Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1660
Олексій 14 червня 2023, 21:05 На тему: А можна трішки тихіше?...
12.Ltava
«
На жаль не правда»

Шановна, скажіть будь-ласка прямо де я збрехав?)))

Змінено 14.06.2023, 21:32
микола козак 14 червня 2023, 20:42 На тему: А можна трішки тихіше?...
12.Ltava
«11.микола козак
«Правда ж?)

Н
а жаль не правда ((((
»

Цитата не з мого коментаря
Ltava 14 червня 2023, 19:13 На тему: А можна трішки тихіше?...
11.микола козак
«Правда ж?)...»

Н
а жаль не правда ((((
Дійсно , ситуація складна , проїжджаючи по Кобеляках , складається враження , що міська рада взагалі нічим не займається.В центрі міста купи сміття , по місту купи гілля, і ніякої перспективи вирішення.Перш за все , водоканал може не по заявкам та з оплатою , а самостійно включити ту дробілку і робити на постійній основі переробку гілок , це безкоштовний матеріал , а потім продавати виготовлене паливо по помірній ціні з якоюсь невеликою рентабельністю.А із сміттям ще простіше вирішення.Побрибирати по всьому місту контейнери , оголосити , що збір сміття буде проводитись , як це було раніше по графіку з оголошенням графіка по вулицях , приймання проводитиме людина із сміттєвоза і з оплатою від кількості сміття.Такий спосіб більш , ніж впевнений дозволить зменшити кількість сміття в десятки разів , люди перестануть нести буряни з грядок , кролячий чи інший навоз При цьому встановити контроль за стихійними смітниками і хоч я противник штрафів , але в даному випадку за стихійні смітники встановити максимальний штраф і прибирання стихійних смітників за рахунок винних у їх створенні.
микола козак 14 червня 2023, 15:09 На тему: А можна трішки тихіше?...
9.Ltava
«Ми війну можемо виграти з героями а не з насильно мобілізованими (»

В тім то і біда , що захищають Україну добровольці та ті із сіл та містечок , які не можуть відкупитись .Так чому одні гниють в окопах , та ризикують життям , а босота , яка накрала грошей , витанцьовує на танцполах , то встроюють перегони на крутих тачках і т.д. .А Олексій очевидно з тих або власників танцполу , або той Ю, хто витанцьовує , тому на його думку ви мелете не те.Він спирається на кобеляцьких депутатів , які не завжди адекватні в рішеннях , адже серед депутатів більшість тих , які доять українців.
Slavko 14 червня 2023, 14:23 На тему: Полтавщина входить до десятки ...
Бюджет корпорації УКРАЇНА юнайтед, всі платіжні рахунки якої знаходяться знаходяться в приватних офшорах і лише пару відсотків повертається для існування рабів.
Радуйтесь, раби божі чи то фізособи !...
Ми колонія богообраних жерців
Олексій 14 червня 2023, 12:52 На тему: А можна трішки тихіше?...
Люди добрі, що ви таке мелете?
Давайте спробуємо мислити логічно, у нашій країні згідно чинного законодавства гучна музика може лунати максимум до десятої години вечора якщо у власників закладу немає відповідного дозволу підкріпленого рішенням сесії міської ради, також у нашій країні є правоохоронні органи які і здійснюють нагляд за дотриманням чинного законодавстві. Нашим містом регулярно курсують екіпажі патрульної поліції і як би дійсно ота гучна музика лунала протизаконно то вони б негайно присікли настільки кричуще правопорушення.
Правда ж?)...

Змінено 14.06.2023, 15:05
Vova 14 червня 2023, 08:43 На тему: Засмічені Кобеляки: Карма чи п...
Ні про що.
Піднявши цю тему, Спиця, переслідує лише одну мету - а саме нагадати про себе.
До недавнього часу, одного з найближчих поплічників СанСана.
Ltava 13 червня 2023, 22:04 На тему: А можна трішки тихіше?...
"можна вручити повістки і власникам тих танцполів."
Ми війну можемо виграти з героями а не з насильно мобілізованими (((
Карати потрібно величезними штрафами на користь наших захісників!!!!!
Тупо заганяючи цих порушників і боргові зобовязання!!!
микола козак 13 червня 2023, 18:16 На тему: А можна трішки тихіше?...
До того , можна вручити повістки і власникам тих танцполів.
микола козак 13 червня 2023, 18:14 На тему: А можна трішки тихіше?...
А як комендантська година , закінчилась ?Чому військомат , чи як він тепер називається , не підійде туди з повістками і думаю після цього непотрібно буде нічого забороняти.
Vova 12 червня 2023, 08:21 На тему: Нарешті до нас повернулась цив...
Ви серйозно?!?! Ну якшо, про офіційну платню то так.
Vova 12 червня 2023, 08:18 На тему: Нарешті до нас повернулась цив...
А як відомо, робота депутата не оплачується.

Змінено 12.06.2023, 14:09
Ltava 11 червня 2023, 16:11 На тему: А можна трішки тихіше?...
Війна хіба не у чотирнадцятому почалася???
Війна з імперією іде 500 років ((( Розпочинати потрібно з себе. на рівні родини. села. громади і не чекаючи зміни законів а користуючись простою логікою доцільності і порядності(((
Олексій 10 червня 2023, 13:07 На тему: А можна трішки тихіше?...
4.Ltava
«не оказія друже а війна(((»

Війна хіба не у чотирнадцятому почалася???
4.Ltava
«Може хочаб у війну якісь правила змінити потрібно?((
»

Немає сенсу міняти правила якщо закони тупо не діють...
Ltava 9 червня 2023, 21:45 На тему: А можна трішки тихіше?...
"Скільки років на закон всім було насрать а тут вдруг така оказія)))" - не оказія друже а війна((( Може хочаб у війну якісь правила змінити потрібно?((
Олексій 9 червня 2023, 17:21 На тему: А можна трішки тихіше?...
Скільки років на закон всім було насрать а тут вдруг така оказія)))
Ltava 9 червня 2023, 11:19 На тему: А можна трішки тихіше?...
Не зрозумів причому тут "Полтавська ОВА таки може припинити діяльність кобеляцьких дискотек та проведення концертів" ?
Є Кобеляцька міська рада -орган місцевого самоврядування,який і наділений правом врегульовувати такі проблеми.
ludmila65 9 червня 2023, 10:58 На тему: А можна трішки тихіше?...
Дійсно, схоже на пир під час чуми
Filon 5 червня 2023, 15:06 На тему: Ціна помилки...
1.Zorn
«Виникає питання: ця інфа помилка активіста-журналіста?»

Так. Ну давайте я про вас напишу, що Ви щось купив, а перед тим вкрав.Факти де? Факт в даній ситуації лише один - "промайнула інформація".
Filon 5 червня 2023, 14:48 На тему: Як беруть владу...
2.Zorn
«ЗМІ теж влада. Їх називають четвертою владою. »

Це міф, невідомо ким вигаданий. Точніше цей вислів приписують, якщо не помиляюся Томасу Карлайлу. Але він жив у 18 столітті. В Україні є законодавчо закріплені три гілки влади. Як на мою субєктивну думку журналіст завжди має бути між... Між владою і громадськістю. А якщо журналіст- це влада... То це використання публічності для того щоб отримати портфель. Взагалі в європейській спільноті журналістів є такий собі неофіційний кодекс етики. До речі, він є і в Україні. До речі, колись ми із покійним Сергієм Поповичем їздили в Київ, де теж підписували цей документ. Хоча повторюся він неофіційний і сили закону не має. Так от там чітко зазначено, що журналіст не можу бути членом якоїсь політичної партії і депутатом. Після підписання того документу я особисто вже нікуди не балотувався і ні в яке гімно, читай партію не вступав. А ось колеги по цеху такі корифеї як Єгор Соболєв, Сергій Рахманін теж підписували. Але в гімно вступили. Якось так.
Zorn 2 червня 2023, 15:59 На тему: Ціна помилки...
Нещодавно в соціальних мережах (на фейсбуковій сторінці одного із активістів) промайнула інформація про кобеляцьку медикиню, яку правоохоронці затримали за незаконну торгівлю дороговартісними ліками наркотичної дії. Нібито вона придбала на виручені кошти елітну квартиру в іншому місті. Більше ніде в змі про цей злочин не повідомлялося. Виникає питання: ця інфа помилка активіста-журналіста?
Порівнювати сім’ю Шкарбанів із сім’єю голтвянських - це просто смішно ! У шкарбанів інтелект, професіоналізм, компетентність! А тут ? Ця , так звана сім’я голтвянських буде керувати нашою громадою ? Схаменіться, люди, ми котимося у прірву...
Zorn 1 червня 2023, 16:04 На тему: Як беруть владу...
1.микола козак
«ви вирішив створити свій клан і захопити владу.»
Нащо захоплювати владу? ЗМІ теж влада. Їх називають четвертою владою. Як і перші три влади вони заразні на корупцію, манію величі, маніпуляції громадською думкою... В ідеалі повинно бути так- ЦИТАТА: "Журналісти володіють великою владою в суспільстві, і усвідомлення цієї влади повинно поєднуватися із скромністю і почуттям обов’язку перед читачем."
микола козак 31 травня 2023, 18:47 На тему: Як беруть владу...
Пане Філоненко , враження таке , що ви вирішив створити свій клан і захопити владу.Саме те , що ви пропонуєте і привело Україну і українців до нинішнього стану.Ви нічого суттєво не пропонуєте , а описуєте і пропонуєте те , з чим нас закликають боротись , а саме з владою олігархів.Ті , як ви виражажєтесь , які мають все , завжди будуть дбати про свій карман і на суспільство їм плювати.Ну для прикладу візьміть суддів , яким Порошенко поробив зарплати по 600 тис. щоб не брали взятки , а їм мало і взятки , як брали , так і беруть , те саме з депутатами і з іншою наволоччю.Але це має колись скінчитись і ви не будете захоплювати владу , а надаватиме її народ і вам потрібно закликати саме до цього , а не до захоплення.
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1660
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації