Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 ... 1233
Любов 25 лютого 2012, 00:19 На тему: Історія без України...
Вбивство:
"Симон Петлюра був убитий 25 травня 1926 р. анархістом С.-Ш. Шварцбардом, вважають[3], що він був агентом НКВС, а помста є лише приводом. Сам Шварцбард у перших свідченнях французькій поліції розповідав, ніби лише чув про погроми від одновірців, коли в 1917 році їздив спільно з французькою військовою місією з Петрограду до Одеси. Про це, зокрема, свідчать публікації тогочасної французької преси: «Еко де Парі», «Парі-Міді» та інших.
Слідство і обвинувачення не висунули жодних переконливих доказів особистої причетності Петлюри до погромів. Жоден факт не підтвердив антисемітських нахилів Петлюри, не вказав на його будь-яку причетність до організації погромів.
На процесі було представлено понад 200 документів, які свідчили про намагання Петлюри та його уряду зупинити погроми. Однак вони не були взяті до уваги. Не вплинуло на рішення суду і те, що на сесії суду 20 жовтня зачитувалась 20 сторінкова заява Елії Добковського, який особисто знав убивцю Петлюри, до прокурора. У цій заяві пан Добковський твердив, що особою пана Петлюри активно цікавився дехто Володін, який є агентом ГПУ, розпоряджався значними сумами грошей і що він сам признався Добковському, що безпосередньо допомагав цьому вбивству.
Українські джерела, і зокрема книга А. Яковліва «Паризька трагедія», надає чимало свідчень проти московського агента Міхаїла Володіна...
Поза тим слідство, яке тривало понад 16 місяців, виправдало вбивцю. Адвокат Шварцбарда, комуніст в молоді роки Анрі Торес, зумів уникнути детального обговорення організації вбивства. Натомість, за попереднього слідства, він спільно з майбутнім засновником Ліги проти антисемітизму Бернаром Лекашем, подався до Москви (а не до України) шукати свідчень на підтвердження петлюрівських погромів.
З цього суперечливого процесу народилася впливова нині Ліга боротьби проти антисемітизму та расизму (LICRA). Міф про душогуба-Петлюру є одною з складових того підсвідомого негативного іміджу, який досі шкодить Україні на французькій землі..."
Любов 25 лютого 2012, 00:07 На тему: Історія без України...
Для прикладу пропоную поглянути на те, як тлумачать вбивство Петлюри російська та українська вікіпедії.

Убийство Петлюры:
"Петлюра был убит 25 мая 1926 года в Париже С. Шварцбардом. Согласно некоторым источникам, убийца был анархистом, лично знакомым с Нестором Махно, с которым накануне убийства Петлюры он попытался поделиться своими планами. Согласно воспоминаниям самого Махно, тот попробовал отговорить Шварцбарда от убийства и даже предупредить Петлюру, но тщетно. Позже Нестор Махно согласился выступить на суде по делу Шварцбарда и свидетельствовать в пользу Петлюры, отрицая, в частности, антисемитизм украинского лидера.
Сам Шварцбард в своих первых признаниях французской полиции говорил, что слышал о жестоких погромах от единоверцев, которых встретил в 1917 году по дороге из Петербурга в Одессу. Об этом свидетельствуют публикации во французской прессе того времени: в газетах «Еко де Пари», «Пари-Миди» и других. Aдвокат Шварцбарда, Анри Торрес выдвинул иную версию защиты: про 15 родственников Шварцбарда, включая родителей, убитых на Украине петлюровцами во время еврейских погромов (об этом также пишет Еврейская энциклопедия[13]). Торрес обосновывал личную ответственность Симона Петлюры за погромы украинских евреев тем фактом, что Петлюра как глава государства нес ответственность за все проиходящее на контролируемой им территории.[
Соратники и близкие Петлюры представили на процессе более 200 документов, свидетельствовавших, что Петлюра не только не поощрял антисемитизм, но и жёстко пресекал его проявления в своей армии. Однако они не были приняты во внимание, так как адвокат Торрес показал, что большинство их были составлены постфактум, после изгнания петлюровцев с Украины и ни один не был подписан Петлюрой лично.
Французским судом присяжных Шварцбард был полностью оправдан."
Любов 24 лютого 2012, 23:58 На тему: Історія без України...
1. Любов пише:
«Звичайно ж радянські фільми та книги переповнені однобокою нісенітницею. Але не слід впадати в крайнощі, вихваляючи анархістів та емігрантів ;) Хай живе об'єктивність та право на існування кількох теорій минулого, звісно ж, якщо недостатньо фактів. »

4. кобелячанин пише:
«Любочко а де ти побачила вихваляння? »

Вириваєш із контексту. Я говорила про книги. Про те, які б вони мали бути в ідеалі. Перефразую. Не варто перегинати палку і говорити, що хтось хороший, а хтось поганий. По суті.
Бувалий 24 лютого 2012, 23:18 На тему: Історія без України...
3. koriolan пише:
«Видання «Дзеркало тижня», история Украины и настоящая статья Паршевлюка - прекрасная иллюстрация басни И.Крылова "Обезьяна и зеркало".»

Давненько Вас тут не було. Аж скучили за Вашими пасквілями. У Крилова є ще байка "Слон і Моська". Так от. Ви як та шавка обгавкували і продовжуєте обгавкувати всіх тих, хто має відмінну від Вашої думку щодо українців як нації. Невже Ви самі без роду-племені? Якщо так, тоді увляю, як Вам зараз. А караван все-таки іде. І ніякі табачники разом з Вами його вже НЕ ЗУПИНЯТЬ!
кобелячанин 24 лютого 2012, 21:40 На тему: Історія без України...
1. Любов пише:
«Але не слід впадати в крайнощі, вихваляючи анархістів та емігрантів ;)»

Любочко а де ти побачила вихваляння?
Совенко антон 24 лютого 2012, 17:33 На тему: Боксерський турнір...
Чову в тексті ви переплутали мою фамілію?
Хвилююча розповідь.
Любов 24 лютого 2012, 14:35 На тему: Історія без України...
Не знаю як вам, а нам у школі розповідали нову, іншу історію України. Я вже навчалася в незалежній країні. Вчителі говорили, що Червона армія забирала в українського селянина останнє, нібито солдати всіляко знущалися з українського народу не одне десятиліття... Може з такими переконаннями я б і виросла. Але десь у 6-7 класі я вперше подивилася фільм "Свадьба в Малиновке". Під час перегляду радянської кінострічки в мене на очах були сльози. Невже ці відважні "наші" були поганими? Невже в реальності "Попандопало" - хороший? Вова, я погоджуюся з твоїми поглядами відносно важливості вивчення української мови та історії. Але не варто трактувати наше минуле з погляду теперішнього. Ти особисто знав Петлюру? Ти впевнений, що Махно кращий за Хрущова? Звичайно ж радянські фільми та книги переповнені однобокою нісенітницею. Але не слід впадати в крайнощі, вихваляючи анархістів та емігрантів ;) Хай живе об'єктивність та право на існування кількох теорій минулого, звісно ж, якщо недостатньо фактів.

Змінено 24.02.2012, 14:36
\\\" 24 лютого 2012, 12:11 На тему: Хто — гірший, хто — кращий?...
Коментар видалено за порушення п.2.4 Правил користування сайтом
\\\" 24 лютого 2012, 12:08 На тему: Хто — гірший, хто — кращий?...
Коментар видалено за порушення п.2.4 Правил користування сайтом
А де тут ненормативна лексика?
АНТИСРАНЬ 23 лютого 2012, 22:51 На тему: Наловив риби на кримінальну ві...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
ЧТО Ж ЭТО ЗА КАРАСИ ТАКИЕ ПО 365 ГРН ЗА КИЛО ??? ЖИДЫ ГРЕБАНЫЕ ,КОГДА ВЫБРАЛИ В ПРЕЗИДЕНТЫ ТУПИЦУ яКУНОВИЧА Я ДУМАЛ ВОР ВОРА НЕ ОБИДИТ АН НЕТ, ЗДОХНИТЕ ТВАРИ
гисть 21 лютого 2012, 20:16 На тему: «Мінером» «Конкорда» виявився ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
ато копец меня какраз выводили из (КОНКОРДА) изза бомбы
пидар етот гад конкретный
7777 20 лютого 2012, 22:44 На тему: У Оржиці міліціонери викрили н...
в кобеляках і в районі-- ВСІ під КРИШОЮ (СОЛОМ1ЯНОЮ)
Бувалий 19 лютого 2012, 17:05 На тему: БАТ запустили...
15. Депутат пише:
«що районний бюджет не мае відношення до райавтодору»

Та нехай навіть так! Але яка різниця, чий бюджет -- гроші все одно НАШІ, із сплачених НАМИ відрахувань до того самого бюджету! І Ви, якщо справді є депутатом, не повинні закривати очі на нераціональне використання коштів. Навіть якщо вони не з районного бюджету.
Депутат 19 лютого 2012, 14:02 На тему: БАТ запустили...
Бувалий. перш ніж писати. треба знати. що районний бюджет не мае відношення до райавтодору.
Бувалий 19 лютого 2012, 12:15 На тему: БАТ запустили...
12. светка пише:
«тоді директор підприємства щось напутав!»

А може з директором наплутали? Хоча, мабуть, ні. Кругообіг грошей: районний бюджет - райавтодор - солярка - готівка. Минуле керівництво, ймовірно, не ризикувало списувати пальне такими темпами.
Дарія 19 лютого 2012, 00:50 На тему: БАТ запустили...
10. светка пише:
«може це помилка газети не на день, а на годину 900грн. »

Ні, помилки немає, все записано правильно.
светка 18 лютого 2012, 20:38 На тему: БАТ запустили...
Ну чого ви вхопились хлопці, може це помилка газети не на день, а на годину 900грн.
Гарно.
Мені здається, треба б їх тихенько собі усипляти. Може воно не надто гуманно, але бродяча собака, навіть одна і невелика, - це страшно.
Микола Гузченкo 18 лютого 2012, 19:04 На тему: Чому варто йти на вибори?...
Двічі прочитав. Відповіді на питання, чому варто йти на вибори, не знайшов.
"Ідіть на вибори, бо ваша бездіяльність спричинить зміни на гірше чи на краще." Дикувата якась аргументація. )
7777 18 лютого 2012, 17:21 На тему: Перевороту в кобеляцькій «Бать...
А пан Лелеченко так це простітутка ще ТА.....Скільки його знають -то він всевремя шукає ТИХ -хто за щось ЗАПЛАТИТЬ- А він ВЕРШКИ ЗЕРЕ І кому ПОТРІБНО роздасть -НЕ ЗАБУВАЮЧИ ПР себе- такий собі (ПАРАЗИТ) ВНУТРІШНЬО ОРГАННО ЇСТІВНИЙ........
7777 18 лютого 2012, 17:16 На тему: Перевороту в кобеляцькій «Бать...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
СВИНІ-СВИНЯЧЕ... ЧОГО ВОНИ ВСІ ДО ВЛАДИ РВУТЬСЯ-НЕ ЗНАЮ.НУ- ЗНЯЛИ-- ТАК ПРИЙМИ ЦЕ ЗА ГОДИТЬСЯ І ЯК ВСІ КАНАВЧАНИ --ЗАЙМИСЯ СВИНЯЧИМ БІЗНЕСОМ....ЧИ МОЖЕ РУКИ З ЖОПИ ВИРОСЛИ...........
New York 17 лютого 2012, 15:43 На тему: Дві сенсації одного туру...
32. 17 пише:
«Коментар містить ненормативну лексику»

Як мило. Уті-путічки! Улю-люсічки!..
романчик 17 лютого 2012, 11:37 На тему: Морозні плюси...
А воно то й дійсно так я на собі перевіряв і тепер жити стаол ефективніше ну лучше одним словом. Як настрояти себе така й жизнь навкруги. Даже мої рідні замітили що я помінявся. Думають що у мене шаріки за роліки заїхали без причини хароший настрій. А на самому ділі все хорошо і вам цього бажаю.
1 ... 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 ... 1233

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації