Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1574
Ви чули свого «міністра» Стєпанова ?!! У нього виробники вакцини вимагають скасувати їхню відповідальність за можливі наслідки ... "Тому ми беремо цю відповідальність на себе..." Ну і т.д. ... Далі вони приймають ще й закон !((((( Поясніть мені, це - країна, чи це божевільня якась, чи щось третє ?
Може, й закінчиться , тільки не добром.
1.Fuks
«А мер уборщиць на роботу кастинг проводе»


А докладніше по цьому пункту можна?
13.Slavko
«Ось вона, справжня вакцинація ... Посилання на www.youtube.com
Ви це точно десь бачили !»


Можна просто вколоти глюкози і ризикувати бути спійманим.
Приєднають,Кабмін же сказав що всі громади повинні бути самодостатні і самоокупні,не спроможні громади будуть приєднуватись до більш потужних. Кобеляцька найбідніша в Україні по надходженнях до бюджету це по прогнозу,а фактично буде ще бідніша.Хіба може й не приєднають якщо Копелець з виконкомом будуть і вчителями,і лікарями фельдшерами,в зоопарку концерти і книжки видаватимуть,дороги зовсім ляжуть..до того йдеться.Очі розплющіть..
1.Fuks
«.Бачили шо купляли їжте..»


Погоджуюсь за виключенням мрій про приєднання до Біликів!! Ніхто нічого не приєднуватиме а територія буде деградувати і розкрадатися ще багато років бо чим деградована територія тим деградованіше населення яке на ній проживає ))) Якщо сьогодні вони цілують руку щоб влаштуватися на роботу то завтра оберуть ще тупорилішого щоб цілувати йому дупу)))
Кобеляцькій громади не буде,вона збанкрутує,приєднають до Біликів.Там люди з нуля зробили ПМСД,відділ освіти,культури,лікарню відновлюють,автобуси запустилиі т д. А в Кобеляці будки теплої для автостанціїї не можуть найти.За села мовчу.Запустіння і зубожіння далі.А мер уборщиць на роботу кастинг проводе..Бачили шо купляли їжте..
Ось вона, справжня вакцинація ... Посилання на www.youtube.com
Ви це точно десь бачили !
Rety 18 березня, 09:55 На тему: 15 053 нових випадки коронавір...
Пішла жара)))))))) ахахааааа.....)))))
6.Ltava
«А не можна декілька заяв до поліції? Чи " свисни Васько ти дурніший" ? »

Можна, звичайно можна. Тільки давайте спрогнозуємо такий розвиток подій - я пишу заяву в поліцію/прокуратуру/СБУ/Зеленському... віддію її і жду результата. У встановлений законом термін отримую відповідь "фактів порущення закону не виявлено". Далі? Мовчу. Або записую гнівне відео десь в інтернеті, яке подивиться 1,5 людини. Зате з гордістю називаю себе «Активістом!»
Звичайно можна пофантазувати, що органи візьмуться за діло,виявлять, накажуть, але давайте будемо реалістами, і згадаємо кобеляцькі події, які пройшли із зверненням в наші «правоохоронні» органи і їх результат. Декілька подій, що приходять на думку:
- підпал машини Гунжеля
- напад на Філоненка
- свіжа подія з похоронним вінком
- .....і ще десятки гучних і не дуже подій (он в рубриці кримінал можна про частину з них почитати).
Заява в нашу поліцію = всунути голову в відро і покричати. Результат той же.
Відразу відповім, чого ж я пишу це редактору:
а) чесно скажу, просто сказати свою думку
б) тому що, вважаю, що стаття в газеті це напевно, те, що найбільш може дошкулити цим людям, на все інше їм начхати.
в) тому що вважаю, що незважаючи на мою незгоду з паном Філоненоком по багатьох питаннях, з усієї влади (а журналістика, це скажімо прямо, теж своєрідна влада), він сама пристойна людина в районі, з тих хто може вплинути на ситуацію. Тому, що ті хто можуть щось зробити ділом, такі ж вори, а він може хоч словом дошкулити певним персонажам. Якщо схоче, звичайно. І ризикне теж.
3.KBITKA
« немає жодної помилки,»


Не возвеличуйте себе, пані, придивіться уважніше до написаного , знайдете. Автору ж варто дати спокій. До речі , перегляньте свій коментар від 6 серпня 2018 року, там теж синтаксис " спотикається". Зауваження Ви робили І.Філоненку. Досі на сторінках «Ехо» такого агресивного «грамотія» не було.
Пані Selena, насамперед в моєму коментарі немає жодної помилки, чого ніяк не можна сказати про Ваші коми після пробілів і недоречного тире:

"Пані Квітко(ПРОБІЛ?), а Ваш коментар свідчить про Ваше (ВАШ і ВАШЕ в одному реченні?) незнання синтаксису, тому не варто так уже (ВЖЕ, бо слова Уже не існує в українській мові) ганьбити автора матеріалу(ПРОБІЛ?), -(ТИРЕ?) там лише пара збоїв.

Я не стану рахувати помилки автора, бо "парою збоїв" не обійдеться.

Змінено 17.03.2021, 17:45
1.KBITKA
«1. KBITKA / сьогодні, 05:20»


Пані Квітко , а Ваш коментар свідчить про Ваше незнання синтаксису, тому не варто так уже ганьбити автора матеріалу , - там лише пара збоїв.

Змінено 17.03.2021, 16:37
Скажите пожалуйста, Степан Луговой, вы грамматику в школе учили вообще? Не стыдно так безграмотно писать? Позорище!
4.alist
« Пан Редактор можна до пару невеликих питань-зверненень-прохань?»


А не можна декілька заяв до поліції? Чи " свисни Васько ти дурніший" ?
4.alist
«можна до пару невеликих питань-зверненень-прохань?»

Все можна. І навіть потрібно. ідеї, підказки ніколи зайвими не бли й не будуть. Дещо вже в роботі.
11.Borch
«закликають прислухатись до голосу розуму. Очікують що розуму немає?»

Посилання на www.youtube.com
"Дослухайтесь до голосу розуму" дослухаюсь.

Автор статті, залежний кар’єрист і говорити інакше не може!

Вакцина душманська а контролем в Україні не пахне.

Вакцина закуплена через незрозуміло які схеми, чому?

Вакцину піарять методами пропаганди, навіщо?

Вакцину антипіарять методами конспірології, чому?

Вакцина вводиться по новим правилам прискореної реєстрації, для мене і старі правила були дуже прискореними навіть 3 роки малий термін тестування.

Вакцина створена методами генної інженерії з використанням днк інших вірусів. Це вам не взяти слабу віспу, це може мати прямі наслідки в мутаціях днк вже людини. А це вам дітки не фуфри муфри. днк+мутація=рак. Потрібні довгострокові дослідження.

Вакцина покликана зупинити хворобу яку зупиняти не має сенсу, має але не наскільки це критично. Нагадаю, та сама віспа мала смертність 17%-33%.

Вакцина не викликає імунітет на довгий період часу. В цьому пункті взагалі пшик. Навіщо мені така вакцина? зрівняємо вакцинацію від реальної загрози, віспи, з імунітетом на все життя і вакцинацією від грипу з можливим імунітетом на декілька місяців, та цеж розводняк...

Мій голос розуму говорить мені чекати. Як мінімум три - п’ять років спостерігати за ситуацією. А в ідеалі було б мати дослідження факторів впливу вакцинації на широкі пост ефекти. Наприклад чи є залежність частоти інших хвороб від вакцинації. А такі дослідження не з’являться раніше чим 20 років.
Бо вже були випадки, коли пост ефекти виливались в інвалідність потомства, і це загально відомий випадок. Незрозуміло, чому при такому списку мінусів, мене закликають прислухатись до голосу розуму. Очікують що розуму немає?
8.alist
« люди які отримали освіту в СССР, де нагадаю "найкраща освіта в світі".
- по друге, про яку вакцинацію можна говорити, якщо вакцин немає, ті 500 тис., що з помпою привезли, це 250 тис. чоловік.»

Ви пане невірно берете в лапки радянську освіту Саме радянська освіта навчила таких пролетаріїв , як ви грамоті , але багатьох з них не встигла навчити мислити , вони уявили себе геніальними і розвалили країну.Згадайте хоч як в радянські часи було подолано туберкульоз , який в даний час знову набуває статусу епідемії , а кір , вітрянка і т.д.Зараз біда України , саме геніальність навіть малограмотних , вони зараз в мережах видають такі перли , що можна вмерти від сміху. А вакцинація таки допомагала подолати туберкульоз.
8.alist
«підзаробити на масках антисептиках і т.п. Ну і під шумок пропихнути продаж землі і т.п.»

Заговор чи не заговор, а політика тієї країни є для нас ворожою. На жаль. Не чули заяв посла ? Йому не подобаються найменування наших вулиць нашими героями ! Хто може не пам"ятає, ще Гройсман їздив до Ізраїлю "з робочим візитом "обговорювати аграрні питання та інші"... Українців повідомили потім, тихенько, заднім числом... Він також пропонував не ховати померлих родичів на цвинтарях, а розвіювати їхній прах у міських парках наприклад...(
Ну на цю політику «богообраних» дня не вистачить. Тупий примітивний сцикливий Зе - і той вічно плює - то по прапору топчеться, то гімн паплюжить, то солдатів принижує ! Як на мене, то це якраз і є якоюсь психічною хворобою вибирати їх до влади. А на картинці верхній - хто, представник якої національності ?? Не громадянства! Це їм можна вірити, чи може, Рабіновічу?... Ганьба вам ! Дістала ця реклама «вакцин» і ідіоти.
Правди ніхто не шукає, ніхто не знає, що за хвороба, але вакцинуються невідомо чим, бо по телику так показали. Ну тоді давайте, хто більше лайків набере, по його і будемо...
До речі Пан Редактор можна до пару невеликих питань-зверненень-прохань?
1. Можливо Вас запросять на вручення квітів новому голові РДА, або на сесію громади, або ще який депутат громади буде жалітися про безпрєдєл, щодо нього, або... задайте будь ласка питання комусь з нашої правлячої еліти - як воно там з автостанцією? 13 листопада закрили стару, кожна морда у владі висловила занепокоєння з цього приводу. 4 місяця минуло і тиша. І заодно запитайте, чи є в цих чиновників-депутатів совість, чи хоча б її залишки, чи вони всю її замінили на жажду бабла?
2. Мені тут підказали цікаву штуку, в Кобеляках давно вже з’явилась всеукраїнська знаменитість (і це не про покійного Касьяна), в 2017р. кобеляцький лісичий Хома прославився на всю Україну, тим що продав стару машину за 675тис., додав зарплати 138 тис. і не маючи більше доходів і накопичень купив новий Туарег за....1,83 млн.! Але Феміда хоч і строга, але погано зряча, минулось. Аж поки не настав 2021р. і він подав декларацію, де не маючи накопичень за 2020р., отримав з дружиною на пару 945 тис.грн. і купив в 2021р. FORD Ranger за ....2 млн.!!! Цього разу «стару» машину не продавав. Запитайте будь ласка: як так зуміти зробити? Як розрулити потом? І заодно запитайте, абсолютно непов’язане з цим питання, про незаконні рубки кобеляцьких лісів, мусорки в цих лісах... і чи є ще вакансії лісничих?
3. Ну і полиставши декларації (свіженькі), можете зробити рубрику "Таємниці життя від чиновників", де чиновники (і не тільки) писатимуть поради для «сіряків»
- де купити квартиру в новобудові Полтави (розсошенцях) за 15 тис. доларів?
- де купити 10 річну Ниву, за 700 баксів?
- де купити за 10 тис.ГРИВЕНЬ іномарку яка коштує, на сайтах 800-990 тис. гривень?
- де бомжують чиновники без нерухомості в деклараціях і без витрат на оренду нерухомості?
- в який дитячий будинок здають чиновники неповнолітніх дітей, аби лише не згадувати в деклараціїх (їх і оформлене на них добро).
І це лише питання після 30-40 хвилин перегляду декларації.
Ходять слухи, що Сироватку не можуть знайти для вручення йому розпорядження ПреЗедента. Більше того ніхто в РДА і ОДА не може згадати як він вигдялає, і хто він взагалі такий :)
Знаєте Пане Шкарбан, скажу Вам (якщо побачите цей коментар), що це Ваше звернення не має ніякого сенсу, з двох причин:
- увесь минулий рік, уряд ВР і ПреЗедент були зайняті лише питанням, як «розпилити» коронавірусні кошти, та «чутка» підзаробити на масках антисептиках і т.п. Ну і під шумок пропихнути продаж землі і т.п. Як результат, ніякої просвітницької роботи ніхто не вів. І на 2021 рік більшість українців (а по опитуваннях це саме більшість) демонструють рівень знань в медицині (і не лише в ній), на рівні типового жителя Нігеру, Єфіопії чи Сомалі. Тут і чіпізація і міровий заговор і .... А починалось все з масок, які 99% виявилось важко носити на фізіономії, а вимога мити реулярно руки взагалі була сприйнята, як примус до чогось страшного. І це дикунство, демонтсрують в більшості люди які отримали освіту в СССР, де нагадаю "найкраща освіта в світі".
- по друге, про яку вакцинацію можна говорити, якщо вакцин немає, ті 500 тис., що з помпою привезли, це 250 тис. чоловік. Темпами вакцинації в інших країнах це на 1-3 дні. А далі? Нормальні країни зараз ділять між собою (зі скандалами!) ті вакцини, які вони замовили рік назад (коли в нас заривали гроші в дороги). Яка там Україна.
Я внпевнений, що до кінця року заїде ще 200-500 тис. доз (на 100-250 чоловік) і все. Єдине що зможе спонукати українців вакцинуватись, це вимога для туристів, заробітчан... пред’явити паспорт вакцинації по приїзду (хоча скоріше ними просто почнуть торгувати). Лише примус, звернення не поможуть, майже 1,5 роки в інтернеті, ЗМІ, ср...ли в голови брехнею про корону, маски, а потім про вакцину, тепер одинокими зверненнями-проханнями вже нічого не виправиш.

Змінено 14.03.2021, 21:26
5.Ltava
«біжіть до психіатрів бо чітко видно загострення шизофренії »

Відео все-таки є і є відео-репетиція коронавірусу до самого коронавірусу. Краще вірити в це, ніж бути адептом ОПЗЖ і патріотом одночасно(


Змінено 15.03.2021, 16:04
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1574
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації