Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1583
БелБратдорстрой.
А зовсім недавно та сама Таміла пропонувала створити 15 старостинських округів. Тепер тупо повторяє ідеї Копельця в очікуванні посади секретаря.
Чи то автор виклав так матеріал , чи то такі бездіяльні обласні депутати , яким потрібно писвати звернення .Всі знають , що в Україні проблема номер один -сміття.Перш за все , що ми його виробляємо дуже багато без ніякої на це потреби і невже потрібно названому депутату , чи тому ж голові обласної ради обовязково чекати звернення від Копильця , щоб вирішувати питання сміття і не тільки в Кобеляцькій тепер громаді.Ну напише Копилець звернення , яке може ніхто і читати не буде , бо проблема всієї України , що далі?Ну прийме суд ще якийсь там вирок , а судді знову нестимуть своє сміття в сміттєві баки , яке знову нікуди вивозить , окрім лісу , чи в якийсь яр.Мені здається , що потрібно починати зменшувати виробництво сміття , в нас в погоні за грошима вже і голку можуть впакувати в величезну коробку , бо у великій розкрашеній коробці її швидше куплять , потім непотрібно нести в сміття те , що можна дома переробити і т.д. .
Що тут паритись. Темні віка надворі. Якщо раніше ще були питання, то після пандемії і реакції суспільства все стало зрозуміло. Такі як смичок стануть королями в новому дивному світі, а всі інші... всі інші будуть дальше х..й сосати!
Чому ремонт не роблять дорожні організації,відколи це степаненки стали спеціалістами по ремонту доріг і укладанню дорожного покриття у них напевно і ліцензія є,хто б сумнівався кого вибере білицька громада,який процент пахана...
Суд закрив сміттєзвалище біля цегляного заводу у 2014 році. 5 років ні разу з цього приводу ніхто не почесався, аж поки не закрила вже його прокуратура.
Тоді, у 2019, у авральному порядку почали валити купу у лісі. Зуб даю - за 2 роки ніхто нічого і не думав на цю тему.
Зараз закриють це звалище – відразу ж почнуть валити десь у іншому лісі, майже на 100% впевнений. А любителі Копельця будуть кричати: "Ну як так умні, так скажіть куди ЗАРАЗ його дівати??? Уже ж треба!"
А той, хто повинен якраз про це думати (і отримує за це некислу зарплату) робити свою роботу і не хоче. Бабусями концерти пограють, вони потім відгавкають і проголосують...
Ну куплять сміттєвоз, а далі??? Як вирішувати проблему сміттєзвалища? Депутати цим уже не переймаються, опозиції немає, на сесії тільки "одобрямс": всі отримали земельку, мер-підтримку, а виборців у черговий раз пошили в дурні.
14 травня закінчується, результати окрім триндижа є !????
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Из текста непонятно - храм церковный или секты епифана?
Нова Пошта ніяк не краща, на жаль((
Пізд@ц, найшли бл@ть якою поштою відправить, дибілоїди.....
Rety 11 травня, 12:42 На тему: В Україні 2 208 нових випадків...
Одиничку забули поставити перед двойкою)))))))))))))) 12208 нових випадків дебілізма ахахахахахаха......)))))))
1.саша ставицький
«А коли будуть притягнуті до відповідальності ті , хто надає незаконні дозволи на вирубки»


Ніколи
А коли будуть притягнуті до відповідальності ті , хто надає незаконні дозволи на вирубки , хто перетворив лісополоси на чагарники , хто вирубує сотні і тисячі кубометрів дерев , возять по Кобеляках камазами і ніхто з правоохоронців цього не бачить , в чиї кармани ідуть кошти за деревину , що від цього отримує громада?
Те , що акція хорошо організована вже похвально ,адже оті стихійні мітинги і закінчуються стихійно , тобто безрезультатно.Сподіватись , що слуги народу щось корисне зроблять для того народу теж не варто.Прикладом є голосування у ВР за повернення 100 пільгових кіловат електроенергії.Тож чекати від ВР зниження вартості газу просто абсурдно .А те , що деякі депутати поставились до даної акції скептично , то це ті , хто просто завдяки виборчому законодавству попав у число депутатів , люди , в яких на першому плані особистий карман.Вважаю , що і кобелячанам варто приєднатись до даної акції , і можливо якась із кобеляцьких партій організує таку акцію в кобеляцькій громаді , а то зовсім не видно в Кобеляках ніякої партійної діяльності.
Borch 7 травня, 12:42 На тему: Дві реальності...
"не хотілося б потрапити на прийом до лікаря, який із першого класу школи і до закінчення інтернатури вчився дистанційно"

Хто хоче той научиться хто не хоче тому нічого не допоможе. Вчитись це тяжке заняття, не всім дано.
А це тобі трішки про "різню". Парадокс однако. Раби в одинакових з хазяями будинках не живуть. Посилання на www.youtube.com
5.Slavko
«Якого бога маєш на увазі?) З великої літери... 3врейського?))»

Та Бог один. Чи ти й досі цього не знаєш? Його правильніше було назвати Природа чи Вищий Інтелект. То у пришелепків єврейські боги. І нічого єгипетського я не святкую. Посилання на www.youtube.com

Змінено 06.05.2021, 18:52
4.orakul
«Путін, не москалі? Ти так ще й порозумнішаєш. Дай-то Бог.
»

А ти ?
Якого бога маєш на увазі?) З великої літери... 3врейського?))
Перевершив сам себе. А Єгипетську різанину святкував днями ?..
3.Slavko
« Навіщо #идам цей баласт? Відпрацьований матеріал... Погано звучить, але гірка правда»

Так що, вже не Путін, не москалі? Ти так ще й порозумнішаєш. Дай-то Бог.
І не дивно, що у першу чергу 65+... Навіщо #идам цей баласт? Відпрацьований матеріал... Погано звучить, але гірка правда
Зачистка території, геноцид, неоголошена війна.
Це наше сьогодення. Озирніться навколо себе, що ви бачите ?
Що попереду ? Яке майбутнє ? Оце вам політика манкуртів і приблуд !
Зареєстровані корпоративні права на прибуткову організацію "Україна", всі податки ідуть її власникам, а вони нам дають кредити, знижки...
Слава!... Ворогам України!
Якби школярики взяли шефство і навчили користування ноутом. Скільки чоловік втрачає. Цеж не важко.
А по делу есть что сказать? И не тужся меня оскорбить, я на быдло кастрюлеголовое не реагирую, вакцинирован.
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1583
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації