Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1641
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Fed654Frumos 6 лютого, 08:46 На тему: Допилявся......
В смислі,’’допилявся’’?Ну полиняє він на енноє колічество бабок,от і все.А далі пилятиме з подвоєною силою,щоб взятку відбити.Хтось сумнівається?
33.ixtamnetka2
«призначив її сам ЦАРЬ- голова РДА »

А що слово ЦАРЬ є синонімом до слова "телепень"?
( до речі, Ліля Костянтинівна, якщо мені память не зраджує, взагалі при Ісипові стала керувати).Керувати вона стала при Ісипу, а призначив її сам ЦАРЬ- голова РДА (на той час) - копелець , який управляв освітою як тоді так і зараз.
31.Slavko
«Віктор Іванович свідомість проявляє, не я часом надоумив ?
»

Ти спочатку сам наберись розуму , а потім будеш когось надоумлювати.
А поліцаїв не шукає?
27.саша ставицький
«У нас скоро буде таке , як з газом і будем баригам платити ще й в десятикратному розмірі за воду»

Віктор Іванович свідомість проявляє, не я часом надоумив ?
ЗАВТРА ЇДЕ ПАХАН НА СУХИНІВКУ, ОРГАНІЗОВУЄ ЗБОРИ ПО АГІТАЦІЇ ЗА НЕЗАКОННЕ СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ІЗ КОБЕЛЯК, ІМОВІРНО, У ОБМІН НА НЕЗАКОННУ АРТЕЗІАНСЬКУ СВЕРДЛОВИНУ ... МІСЦЕВИХ ФЕРМЕРІВ УЖЕ НАГНУВ НА ЧОМУСЬ (А ЧОМУ???) ОКРЕМИХ ЗБОРАХ, ЗАЛИШИЛОСЬ ПРОМИТИ МІЗКИ ПРОСТИМ СУХИНІВЧАНАМ. ДАЛІ БУДЕ.
Ставицький намалювався.А ніхто і не радується справі на Юрка.Всі констатують факт що в місті а зараз і селах все вирішує Копелець.Практично все.І Юрко і ще багато хто просто підневільні Копельця,який звик керувати по принципу якось буде.Можна було взяти і ліцензію,або хоч хотіти її взяти,організувани більш менш законне сміттєзвалище,і ще багато чого.Санич привик керувать по колхозному..Просто жалко людей,да в клітку моюе й непосадять,і то як вітер повіє,але нервів витратять нізащо..А Санич герой.Хоча ні..Працюють з неДовірою вже.
27.саша ставицький
«то згадайте , що при керівництві пана Ісипа в ціну на воду було закладено 52% втрат від спожитої води , 32% непередбачуваних витрат і т.д. »

Ну от знову, деякі співбесідники починають: "он як Ісип був..." Принципово навіть не зачіпаюся за порівняння. Навіщо мені той Ісип здався? Я при ньому молодий був, мене мало що тоді хвилювало. А виріс і завів сім’ю у Кобеляках я зараз, при Копельцеві. І що, мені крізь пальці на срач у моєму місті (тут і зараз) дивитися бо "он при Ісипу якось там було"?
Доженіть та пхніть Ісипа, толку вже?:)

27.саша ставицький
«а пили ми всі і Юрка потрібно не радуватись кримінальній справі »

Ну особисто я не радуюсь. Чоловік просто довірився людині, якій довірятися не можна.

Мені цікаво чи хоч один із депутатів на найближчій сесії спитає розрахунок вартості вивезення сміття у Горішні Плавні і чи всі бумажки цього разу оформлено? Чи Копелець знову там щось собі порахує і зі стелі ціну скаже?
26.Чудо Юдо
«Я плачу справно, боргів не маю, а те що якийсь хитрий дядько мої гроші на вітер (чи у кишені) пускає, так це моя вина?»

Ятеж плачу справно , а от про хитрого дядька , то згадайте , що при керівництві пана Ісипа в ціну на воду було закладено 52% втрат від спожитої води , 32% непередбачуваних витрат і т.д. , і невідомо до цього часу кому ішли ті гроші , які ви і я регулярно сплачували.Ну а за ліцензії , то аж приємно , що пан Філоненко зрозумів , що то туфта , що Юрко не сам пив ту воду , а пили ми всі і Юрка потрібно не радуватись кримінальній справі , а іти і захищати.У нас скоро буде таке , як з газом і будем баригам платити ще й в десятикратному розмірі за воду .
1.nazar
«Це вже апогей «талантіща» Капельца. Скоро все місто буде «задоволене» його рукоблудством. Як тільки пригріє сонечко і ми відчуємо всю ту глибину його розумних рішень. Гей, депутати, ви де? »

Повіз таки Копелець на Горішні Плавні сміття. Перед цим перебравши всі інші варіанти, куди можна було б "за обіцянку" вивозити, як він звик.
6.саша ставицький
«Ви ж користувались , пили і жрали ту воду , а тепер радуєтесь , що якийсь ..... порушив ту справу. Це не без вашої участі , саме такі , як ви були завжди стукачами .»

Саша, у Вас манія переслідування. Те що у нас більшість скважин без документів відомо ще років 5 назад було. Тоді ще екологи попереджали про це і в «ЕХО» писалося. Ніякого секрету тут нема давно. Але Копельцеві по боку і Юркові він казав "та не бзди, нічо нам не буде"... на словах, звісно, казав.

А те що мер міста не робить жодного докумета на жоден об’єкт (підозрюю, що причина банальна: украсти із цих грошей неможливо) то в тому моя вина, як споживача цієї води? Я плачу справно, боргів не маю, а те що якийсь хитрий дядько мої гроші на вітер (чи у кишені) пускає, так це моя вина?
Ви уже не знаєте як Копельця відгородити, аргументи зводяться до дурних....
15.ixtamnetka2
«Следующий Пашка Голтвянский? Там тоже все подписи только Пашкины, а земелька Копельцовская ! А коли розібратися, то вони , напевно ж знали і розуміли на що ідуть ... А там і Стаднікова з Хряпою та Голтвянською підтягнуться ( вони ж теж його "люди"»

Ну тут я не погоджуся В принципі - це абсолютно неправильно, коли починається кримінальне чи інше переслідування людини, керівника за те, що він чи вона "чийсь". Тим більше, що якоїсь достовірної інформації про те, що названі вами керівники замішані у якихось кримінальних оборудках, у мене особисто немає.Ну підпримували вони чи підтримують Копельця, ну поставиви він їх на посади ( до речі, Ліля Костянтинівна, якщо мені память не зраджує, взагалі при Ісипові стала керувати). В цьому немає нічого незаконного. Та й по Юрку, кримінальна справа - така собі. Воду то він дійсно поставляв людям, а не сам випивав. Так ліцензії на видобуток води не було ще до Копедьця. Як тоді вирішували, я опишу в наступному номері. Як і опишу як виникла ця кримінальна справа. Ніхто, до речі, ні на кого не "стукав". Бо таких справ - кілька десятків по всій області. А фігурує там не лише кобеляцьке підприєство. Там і Світлогірське, і Білики, і Бутенки.
23.саша ставицький
«Отакі в 30-х писали доноси на сусідів , зустрічали фашистів хлібом сіллю , були поліцаями і старостами.»

Мало того, вони ще себе й патріотами вважають. Майданом країну розвалили, розвязали бойню. І кажуть: ми патріоти. От у всіх спогадах про голодомор чомусь часто пишуть "забрали останню квасолю". От я й думаю, ну нафіг Сталіну та квасоля, це ж такі активісти як Славко й забирали. Раніше воно якось було не зрозуміло, а тепер ось дякуючи Славкові наглядно бачимо як воно було. А тепер у нього Сталін винуватий.
Як писав Борис Олійник: "Він каже що пішов у поліцаї Щоб Україна вільною була"
[[ЦИТАТА|16|Slavko|Давно йому обіцяю написати на СБУ, ніяк часу не знайд
оце ти і сам підтверджуєш, що тиз групи стукачів.Отакі в 30-х писали доноси на сусідів , зустрічали фашистів хлібом сіллю , були поліцаями і старостами.
Но знать и понимать, а в особенности, правильно и быстро действовать – это абсолютно разные понятия.
20.Slavko
«рук не хватить»
,
Ну то ж я образно так написав. Хто б об тебе руки пачкав. Просто та людина може на тебе поскаржитися, що ти безпідставно і публично її звинувачуєш у тім, чого вона не робила і ким вона взагалі не являється.
Ну а щодо гостей, так хай приходять, якщо знають куди йти. А то с таким сусаніним як ти можуть і заблудитися.
18.orakul
« думаю, що в тебе пожиттєва група.»

До тебе є бажаючі в гості прийти, крім мене
18.orakul
«за наклеп на людину тебе можна за барки взяти? »

рук не хватить
12.Випадковий
«.Інші, перевірив, пишуть.Із свободою слова все нормально»

Ану напиши що небуть а я прочитаю.
Там написано "Администратор временно выключил возможность комментирования."
Чи то може мені персонально така шана? Поясни, буду вдячний за підказку.
Посилання на www.facebook.com
17.Slavko
«Хтось за державу помирає, а хтось їм допомагає»

Це часом не ти за державу помираєш? Шерлок Холмс хренов. А що буде, якшо не вгадав? Ти усвідомлюш, що за наклеп на людину тебе можна за барки взяти? Ти піди спочтаку на медкомісію, і якщо вдруг скажуть що ти здоровий, то тоді треба тебе запитати, чому ти ще й досі не в окопах? Попросити людей щоб тобі допомогли? Хоча, думаю, що в тебе пожиттєва група.
Хтось за державу помирає, а хтось їм допомагає
12.Випадковий
«Оракул: на КОБЕЛЯКИ TODAY під цією темою не міг написати жодного комента.Правильно роблять, бо ти своїми коментами просто засмічуєш сторінки-ні в кого немає ні часу, ні бажання читати твою дурню.Інші, перевірив, пишуть.Із свободою слова все нормально.А твоя ненависть до мови батьків і дідів просто шокує. Над кожним другим словом знущаєшся і робиш це свідомо чи алкоголь мізки пошкодив?»

Щоб ви розуміли, хто це робить, є такий старий пердун Валерій Коробчинський із Кобеляк ! Це жах всьому !
Я в шоці, що така людина тут живе. Давно йому обіцяю написати на СБУ, ніяк часу не знайду.
Первый, пошел !!! Если честно, Вовчика жаль......Следующий Пашка Голтвянский? Там тоже все подписи только Пашкины, а земелька Копельцовская ! А коли розібратися, то вони , напевно ж знали і розуміли на що ідуть ... А там і Стаднікова з Хряпою та Голтвянською підтягнуться ( вони ж теж його "люди")....Цікаві часи настають....
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1641
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації