мають надати засновникам та співзасновникам продовж трьох місяців з дня набрання чинності Законом.
0 0
Та досить цих безглуздих розмов!
0 0
читав і плакав,яка чудова міліція
0 0
Правду говоришь.
0 0
87.Елена
«
Люди, если вы еще люди - неужели вам не противно от всего этого? Ведь с вас за ваши же деньги (а Супрун живет исключительно на зарплату с налогов) лепят дураков!
Извините, конечно, за эмоции.»
«
Люди, если вы еще люди - неужели вам не противно от всего этого? Ведь с вас за ваши же деньги (а Супрун живет исключительно на зарплату с налогов) лепят дураков!
Извините, конечно, за эмоции.»
Всі газети і т п на районному , обласному рівнях повинні бути тільки приватні. Досить транжирити гроші громад на не потрібні речі, а Зінченко не хай докаже свою професійність не за гроші з бюджету.
0 0





