Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1401
2.Lion2020
«(попереджувальний) світлофор років п’ять як не працює!»
Скиньте будь-ласка фото на вайбер +380667477043
Fuks 25 листопада, 07:00 На тему: На Смертному «Ланос» збив підл...
Та мабуть вже час точно поставити світлофори на перехрестях,це ж справа міськради...футболістів взимку не погодувать і гроші знайдуться....Хоча може й непотрібно..обїздна на носі і Кобеляки перетворяться в село невеличке..
Lion2020 24 листопада, 23:15 На тему: 500 000 гривень на розчищення ...
Головне щоб не розікрали!!!
Lion2020 24 листопада, 23:14 На тему: На Смертному «Ланос» збив підл...
Там,здається на висоті метрів зо три, на стовпі, жовтий (попереджувальний) світлофор років п’ять як не працює!
Вартість обладнання якого, чи то 12, чи то 14 тис. грн.!
Як Вам?!
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
«Тому ми підготували відповідь, прийнято рішення заперечити і виразити незгоду, щоб у нас на території міста і навіть поряд було сміттєзвалище з усього району.»
Це тобто як - "Ми не хочемо щоб у нас було тимчасове сміттєзвалище для всіх, ми хочемо насирати у лісі самі і ніфіга не тимчасово!" ?
Якщо дійсно пропонували скластися, так купив би той сміттєвоз, домовився із Плавнями і возили... Знову ні? Я щось не пойму, чи йому напрягти жопу впадло, чи що? Ну так, на це схоже, бо у ліс же без зайвих заморочок і витрат вивозиться. Просто приїхали, пісок вибрали, замість піску сміття наклали і поїхали. Ляпота!
Не їздять, а просто літають, давно пора поставити на перехрестях світлофори, дорогу перейти просто не реально!
Попробуйте це зробить біля покрівської церкви де школа, біля лікарні, біля пошти, вантажівки не пропускають не те що пішоходів, а навіть автомобілі які рухаються по центральній вулиці Шевченко. Іномарки на шаленій швидкості летять, не зважають ні на які правила, міст, суцільна лінія, перехрестя, пішохідний перехід, їм на правила чхати.
Ltava 24 листопада, 08:18 На тему: Мільйона не буде і сміттєвоза ...
5.Filon
«фактично необмеженими можливостями у плані дерибану бюджету.»


І ці можливості йому надає «громада» за право викидати мусор на вулицю :((
Filon 23 листопада, 19:54 На тему: Мільйона не буде і сміттєвоза ...
1.ИВЕН
«
КОПЕЛЬЦЯ не захищаю він тут золожник ситуації- бо вивезення відходів не змогли вірішити і паперєдніки- та і наступні голови теж»

Шановний чи шановна Івен. При всійй складності вирішення ситуації із вивезенням відходів, ну непотрібно тут чи в іншому місці просторікувати про заложників. Нехеровий заложник із зарплатою у 40 тисяч гривень і фактично необмеженими можливостями у плані дерибану бюджету.
Ltava 23 листопада, 17:17 На тему: Мільйона не буде і сміттєвоза ...
2.микола козак
«Я теж не захищаю Копельця і категорично проти вивезення сміття в ліс , але куди везти?»

Спочатку не куди а що !!!! Сортувати, компостувати, дробити , платити за сміття і за вивіз, контролювати , штрафувати , ГОСПОДАРЮВИТИ !
Ltava 23 листопада, 16:49 На тему: Новий міст на Ведмедівці і ден...
Повна ........ Кобелякам із цими ...........
Ltava 23 листопада, 16:48 На тему: А вам слабо: за рік не відвіда...
і на чого взагалі ходити по радам не існуючих районних влад :((
Ltava 23 листопада, 16:46 На тему: Мільйона не буде і сміттєвоза ...
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
2.микола козак
«Продовжують перти до контейнерів листя , гілля і т.д. .
»


І будуть перти доки ісипи , копельці та їх наступники будуть думати про пограбування бюджету та наступні вибори де ці засранці знову за них проголосують
При такій виборчій системі це і не дивно.Їх практично не обирали , а призначали .
Замість Хмельницького поставте памятник Бандері.
Коли уважно прочитати надрукований протокол , то там можна знайти просто болтовню і ніякої конкретики.Я теж не захищаю Копельця і категорично проти вивезення сміття в ліс , але куди везти?До хати Матюхова неможна , правда вони тепер зробили смітник біля мануалки, в Ганжівку неможна , Сухинівка не приймає , а в Комсомольськ хтось порахував у що це обійдеться?В такому разі я порадив би Копельцю і Юркові припинити надання послуги з вивезення сміття , адже раніше кожний думав за своє , ніхто не вивозив і обходились, а зараз поробились панами , а висипав у невстановленому місці , громадний штраф , а зараз хоч і вивозять , кругом несанкціоновані смітники та ще і бурянами пообростали.Та і виробництво сміття виросло до катастрофічних масштабів.Продовжують перти до контейнерів листя , гілля і т.д. .
ИВЕН 23 листопада, 13:16 На тему: Мільйона не буде і сміттєвоза ...
пане КОВАЛЕНКО і всі умні-вкажіть земельну ділянку куди потрібно звозити відходи----а рекомендувакти і піаритися-все це ви всі вмієте---отже-де та земельна ділянка?

КОПЕЛЬЦЯ не захищаю він тут золожник ситуації- бо вивезення відходів не змогли вірішити і паперєдніки- та і наступні голови теж...
Боже,пропал дом...Что будет с паровым отоплением?(М.А.Булгаков)
ИВЕН 23 листопада, 08:58 На тему: Абсолютна чемпіонка світу жив...
під яким прапорм відбувалася нагорода?(якого кольору прапор УКРАЇНИ?)
Fuks 23 листопада, 08:30 На тему: Новий міст на Ведмедівці і ден...
Потихеньку Кобеляки з такою кількістю човнів отримають статус портового міста..Санич домовиться щоб Дніпро трохи перекрили вода підійде до Кобеляк і всі на човнах в Радяеське,Світлогорськ,Дзержинськ і т.д..І буде вам щастя..А Санич зробе,він всемогущий маг і на всих ложиаший..Капаван іде....
Lion2020 22 листопада, 21:50 На тему: Новий міст на Ведмедівці і ден...
Вони заб’ють на сполох (можливо), коли запахне грошима (бабками)!?

Змінено 23.11.2019, 03:09
AVI90 22 листопада, 21:24 На тему: Новий міст на Ведмедівці і ден...
Бачучи на фото як перегородили Ворскло то розумієш, що за кілька років вона буде така як і Кобелячка тому незрозуміло навіщо міська рада закуповує човни, і чому наші «захисники» довкілля не б’ють на сполох.
orakul 22 листопада, 20:11 На тему: Новий міст на Ведмедівці і ден...
"Пам’ятник Хмельницького або перенести з центральної алеї в іншу частину парку, або взагалі прибрати."
Довгенько прийшлось чекати, коли приберуть цього нетолерантного до соплемінників нинішньої влади гетьмана. Те що його приберуть було ясно давно. Тенденції такі. але тенденції хибні, як завжди ми йдем в болото, чим далі, тим в непролазніше болото. Слідуючий на черзі памяиник Тарасу. СУГС! Цікаво, від кого надійшла пропозиія? Якщо прибирати Богдана, то тоді треба поставити памяник Сталіну. Тільки така країна матиме майбутнє. Ситуація проста. Микита, валяючи Сталіна, наказав поставити Богдана. Якби добро зробив українцям. Він їм і Крим подарував, аби тільки його підтримували. Але Микита ввійшов в історію геростратом. Він поклав початок руйнації СРСР, Історія має тенденції до повторення. Микита виявився єдиним в світі політиком, який оголосив війну покійнику (Сталіну) але і її програв. Це не я придумав, це таке скаав Черчіль.
Zorn 22 листопада, 15:20 На тему: А вам слабо: за рік не відвіда...
Дякую Олександру за класну статтю. Цікаво, чи були названі прогульники на вчорашній позачерговій сесії райради, яку скликали в терміновому порядку щодо незгоди із запровадженням "ринку землі". Невже питання втрати годувальниці теж залишило їх байдужими до депутатської діяльності?
Хто скаже , що з підприємств лишилось в Кобеляках , чи Н.Санжарах , чи в Царичанці?Ну практично нічого.Кобеляки стали великим селом , яке поступово вимирає.Йому вже давно варто змінити статус міста на село.Плаче розорена , пограбована Україна .А твиродки жирують на горі.
orakul 22 листопада, 08:45 На тему: Олексій Гончарук: Уряд передав...
2.Beri Mor
« і виведено в офшори! »

Ну так а що ти хотів? Їм же треба тили готувати. Прийшли голі й босі. А після виконання завдання куди тікати будуть і за які шиші, за депутатську зарплату?
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1401
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації