Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 1610
8.orakul
« orakul»

Повністю непідтримую Любу за обзивання будь кого, але суть то вірна, як не крути шановний Оrakul, або як там тебе?
orakul 14 серпня, 22:46 На тему: Сміття в лісі вже не буде?...
7.саша ставицький
«а в мене те саме ненормативне ? Сміх і гріх. »

Не те саме. Виявляється, що є ріниця. В одному вивпадку слово написане через українське «і», а в іншому, через "москальське" "и". Думаю, що це якраз той випадок, коли поцріотизм підвів. Воно сайт же, чи програма, тупо не розуміє тонкощів свідомізму, прочитало через «і» і закрило. А те, що через руське «и», воно не розпізнало як тіпа нелітературне. Хоча слово те є у всіх медичних словниках і підручниках, але в Ехо його вважають нелітературним. Чому? Та може тому.... краще промовчу. Ну тепер он адмін виправився, вже закрило і москальску інтерпретацію.

Змінено 16.08.2021, 22:33
Ну і діла , ну де в мене ненормативна лексика ? От Донченко називає людину де....м і то нормативна , а в мене те саме ненормативне ? Сміх і гріх.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
4.DonchenkoLyubov
«. DonchenkoLyubov »

Ну ви ще більша дебілка , розумна людина не буде ображати людей.А активістів в Кобеляках достатньо , проїдьте по Кобеляках і побачите , що творять ті активісти біля сміттєвих контейнерів.А ви активістка скільки і де виносите своє сміття ?
orakul 13 серпня, 23:48 На тему: Сміття в лісі вже не буде?...
4.DonchenkoLyubov
«Ну »

No comment. Давно сказано: "Хвалу и клевету приемли равнодушно, И не оспаривай глупца". Славка и Селену Вам в побратими.
orakul 13 серпня, 14:48 На тему: Виїдуть всі?...
Гарна колись була республіка, можна сказати, краща із 15-и в СРСР, та пришелепкам дісталася. Коли правили нею, як поцреоти кажуть, "партократи і совки", а потім і відверті бандюки, то вона ще якось на плаву держалась. А вже як дали волю тіпа патріотам, то вони ту бідну неньку й приговорили. Поцреоти щвиденько зякшались із своїми ярусалимськими побратимами й порвали бідну країну на шматки.
3.Чудо Юдо
« ти ж сам це прекрасно розумієш»

Уяви собі, що я не розумію, чому не виконується Конституція. Якщо в країні не виконується Конституція, тоді то вже не країна. А ти ж мабуть скажеш, що Україна - країна, та ще й незалежна. Конститція, то Основний Закон прямої дії. Ну давай, поясни, чому на неї хрен кладуть і не лише обрізаний а й необрізаний? Тільки не кажи, що у влади і Гаранта немає важелів впливу на порушників. Чомусь, якщо ти виїдеш не пристебнувшись паском безпеки чи без шолома, то тобі швиденько розтлумачать що почім. І ти отому поліцаю не поясниш, що ти забувся, що у тебе пузо велике, а пасок малий, чи у тебе хвурункул на голві і тобі шолом протипоказаний. Він буде тобі тупо тикати під носа Правила не сприймаючи НІЯКИХ твоїх доводів. Усікаєш різницю між якимись правилами затвердженими КМУ і КОНСТИТУЦІЄЮ? Не прийметься до уваги і те, що твоє життя і здоровья - то твоя проблема і до неї нікому не повинно бути діла. Ну ніхто ж не забороня тобі з мосту плигнути і втопитися, бо то буде порушенням прав людини. Ну з поліцаями все понятно, їм заробляти треба, а не головою думати. Але якщо ти звернешся з цим тіпа правовим парадоксом, ну наприклад, до депутата ВРУ, то він тобі розкаже, що держава в такий спосіб дбає про твою безпеку і твоє здоровья. Цінуй турботу. Ніззя без паска і шолома. А от якщо ти захворієш і в тебе немає на ліки, то про тебе ніякий хрен не подбає, а тим більше та сама держава. Усікаєш, яка мудра у нас держава? Вона про тебе дбає виключно там, де тебе можна "постригти". А може то не держава у нас така, а ті пришелепки, які обрали очільників держави, та ще й ні про що з них не питають?

Змінено 13.08.2021, 13:46
3.Чудо Юдо
« і у морг відвезуть безплатно, хіба ні?»

У морг може й відвезуть, якщо у лікарні гигнеш, бо там недалечко, на каталці можна відвезти, щоб ліжко не займав. А якщо у іншому місці, то дуже сумніваюсь, що хтось безплатно відвезе. А вже про похорони, так годі і говорити. А якщо це трапиться у великому місті, так цифра там буде захмарна. А тіпа лікарку ти не вигороджай. Вона тіпа вищу освіту має і повинна читати Оснонвий Закон хоча б у частині яка її прохвесії стосуєтся. У «совку» її б зобовязали вивчити основні положення Конституції. І про ліки не тут втирай. Медична допомога передбачає не лише койкомісто в палаті а й медикаменти. Для дуже хитромудрих, а також для тупих, було прийняте відповідне рішення Конституційного суду з приводу тлумачення терміну "медична допомога". "{Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 49 див. в Рішенні Конституційного Суду № 10-рп/2002 від 29.05.2002}" Почитай.
4.Fed654Frumos
«Зараз треба казати-"космонавткиня")) »

Та ні, про новітнім «солідарним» правилам тут таки космонавтка як і пілотка, наприклад. А от якщо вона член, то тоді членкиня, членка неправильно буде :)
orakul 13 серпня, 13:02 На тему: Сміття в лісі вже не буде?...
2.DonchenkoLyubov
«є громадяни з активною громадською позицією?»

Ну і толку із тієї позиції? Вже одні такі із активною позицією країну розвалили. Свою позицію треба демонструвати на виборах. Схема управління і прийнятя рішень при омріяній домократії слідуюча. Люди обирають голову і депуатів. Депутати приймають те чи інше рішення голосуванням поперідньо вивчивши питаня. Тепер треба йти до своїх депутатів і їх запитувати. Мітінгувати треба не перед міськрадою чи смітником а перед їхніми домівками.
А крім цих зелених активістів,в м Кобеляки,є громадяни з активною громадською позицією?
1.orakul
«По-друге, в ст. 49 Конституції України чорним по білому написано «У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно;» »

Ні, ну а шо, приїдуть, заберуть безплатно, перенесуть, покладуть, глянуть - все безплатно :) ну і у морг відвезуть безплатно, хіба ні?
А про медикаменти а, тим паче, гарантії одужання, у тій статті нічого не сказано. Маєш бабки - лікуйся, не маєш - уріну пий, може допоможе.
діду, ти ж сам це прекрасно розумієш, навіщо раз по разу пишеш коментарі ці без толку?:)

Ну а щодо анекдоту то вірно. Релігія уже ціла, звідусіль лунає: "ширнись, ширнись! Ми ще не накрали достатньо на закупівлях вакцин, так що ширнись!" :)
Тупо цитата.
"как говорит Флеминг, одна прививка аналогична атаке сотен миллионов вирусов (а при естественном заражении доза на порядки ниже), причем в случае прививок РНК- и ДНК-вакцинами поражение именно мозга — высоковероятно."

Втішає те, що враження мозку українцям не страшне, він у них давно вражений і здається назавжди.

Анекдот в тему.
"- Как дела, Яша? Всё маски шьёте?
- Да ну шо ты, Фима: маски - это прошлый век. Мы вакцину "варим"...
- Яша, ну шо, все еще вакцину "варите"?
- Ну шо ты, Фима, справки о вакцинации продаем.
- Яша, а коронавирус, это таки эпидемия или политика?
- Ну шо ты, Фима, это уже религия. Ви можете верить, можете не верить, но обряды придется соблюдать. "
Посилання на rossaprimavera.ru

Змінено 12.08.2021, 23:45
"Вакцину люди отримують безкоштовно. А процес лікування та відновлення при тяжкому перебігу коронавірусу може обійтися в тисячі та десятки тисяч гривень. Подумайте і над цим."

Цікаво, а тіпа медик Ольга Луцько обстежувалась на предмет наявностсі у неї шизофренії? По-перше, як кажуть навіть свідомі поцреоти: "безкоштовний сир у мишоловці". По-друге, в ст. 49 Конституції України чорним по білому написано «У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно;»
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Нууу,ЕХО зовсім мишей не ловить.В ліс сміття не возять,а куди воно потрапляє не вияснили.Я розумію,що ЕХО це не «Вild» чи "The Independent",але ж і інсайдерська інформація в комунгоспі коштує максимум пляшка))
FreemEn 12 серпня, 15:03 На тему: ГУНП чи цирк?...
Приблизно все так все і є. Але слід звернути увагу на можливості поліції у розрізі їх прав та можливостей. Мій адвокат, який спокон віків був спеціалістом у цивільному праві чи у господарському, точно не знаю, так от він перекваліфіковується у кримінального) адвоката, бо там заробітки по-ьільше і геморою менше. Каже закон проти мєнтів, перепон повно, щось зробив без дозволу суду, все доказ недопустимий, хоче слідчий щось зробити по справі, має пройти всі кола бюрократії-погодження прокуратури, суду і т.д. Тобто законом їх кастрували, ходять з папірцями, тільки вигляд важний показують))
5.orakul
«що з цього приводу скажуть Славко із Селеною?»


Що при твоєму совку, що тепер усім заправляли вороги України і паразити, з єдиною різницею, що тепер більшість добра іде у офшори.
Не був би ти хворий на голову, то розумів би і не валив із хворої голови на здорову той «розвал» на якихось міфічних "поцреотів", бо саме твої сородичі і поплічники його валили й грабували, як завжди. Мені фіолетово. Мої батьки не були в кориті ні тоді, ні тепер і я не є. Є два варіанти, як ти й досі живий - або ти при кориті, або несповна розуму і є діагноз, це відноситься до часів совка в першу чергу
Зараз треба казати-"космонавткиня"))
Прикро, що ми мовчки спостерігаємо цю вакханалію. Справді, вулиці було названо іменем Терешкової-космонавтки, а не Терешкової-політика.
"овідомляємо номер банківської картки, на яку можна перерахувати гроші на лікування.."
А слабо ще повідомити статтю 49 Конституції України в якій чорним по білому написано «У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно;»
І де оті усі поцреоти, які скоро один з поперед одного будуть триндіти про досягнення України за 30 років так званої незалежності. Будуть нам триндіти про свій майдан і про якісь свої досягнення і здобутки - вектори, «нати» і про якихось агресорів, які не дають їм чогось здобути. Та краще б вони «здобули» дотримання Конституції. Хіба для цього багато потрібно? І хай тоді хтось скаже, що їх вимоги незаконні. Але це не для поцреотів, для поцреотів - іллюзії. Поцреоти можуть добиватися лише ілюзорних цінностей. А от здобуття справжніх цінностей, навіть закріплених в Конституції, так то - не для них. Нах їм чуже горе українців. Цікаво, що з цього приводу скажуть Славко із Селеною?
Ганьба! Куди дивиться патріотична громадськість і Інститут національної памяті? Цей будинок збудований злочинною владою за часів тоталітарного минулого. І тепер у ньому повинні навчати свідомих Українців? Ганьба! Хоча... як казали обізнані люди, у цьому ліцеї майбутніх патріотів будуть навчати аж трьох іноземних мов. Знай наших. У ньому не будуть вчити «москальську» мову Пушкіна і Гоголя, а будуть вчити мови хазяїв і роботодавців - англійську, німецьку і ПОЛЬСЬКУ. СУГС!
«Парадоксально, але факт: досі у Кобеляцькій, Машівській та Гадяцькій територіальних громадах всупереч декомунізаційному законодавству зберігалися вулиці, названі іменем депутатки Державної думи РФ Валентини Терешкової,..."
Парадоксально, але факт, що в Україні ще й досі збереглися мільйони будинків збудованих отим самим "комуністичним режимом". Й цілком можливо, що й цей необрізаний соросівський поц Пустовгар теж живе в такому будинку. Валентина Терешкова назавжди лишиться в історії планети Земля першою жінкою космонавтом, а того поца, якщо й згадуватимуть, то лише як виродка роду людського. Звиняйте за прямоту.

Змінено 10.08.2021, 22:56
alist 10 серпня, 18:58 На тему: А може таки Карма?...
3.Filon
«Хороший текст, хороше викладення хороших думок. Заслуговує, як на ене навіть на редакційну. Як Алісте, дозволите використати ваші тези? »

На мою думку, нічого особливого я не написав, проте, якщо бажаєте можете використати будь-які мої тези, я не проти (тільки граматичні помилки поправте, а то мені стидно :).
Додам до речі до вищенаписаного, що потрібно розрізняти тих хто їде на заробітки по безвізу, на 3 місяці, і на тих хто працює по трудовому контракту, або взагалі вже отримав право на ПМЖ. Безвіз це туристи, фактично нелегальні працівники, і дійсно там треба «пахати» (хоча не завжди), а от, якщо людина приділить трохи зусиль і поїде правильно на роботу....по крайній мірі в Чехії, зараз знайти пристойну (навіть по місцевим міркам роботу) не є такою ж великою проблемою. По крайній мірі, я вважаю, краще працювати як людина, за кордоном (отримуючи при цьому більше), чим "пахати", як раб в Україні. .
1 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 1610
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації