Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 ... 1633
Виктор 26 вересня 2011, 15:14 На тему: У Кременчуці відбулося святков...
То что "Джокеру" бросили 152 грн, это вовсе не означает, что он "зовсім не вразив" публику!!! Пел он очень достойно!!! Автора статьи наверное не было на майдане!!!
Павелець Ольга 26 вересня 2011, 11:17 На тему: «Умієш — співай!»...
Зробіть краще.
koriolan 26 вересня 2011, 09:19 На тему: Без стриптизу, але від душі у ...
Согласен с автором, чтобы уметь танцевать стриптиз, нужно иметь прирожденный талант. Как у балерин Большого театра.
Смотрю на фото и чухаю потылыцю: кто же из сельчан танцевал стриптиз?
Los Pollos 26 вересня 2011, 08:48 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Володя нужно было того пид..ра щемить, зачем ты руки мараешь об крысу, её и так по-моему природа обидела.
zevo 25 вересня 2011, 20:25 На тему: Мясо по-французски...
Це не м'со по-французьки, гугліть справжній рецепт. Посилання на lurkmore.ru
povierennyy 25 вересня 2011, 19:34 На тему: Сесія у форматі короткометражк...
Посилання на exo.in.ua - без комент.
povierennyy 25 вересня 2011, 19:33 На тему: Злидні нищать дитячу лікарню...
"депутати затвердили виділення 21 тисячі гривень на відзначення свят" - не хоч.... Та ні Я ХОЧУ матюкнутцця, але не буду.
Посилання на exo.in.ua
---
Кого хвилюють чужі діти? Саме головне двічі почути гімн, розпланувати кому скільки вкрасти, та і все.
---
Хоч в статтях розказ0вують не про один і той же район але... Ну хіба я не правий???
povierennyy 25 вересня 2011, 12:45 На тему: Сесія у форматі короткометражк...
"депутати затвердили виділення 21 тисячі гривень на відзначення свят " - це саме найголовніше. Амінь.
povierennyy 25 вересня 2011, 12:44 На тему: Сесія у форматі короткометражк...
ей, де мої коменти???
Бос 25 вересня 2011, 10:49 На тему: Сесія у форматі короткометражк...
Якби були кнопки, ще бестрыше було б.
водій 24 вересня 2011, 23:01 На тему: Павелець готується до суду. Пр...
Все що ви прочитали у моєму попередньому 27-му коменті є виключно моїм припущенням, і справедливо при умові що інформація приведена за статею Посилання на exo.in.ua та у даній статті, є правдивою.
водій 24 вересня 2011, 22:30 На тему: Павелець готується до суду. Пр...
Короче. Натарантолити сотню другу третю коментів, із приводу того у кого ймовірно буде довшою піська у цьому змаганні, котре на жаль, скоріше за все таки відбудеться - це для наших нема питань. Тим більше результат буде залежати виключно від вартості найнятого адвоката. Тому що патронів, по великому рахунку, у обох порівну, і все залежить тільки від снайперства юристів при їх вистрілюванні.

В той же час, на справді справа трохи інша.

Проскура. Його я не розумію двічі. Він знає що написана заява, знає що лишнє ляпнув, і в той же час повний ігнор, ніякої реакції. Поясніть мені телепню, навіщо йому уся ця тяганина? У нього навіть зараз, на даний момент, є самий головний, самий цінний козир для таких випадків – зворотна дорога! Для нього нема питань купити шампанське, коробку класних ласощів, підійти до дівчини, пояснити що казанок був готовим в доску, не варив нічого, ляпнув лишнє. Зараз у тверезому стані і здоровому глузді він зрозумів що накоїв лишнє, і жадає вибачення. Усім розборам, відразу, автоматично, покладається кінець, усі все забули, і крапка. А люди тебе ще і поважати будуть, за здатність побачити і визнати свої помилки. Питання перше, чому не скористатися цією можливістю, тим більше коли знову ж, ще не пізно!!! Питання друге котрого я в його поведінці не розумію – він що вирішив тягатися гризтися з бабою? Жесть. Моє запропонування Проскурі, почесати потилицю над сказаним. При умові що він мужик, а не «дружбан морально прнижений».

У пані Ольги Павелець також хочеться дещо запитати. Ольго, Ви написали заяву. Ну допустим. Допустим змогли профінансувати VIP-адвоката, перемогли тяганину. Дайте відповідь на питання, а що далі? Що Ви від цього отримаєте? Які переваги Вам будуть надані? Які привілегії важливі для життя Ви отримаєте? Історію? Відчуття Браво? Ну і шо? Ви цим хворі? Вам це важливо? Повторю питання, припустимо Ви перемогли суд, а шо далі? А тепер уявіть ситуацію іншу, маючи за плечима те що сталося, включаючи ці дві статті у газетці, Ви вийдете до Проскури, і просто скажете йому – живи, я тебе вибачаю. Не хочу опинитися на Вашому місці, але мені у ньому другий розклад карт був би куди ближчим до душі. Це було б куди сильніше. Проскурі, якщо він справді вияветься лох і не поправить ситуацію, і так буде суд самий вищий – це суд усього Кобеляцького суспільства. І не залежно від того виграє він процес над вами чи ні. За це можете не перейматися, історію уже не зітре ніхто. А от за свою медаль і мораль подумайте.

Майте на увазі ще один закон. Спор буде лише у тому випадку, коли ума у обох порівну. Якщо у когось із сторін його буде хоч трохи більше, то навіть найменший розвиток інциденту буде неможливим в принципі.

Моє резюме - трактор в полі дир – дир - дир, хто за що, а я за мир.
Читаючий ЗАКОН 24 вересня 2011, 17:12 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Оля і є Павелець... Трішки відволікся... А хіба можна на підлеглого "гнати матом"??? Чи для Вас Сергію - це норма??? І не спрямовуйте думку в іншому напрямку?

1. Основний безпосередній об’єкт хуліганства - громадський порядок. Його додатковим факультативним об’єктом можуть виступати здоров’я особи, авторитет органів державної влади, громадська безпека.
КК не пов’язує наявність хуліганства з його вчиненням у громадських місцях. Таким чином, громадський порядок може бути порушений і за відсутності сторонніх осіб чи у присутності лише потерпілого (вночі, у безлюдному місці, в квартирі). Однак вчинення хуліганських дій у присутності інших людей, в обстановці проведення публічного заходу (покладення квітів до пам’ятника, концерт тощо) є однією із ознак, яка вказує на грубість порушення громадського порядку.
2. Об’єктивна сторона хуліганства в самому КК не конкретизована. Аналіз диспозиції ст. 296 показує, що обов’язковою ознакою об’єктивної сторони цього злочину є лише вчинення діяння. Саме ж діяння полягає в грубому порушенні громадського порядку, яке супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом.
Сергій 24 вересня 2011, 17:10 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
185. Читаючий ЗАКОН пише:
«А а фахівці надають висновки на етапі до-слідчої перевірки. Я розумію, це в Кобеляках велика новина.»

Правильно, до порушення справи фахівці дають лише висновки. Але не висновки експертизи за постановою слідчого.
185. Читаючий ЗАКОН пише:
«Відразу видно, що ви "на государевой службе"»

Так, на ній. І я цим горджуся.
185. Читаючий ЗАКОН пише:
«Сергію - поміняйте призму бачення, або не показуйте свою "системну недоробку"»

У Вашій мові багато образливих (до речі, й пустих) слів. Таке спілкування огидне. Всього доброго Вам, "системно дороблений"!
Сергій 24 вересня 2011, 16:01 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
179. Читаючий ЗАКОН пише:
«Це Ви уважно читайте ЗАКОН і КПК! А ДО-СЛІДЧА ПЕРЕВІРКА (10 днів)???

Не згоден. Доки не порушена кримінальна справа, ніякі експертизи не проводяться. Це ж слідча дія. Слідчий може направити на обстеження/дослідження для одержання висновку спеціаліста (а не експертного висновку).
179. Читаючий ЗАКОН пише:
«А поки не має цього всього - то тут ЗАЛІЗНО:
"Стаття 296. Хуліганство »

Не згоден. Хулігантство - це безпричинні дії злочинця. А між Проскурою і Павелець сварка пов"язана з професійними відносинами керівника і підлеглого.
181. Читаючий ЗАКОН пише:
«... мій наставник і педагог говорив мені :"Мовчи, умніший буде вигляд у тебе"»

Він правильно Вам говорив, а Ви не дослухались.
Читаючий ЗАКОН 24 вересня 2011, 13:13 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Шановний Сергію, сьогодні написавший в 10:28!!!

Читайте Науково-практичні коментарі ККУ під редакцією Тертишника Б. М. або М.І. Мельника, М.І. Хавронюка.

А також Читайте Науково-практичні коментар КПК під редакцією Тертишника Б. М.

... мій наставник і педагог говорив мені :"Мовчи, умніший буде вигляд у тебе". Так що пане Сергію, порада - і Ви скористайтеся порадою мого наставника. І не сприйміть це за образу, це порада.
Читаючий ЗАКОН 24 вересня 2011, 13:05 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Шановний Сергію, сьогодні написавший в 10:28!!!

Це Ви уважно читайте ЗАКОН і КПК! А ДО-СЛІДЧА ПЕРЕВІРКА (10 днів)??? А в цей час і ПРОВОДЯТЬСЯ названі мною процесуальні дії щоб встановити чи є 4 (чотири складових) ознак злочину! А потім на підставі цього і виноситься Постанова про порушення кримінальної справи або Постанова про відмову!? Чи для моїх Кобеляк це НОВИНА?! А це ази - І курс (навчальний посібник з Кримінального права, Загальна частина)... Дивно... Адже в Полтаві, в Кременчуці і в інших населених пунктах так і робиться. І в цей час і проводяться експертизи, і проводить їх слідчий орган або орган дізнання! І аж ніяк не за кошти заявника / потерпілої особи!... А поки не має цього всього - то тут ЗАЛІЗНО:
"Стаття 296. Хуліганство
1. Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років.
2. Ті самі дії, вчинені групою осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи пов'язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського
порядку, чи іншим громадянам, які припиняли -хуліганські дії, - караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або
заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, - караються позбавленням волі на строк від караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років"
медицька 24 вересня 2011, 12:45 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
і догану йому ,і звільняти ....В нього навіть освіта не відповідає посаді
медицька 24 вересня 2011, 12:32 На тему: Диктофон як зброя пролетаріату...
я з Вами згодна,Ігоре! Молодець!
зелений 24 вересня 2011, 12:16 На тему: Павелець готується до суду. Пр...
не байдужі! не мовчіть.гнати проскуру треба і наказувати. він же хворий
Дід Панас 23 вересня 2011, 22:32 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Ганьба Проскурі! Ганьба Таранушичу! Ганьба двічі несудимому Хаму і всим його ригоАналам! Слава Україні!!!
ораоп 23 вересня 2011, 21:56 На тему: Голова райдержадміністрації по...
діду- ти старий і мислиш по старому - не мішай жити по новому- прогрес- це життя
Семен 23 вересня 2011, 21:03 На тему: Голова райдержадміністрації по...
1. Дід Тиміш пише:
«Але фальш та підлабузництво-ті ж самі.»

Діду, а тобі якби тільки про бруд, пакості,деградацію, хамство і т.д. в газеті писалося?
Дід Тиміш 23 вересня 2011, 20:58 На тему: Голова райдержадміністрації по...
Дякую, пане чи правильніше,- "товаришу," Ігоре за змістовний репортаж. Спочатку здалося що ніби-то читаю районку "Колос" десь 80-х років. Але ж ні, в ті часи інтернету ще не було, та й перші секретарі на "Волгах", а не на «Лексусах» представницького класу їздили. Але фальш та підлабузництво-ті ж самі...
валерій 23 вересня 2011, 18:54 На тему: Володимир Проскура: «Я тебе ща...
Ця свиня не має права й близько бути до культури і до державної служби.
1 ... 1613 1614 1615 1616 1617 1618 1619 ... 1633
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації