Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 240 241 242 243 244 245 246 ... 1666
’’Палитимуть люди ті поля.Далі буде тільки так.’’Знаючи шенгуряк,скажу,ТАК І БУДЕ!!!
2.Filon
«олос «злочинного» режиму Порошенка. »

Чого ЗЛОЧИННОГО в лапках???

Змінено 13.02.2020, 19:04
Чувак в касці походу став ’’законтаченим’’:)
Що твориться...’’Зе прийдЕ порядок наведе’’:). Та воно ’’ні риба ні м’ясо’’.Навіть 'ніякий' Ющенко проти нього-монстр.

Змінено 13.02.2020, 16:50
І що ж розмова у Полтаві, чергові обіцянки?!
Відчуває держгеокадастр свою умисну провину, але все не просто так!!!
Селянам на оформлення роки, ділкам - турборежим!
І де ж НАБУ, САП, ДБР, хто там ще СБУ, ОГП (ГПУ)...

Змінено 13.02.2020, 16:50
Як завжди показуха за наші гроші!
Filon 13 лютого 2020, 15:43 На тему: Нові «швидкі» поїхали в Кобеля...
1.Ltava
«вішати медалі на шию влади я б не спішив»

Ага. І ще уточнення. Взагалі це не є заслугою «зеленої» влади. Це ще відголос «злочинного» режиму Порошенка. Нинішні ще нічого нікому не дали.
Ltava 13 лютого 2020, 06:39 На тему: Кого дурить Агенція місцевих д...
Таку історію можна росповідати про кожні "ремонтовану " дорогу на Полтавщині :((
Ltava 13 лютого 2020, 06:37 На тему: Нові «швидкі» поїхали в Кобеля...
Гарна справа та маленьке уточнення - кошти платників податків і вішати медалі на шию влади я б не спішив :))
Все із-під копняка.., або коли фінансовий інтерес!?
2.Filon
«Так отож. Згідно із законодавством стаття і відео вже э підстваою для перевірки з боку правоохоронних органів. І заяву писати немає потреби»

Так воно і є, але, де ви бачили в м Кобеляки правоохоронні органи??????
На так званий ремонт даноі дороги і ми звернули увагу але оскільки катастрофічно бракує часу все переміряти я остановився на тому що написав запит та отримав Акт виконаних робіт.Далі буде....
Filon 12 лютого 2020, 19:02 На тему: Кого дурить Агенція місцевих д...
1.Lion2020
«Скільки таких звернень, заяв, розслідувань, справ, проваджень і.»

Так отож. Згідно із законодавством стаття і відео вже э підстваою для перевірки з боку правоохоронних органів. І заяву писати немає потреби. Але я думаю не лише ви помітили, що після аваковської реформи поліцейські діють виключно по команді, а не по закону. А при нинішній владі взагалі ніхто нічого не робить. Тривають розібрки " у верхах". Мене особливо потішило, що голова ОДА заявив по необхідність звертатися до нього. Тобто або визнав цим що поліції і прокуратури немає. Або спецом «завязує» все на собі, щоб контролювати усі фінансові потоки. Словом, все сумно.
Ну на счет "не выходя из дома" это вы погорячились!
Ремонтировал ноут - ехал в сервисный центр Resore на Подоле в Киеве. Принимал у меня бук мастер Олег. Достаточно оперативно провел диагностику и назвал сумму ремонта.
Я согласился на все, кроме замены клавиатуры - заказал ее на алиэкспрессе и потом поменял самостоятельно.
Продавать ноут после глубокого ремонта считаю не корректно, так что он у меня работает и по сей день как вспомогательный)
Автору респект!
Негайно звернення до правоохоронних органів.
Хоча...
Скільки таких звернень, заяв, розслідувань, справ, проваджень і...

Змінено 12.02.2020, 16:16
Ltava 12 лютого 2020, 15:26 На тему: Полтавщина готується до будівн...
"......нова школа на півтисячі дітей у місті Заводське...."

