1. шофер пише:
«Яких Європа доповнить, і які Європу доповнять.
»
«Яких Європа доповнить, і які Європу доповнять.
»
Як? Чим?
0 0
ось що таке майдан:
0 0
Для себе Азаров вибрав майбутнє у Європі, а от Україні у цьому відмовив ..... Європа, яку вони називають такою непідходящою для всіх українців, чомусь дивним чином підходить для життя представникам вищої влади
Тому що Азаров і йому подібні люди, це конкретні особи, цілком сумісні із європою. Яких Європа доповнить, і які Європу доповнять. А народ України, це народомасса із зовсім іншими властивостями, котрі ніяк не клеються до європи, і вряд чи коли приклеються. Народ України і Європа, важайте це як вода і олія. Наша участь або самотухи, або із Кацапами та Бульбашами. Навіть на рівні звичайного спілкування, Росіянин Хохол і Бульбаш, зрозуміють одне одного без ретельного знання мови співбесідника, точніше взагалі без її вивчення. Тому що коріння по лініях крові у нас спільне, ми багато у чому подібні, наше побратимство закладене на рівні генетичному, в першу чергу. А це куди головніше, ніж політичні та економічні мотивації. Якщо ти Вася тракторист, то тобі буде куди щасливіше у сім*ї із Варварою дояркою та зарплатним бюджетом, а ніж із Анжелікою доньою банкіра та її мільйонами.
Черговий приклад коли йдеться за явні прості речі, котрих жодне теля не розуміє.
0 0
Давно пора вже третю школу перевести в садік і не заморачуватись. А в першій здається вже цілий рік шукають, бо обіцяли вже відкрити та забули мабудь.
0 0
А що саме х.йове в цій історії,що ця би.лота буде йти на виборчу дільницю голосувати!І знову через таких недоумків раком стоятимуть всі!
0 0
корова місяць після того як отелилася перестала давати молоко,в дійці є сир
0 0
"— Та чьо там бути? Там і так все понятно…"
Ну й би*лота в нас є неотесана, я в шоці((.
Ну й би*лота в нас є неотесана, я в шоці((.
0 0
в нас 7 місце. ми його вибороли своїми силами. з честю і гідністю. хоч вже і без мого батька. папа за нас там радий. я знаю. ми будемо йти далі. ми будемо всі його пам'ятати!!!
0 0
Справжне Свято боксу в Санжарах!
видовшні поединки! відмінна організація!
дружня атмосфера!
молодці!
видовшні поединки! відмінна організація!
дружня атмосфера!
молодці!
0 0
Ніхто з любителів рибалки не має можливості зупинитись і зрозуміти коли їму досить риби. Всі стараються виловити до останьої жаби. І це ви важаєте правельно.
Щоб не було такої нерозберихи, повинно бути чітке визначення - що таке любительська риболовля, якими снастями, і до якої кількості. І я переконаний, що таке визначення звісно що єсть. От і все. 0 0
Дуже добре що у нас проводяться такі турніри,боксери мають змогу продемонструвати свої здібності,адже на змаганнях вони "ростуть" як спортсмени!
Бажаю тренеру Довженку Олександру та його вихованцям великих перемог і надалі прославляти Новосанжарщину!!!
Бажаю тренеру Довженку Олександру та його вихованцям великих перемог і надалі прославляти Новосанжарщину!!!
0 0
Миколайович молодець! Побільше б таких тренерів в районі. Турнір вийшов на славу.
0 0
Особисто на мою точку зору турнір вдався на славу.Глядачів було багато. Жалко тільки що через великі морози в Навчально виховному комплексі не проводилися заняття і тому мало було присутніх учнів молодших класів.Адже основною задачою було популярізація боксу серед юнаків молодшого віку.
Велику подяку хочу висловити від себе особисто і від боксерів новосанжарщини за фінансову підтримку як для проведення турніру Бориса Рубайка так і для косметисного ремонту залу бокса приватних підприемців : Білокінь Аліну Володимирівну,Булочнікова Сергія Леонідовича,Бульбаху Сергія Володимировича,Зімовця Віталія та віхованцівНовосанжарської школи боксу !!!
Велику подяку хочу висловити від себе особисто і від боксерів новосанжарщини за фінансову підтримку як для проведення турніру Бориса Рубайка так і для косметисного ремонту залу бокса приватних підприемців : Білокінь Аліну Володимирівну,Булочнікова Сергія Леонідовича,Бульбаху Сергія Володимировича,Зімовця Віталія та віхованцівНовосанжарської школи боксу !!!
0 0
10. Гість Микола пише:
«Ніхто з любителів рибалки не має можливості зупинитись і зрозуміти коли їму досить риби. Всі стараються виловити до останьої жаби. І це ви важаєте правельно.»
Колю,ми говоримо не про бракон"єрів з сітками ,пауками і електровудками ,а про рибалок-любителів з вудкою,чи спіненгом.Не чуди,вудкою рибу в водоймі не виловиш.А от горе-орендарі роблять все просто,запустив малька ,через 2-3 роки зпустив ставок ,рибу вибрав ту яку запускав і ту що була в водоймі завжди,ну і все,до зустрічі.А те,що скоро й вітер приватизують ,то майже правда.«Ніхто з любителів рибалки не має можливості зупинитись і зрозуміти коли їму досить риби. Всі стараються виловити до останьої жаби. І це ви важаєте правельно.»
0 0
Ніхто з любителів рибалки не має можливості зупинитись і зрозуміти коли їму досить риби. Всі стараються виловити до останьої жаби. І це ви важаєте правельно.
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
ЛЮДИ-- ВАМ якби попиздыти--починали з іНТРИГИ ПРО БАТЮШКУ--а тепер пидите про що завгодно-- но не по даній темі
0 0
Или вам по «Россия 24» об этом не рассказывали?
Про те що це організація не казали нічого. Ще говорили що до тих людей також приєдналися у підтримку "американські українці" котрі там проживають постійно. 0 0
Все правильно ловити потрпотрібно Дозволяти, але щоб і рибалки були чесні не ставили сіток.
0 0
Команда з Драбинівки, а грають Санжари)?
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ваділа, мені чомусь здається, що ти постійно плачешся і шукаєш винних у своїх бідах. Ти як етот... Як обнищала жидовщина. Як опущений Бендер. Як уобище косориле. Умій пристосовуватися. Он на майдані люди ж стоять - так вони тепер як вареники в маслі. Тримай ніс по вітру.
І ето... Може пора вже лизать бандерівцям? Вигідніше мабуть буде...
І ето... Може пора вже лизать бандерівцям? Вигідніше мабуть буде...
0 0
49. шофер пише:
«Сьогодні вранці, на каналі "Росія 24" спостерігаю наступні кадри - група українців, близько 500 чоловік, приїхали в США, і там побудували барикаду із бананових ящиків, у знак протесту проти американського втручання.»
«Сьогодні вранці, на каналі "Росія 24" спостерігаю наступні кадри - група українців, близько 500 чоловік, приїхали в США, і там побудували барикаду із бананових ящиків, у знак протесту проти американського втручання.»
Это сделала украинская организация «Боротьба» которая выступает против ЛЮБЫХ империалистических действий направленных на Украину от ЛЮБОЙ страны. Они так же протестуют против России как и против США. Вы и в этом вопросе их поддерживаете? Или вам по «Россия 24» об этом не рассказывали?
0 0
Звичайно шофера зачепило,адже йдеться про святе(в його розумінні)-пальне і жратву.
0 0
46. шофер пише:
«Поруч із ними ціни на пальне»
«Поруч із ними ціни на пальне»
46. шофер пише:
«Нагероїли покращення?»
«Нагероїли покращення?»
О, диви, і шофера зачепило :) А казав: мене нічого не колише, нічого не хвилює!..
Ну що ж ти сидиш? Біжи швиденько, атакуй майданівців! Останній бензин - у пляшки і вперед, захищати царя-батюшку!
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Ну що, герої народні, ви не хочете поглянути на цифри валютних обмінників? Поруч із ними ціни на пальне і на жратву - спостерігайте уважно, вони наступні, ось ось.
Нагероїли покращення? Уйопища косорилі. Можете не сумніватися, вся країна бажає вам здоров*я та довголіття.
Нагероїли покращення? Уйопища косорилі. Можете не сумніватися, вся країна бажає вам здоров*я та довголіття.
0 0
9. Яна пише:
«Упевнена що коментарі дають лише ті у яких серед зими снігу не випросиш не те щоб вони хабарі давали.Я за свою доньку хабарів не давала не було за що своя голова працювала а не хабарі виставляли оцінки.»
«Упевнена що коментарі дають лише ті у яких серед зими снігу не випросиш не те щоб вони хабарі давали.Я за свою доньку хабарів не давала не було за що своя голова працювала а не хабарі виставляли оцінки.»
Згодна на всі 100%.
0 0





