Тута ще одне питання забув. Цікаво, ото сам Копелець оту хрінь що тіпа "Я ібу Кобеляки" придумав, чи то у нього такі радники? Ну яка ж тільки ми бидлота. Та не треба далі перших речень Вікіпедії щось шукати. Цитата: "Символ сердца — символ ?, используемый для обозначения собственно сердца или любви. Реальное человеческое сердце напоминает весьма отдалённо." Для дуже тупорилих ще раз "человеческое сердце напоминает весьма отдалённо". Тобто Вікіпедія з першого речення повідомляє, що то може ніяке і не серце бо воно на нього й не схоже. Читаємо далі. "В период античности древние греки и римляне ассоциировали женскую красоту, главным образом, с формами тел женщин со спины. То есть символ сердца есть не что иное, как репродукция на бумагу женских ягодиц.." Як ще пряміше пришелепкам пояснити? У женщин со спины знаєте що знаходиться? Те що й у мужчин. Те чим пришелепки думают. Але головна фішка в іншому. Женщини щас не в фаворі. Далі пояснювати чи самі почитаєте про святого Валентина? ВАще то забули до програми гей парад включити.
2 0
" у релігійних храмах пройдуть молитви за єдність українського народу.."
Афігеть! Спочатку релігією розділили, а тепер будуть молитись за обєднання. Помолітесь.
Афігеть! Спочатку релігією розділили, а тепер будуть молитись за обєднання. Помолітесь.
3 0
1.Lion2020
«А дороги ремонтувати будуть ???»
«А дороги ремонтувати будуть ???»
А навіщо? Дорога для транзитного транспорту будується. Біомаса, чи як тепер вже кажуть по новому, бидло маса буде поступово ліквідовуватись. Кому дороги? Хазям України у районі робити нічого. До фелдмановського парку дорогу зробили. До «козацьких» станів - зроблять, а може й вже зробили. Хто знає напишіть.
3 0
Такого жахливого стану доріг у місті ще ніколи не було!!!
Можемо не доїхати до свята!
Гуляймо!!!
Можемо не доїхати до свята!
Гуляймо!!!
3 0
А дороги ремонтувати будуть ???
3 0
Незрозуміла серія статей. Незрозуміло, навіщо день через день звертати увагу на це будівництво. Хтось буде перед виборами піаритись на будівництві дороги? Якщо ж ні. То цікаво скільки км майбутньої дороги уже готові і скільки всього потрібно зробити. Скільки витрачено часу і головне коштів? А так то виходить пуста інфа, виклали аби побачили, побачили і нічого не зрозуміли.
2 0
1.микола козак
«.Отаке паскудство.»
«.Отаке паскудство.»
Вміють же люди так інтелігентно та толерантно висловлюватися про таких суб"єктів...В мене зовсім інше з язика хоче зірватися:)
Змінено 18.06.2019, 13:03
2 0
3.микола козак
«Можливо сам і заказав таку піарщину»
«Можливо сам і заказав таку піарщину»
Коля согласен. То же так думал. Это на самом деле есть подобный способ собственного пиара.
2 0
Можливо сам і заказав таку піарщину , бо більше нічого сказати людям , тільки виставитись , що тебе оббріхують конкуренти , хоч і конкуренти не дуже відрізняються від Реки.
3 0
як повідомили кременчуцькі журналісти,
а при яких ділах кременчуцькі (видно тоже проплачені)-але КИМ і ЧОГО ТАК ВИПРАВДОВУВУТИСЯ коли ти ні при чім...(хоть такий -тат піар...
а при яких ділах кременчуцькі (видно тоже проплачені)-але КИМ і ЧОГО ТАК ВИПРАВДОВУВУТИСЯ коли ти ні при чім...(хоть такий -тат піар...
1 0
А в 2018 році В’ячеслав Нестеренко
ВЯЧЕСЛАВ-ти МОЛОДЕЦЬ-....всім би такого КЕРІВНИКА !!!
ВЯЧЕСЛАВ-ти МОЛОДЕЦЬ-....всім би такого КЕРІВНИКА !!!
1 0
Ця людина разом з Порошенком втратила совість зовсім.Чи давно він заявляв , що йому немає з чим іти до людей , а сьогодні знову апреться в депутати.Отаке паскудство.
3 0
"Олексія Люмаха, уродженця Рівненської області, .....Люмах здійснював супроводження проблемних активів на всіх етапах ведення претензійно-позовної роботи, співпрацював з виконавчими службами на етапі примусового стягнення проблемної заборгованості."
Мене в цій історії цікавить інше. Чому вуйків так і тягне на специфічну роботу, то в поліцаї, то в охорону концтабору, то туди де примусове стягнення... А потім блін Сталін винуватий.
Мене в цій історії цікавить інше. Чому вуйків так і тягне на специфічну роботу, то в поліцаї, то в охорону концтабору, то туди де примусове стягнення... А потім блін Сталін винуватий.
2 0
Выборы начались!
0 0
1.Ольга Волоська
«Жовта преса не дрімає
»
«Жовта преса не дрімає
»
Ольго Миколаївно,та не буксуйте,не виберуть вже цього збитого льотчика.Даремно стараєтеся.
2 0
Жовта преса не дрімає
0 3
Крадуть мільйони , штрафують на копійки замість терміну
2 0
Contra spem spero!
Гетьте, думи, ви, хмари осінні!
То ж тепера весна золота!
Чи то так у жалю, в голосінні
Проминуть молодії літа? (Леся Українка)
Давно, при совке, по дороге домой в Милорадово пропустил знак "Направление главной дороги", направо не повернул и приехал на ферму. Даже не заметил, что это не региональная дорога - идеальный асфальт был! :((
Гетьте, думи, ви, хмари осінні!
То ж тепера весна золота!
Чи то так у жалю, в голосінні
Проминуть молодії літа? (Леся Українка)
Давно, при совке, по дороге домой в Милорадово пропустил знак "Направление главной дороги", направо не повернул и приехал на ферму. Даже не заметил, что это не региональная дорога - идеальный асфальт был! :((
3 0
5.arturwanga
«На даний момент очiкую реакцii »
«На даний момент очiкую реакцii »
Contra spem spero:)
0 1
3.Beri Mor
«Піклуються про доржнє покриття»
«Піклуються про доржнє покриття»
На линию 102 я вже звертався 2 рази 12.05.2019 та 20.05. 2019 року з вимогою застосувати до утримувача автодороги О1714197 «Кобеляки-Бiлики-М22» cт 140 КУпАП(Порушення правил, норм i стандартiв при утриманнi автомобiльних дорiг) Моi 2 звернення направлено для розгляду до батальйону ПП м Кременчук УПП Полтавськiй областi, оскiльки розгляд справ, що стосуеться порушень при утриманнi автомобiльних дорiг вiдноситься до iх компетенцiiю.На даний момент очiкую реакцii та вiдповiдi.
3 0
Змінено 17.06.2019, 14:10
0 0
В Кобеляках ще не забули «подвиги» Лещука і його боса,тож навіть якщо і він - то не надовго.
1 0
22.AVI90
«На базарі називають ще Лещука.»
«На базарі називають ще Лещука.»
Ото ще кадр.
1 0
На базарі називають ще Лещука.
1 0
Та сходи на базарь і почуш. Таранущич, Щкарбан, Жуков, Решетило.. Копелця у цьому списку нама.
всі ці особи-старі пердуни-потрібні нові молоді-тіпа 95 калібра...
всі ці особи-старі пердуни-потрібні нові молоді-тіпа 95 калібра...
1 0