Школа у заводському це довгобут із 10 річною історією і називати її «новою» явне не годиться:))
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
"Шенгуряни можуть залишитися без землі"
..здається вже залишилися !?
Dikaia 11 лютого 2020, 12:37 На тему: Українці стали 2 у світі за зр...
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Vselena777 11 лютого 2020, 09:55 На тему: Українці стали 2 у світі за зр...
Я тоже покупаю и на Али, и в других китайских магазинах, но укрпочтой очень долго нужно ждать доставку. Это меня не устраивает.
Mira 10 лютого 2020, 17:16 На тему: Модні прикраси у всі часи року...
Есть украшения, которые в тренде, но на них лучше не ориентироваться. Один сезон или максимум два и они перестанут быть актуальными. Я люблю более классические модели. Они всегда в моде и, если даже в этом сезоне что-то не в моде, то через пару лет опять войдет в моду.
Давно покупаю украшения в магазине Zlato и знаю, что всегда в тренде. Что я покупаю вещь, которую буду носить с удовольствием
23.микола козак
«Потім з чого ви взяв , що 1406 грн це на один раз «пожерти» ?»

Ну я розписав усі розрахунки, наче розжував звідки я цю цифру взяв. Звісно на достовірність не претендую, лише приблизні розрахунки. Але якщо і цього не достатньо, то я вже не знаю як ще пояснити...
22.Чудо Юдо
« при абсолютній пасивності місцевих депутатів, в той час як по місту з елементарними проблемами інфраструктури розбиратися ніхто не бажає.»

Ви не бачив , як депутати сплять на сесіях , очевидно від перевтоми , а за бюджет і контроль над ним відповідають і голосують депутати.Кого обрали , той і голосує.Потім з чого ви взяв , що 1406 грн це на один раз «пожерти» ?З вашого і автора виходить потрібно розігнати ту команду , то в такому випадку потрібно розганяти і ветеранську організацію , туди теж виділяються кошти , навіть на бензин , щоб керівники їздили по району , до речі і в районі і в місті виділяють на бензин , щоб чиновників возити на роботу , на обід і з роботи , там теж немалі кошти і навіть більші ніж на футбол.А куди ще їздять ті чиновники ніхто незнає ,адже вони ніде і нічого не вирішують.Колгоспів уже немає , щоб їздити за продовольством
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
21.микола козак
«Якщо тренуватись два рази на місяць , то така і гра.!»

А скільки разів мають тренуватися люди, для яких футбол - хобі? вони працюють на роботах, як всі ми, футболом підробляють лише.

21.микола козак
«406 грн на людину , це не така велика сума»

1406, "тисяча чотириста шість" за один раз пожерти

21.микола козак
«Ну я думаю , що Копилець має інші можливості де взяти , ніж брати з футболістів.»

я, до речі, саме в даному випадку думаю, що тут Копилець не дуже то бере. Швидше за все він просто частину грошей платить у кишеню легіонерам, щоб їм був стимул за його команду грати. тому і такі суми. Але у мене одне лише питання: з якого дива він це робить за наші податки?

21.микола козак
«Є бажаючі повернутись в крісло міського голови , є і просто зацікавлені»

І є такі як я, яким пофігу на те, хто там куди хоче повернутися, їхні проблеми, просто дуже бісить оце викидання грошей на вітер мером при абсолютній пасивності місцевих депутатів, в той час як по місту з елементарними проблемами інфраструктури розбиратися ніхто не бажає.
Якщо тренуватись два рази на місяць , то така і гра.!406 грн на людину , це не така велика сума Щоб жерти не по дєтські.Зайдіть в громадську харчевню і впевнитесь , що на сотню грн не обжиретесь.А взагалі простіше подивитись по бухгалтерії авансові звіти Білорибця і якщо він виділяв із цього мізеру і Копильцеві , то терміново обох притягувати до відповідальності.Ну я думаю , що Копилець має інші можливості де взяти , ніж брати з футболістів.І вся ця травля футболу повязана з формуванням суспільної думки перед місцевими виборами.Є бажаючі повернутись в крісло міського голови , є і просто зацікавлені.І крім футболу і звфіринця ніяк не можуть найти щось інше.Прада був смітник , але чомусь затихло.Були виступи , що лишимось без води , а воно так трапилось що вода подається безперервно.Тож давайте чекати місцевих виборів.
1 ... 240 241 242 243 244 245 246 ... 1666
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації