Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1621
6.Filon
«все приблизно як у в нас. Інколи, гірше. А»


Все як в Езопа . "Лисиця і виноград"
Maksym 12 листопада, 12:49 На тему: Триста доларів з гектара...
А якщо тисяча, чи десять тисяч, то там вже і чотириста доларів вимальовується.
Borch 12 листопада, 12:11 На тему: Триста доларів з гектара...
Так вам і треба чмошники. Можливо коли чмошників стане менше, на колінна перестануть ставати, тоді і "Або ж хоча б урівноважить" Но недостойним цього не побачити. Самі вибрали собі пахана в громаду, тепер плачуть, мусор.
Я незнаю , коли появилась така норма 25 метрів до русла річки , але така норма загрожує її знищенню , маю на увазі річку.Розорювання луків , вирубування лісополос - катастрофа для України і доки не пізно , зупиніться ті , хто це робить , ви самі себе знищуєте , на Мальдівах ви всі не вміститесь.
nazar 12 листопада, 07:00 На тему: Сладкоєжки...
Земельки всім вистачить. Тільки питання - кому і де?
Borch 12 листопада, 02:02 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
1.Zorn
«Адже ми розуміємо тільки силові методи, а до свідомості як у Європі чи Китаї нам ой як далеко.
»

У Китаї кюар код використовується для відслідковування кола спілкування пацієнта. Коли хворий потрапляє в лікарню за допомогою цієї системи можливо встановити все коло людей з якими хворий спілкувався. У нас же це таврування не інакше. Інші цілі і методи. У Китаї ПРЦ тести безкоштовні, для всіх бажаючих, і обов’язкові раз в 2 неділі. У нас це підтвердження статистики, діагнозу під час любої хвороби, і здирництво так як без цього не зовсім дешевого тесту ти не отримаєш банальне лікування. Не потрібно мені вішати про турботу за здоров’я, тут банальне відмивання коштів на вакцині. Основна кількість до нового року прострочена буде. Хотіли б реально допомогти, тести хоч би зробили безкоштовні, люди можливо б і робили.
Інформація лиш частково відповідає дійсності. Результат зовсім інший...Вам не соромно перед спортсменами і тренером?
І знову-ляп! Коли навчитеся правильно писати прізвища? Не Бутенко, а БУТКО!!!
Filon 11 листопада, 18:39 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
1.Zorn
«Адже ми розуміємо тільки силові методи, а до свідомості як у Європі чи Китаї нам ой як далеко.
»

По-перше. Не розписуйтеся за всіх. Можливо Ви розумієте лише силові методи. Я - ні. По-друге. А Ви давно із Європи чи Китаю?. Бував я у Європі, у Китаї, не буду брехати - ні. А в Європі, майже у всій, окрім хіба що скандинавів, все приблизно як у в нас. Інколи, гірше. А про силові методи... Почитайте про інвізицію. Письмові свідчення є. Тоді в Європі були, ну дуже, не силові методи.
Filon 11 листопада, 17:31 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
Прозівав. Адмін вже виставив статтю.
Filon 11 листопада, 17:30 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
1.Zorn
« Мабуть силовикам годі пити каву у Панкратія а варто відновити рейди як це було в початковий період пандемії. Оштрафуйте десяток осіб, які не дотримуються самоізоляції чи маскового режиму, та розкрутіть цю інфу щоб інфіковані насторожилися.»

До відома: за весь час пандемії не був накладений жоден штраф. А протоколи - це понти для лохів. Ви вже вибачте за моветон. Псевдопандемія і псевдоборотьба із нею. І так не тільки в Кобеляках, а у всьому світі. Так що нехай кобеляцькі поліцейські пють каву. Щодо смертності. Рекомендую звернутися в РАГС і взяти загальну статистику по кількість померлих у 2019-21 роках. Я взяв. Повідомляяю. Мору немає. Детальніше- читайте у наступному номері.
orakul 11 листопада, 12:25 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
16.Maksym
« повторюєте росіянську мантру про зникнення України»

Яку блін росіянську?
В Євангелії написано "всякое царство, разделившееся само в себе, опустеет" (Мф. 12:25
Це ж не жарти, бо президенти на цьому писанні присягають. Чи то Путін Євангеліє писав?
Крім того, зникнення було закладене ще при створенні в слова Гімну.
Треба тільки каструлю зняти і очі продерти, та хоча б навкруг себе подивитися на вже обрізану майдаунами Україну.
orakul 11 листопада, 12:16 На тему: Поліція запустила Telegram-бот...
1.Чудо Юдо
«Відберуть у незаконних бандформувань і передадуть законним»

Ти наївно думаеш, що ще й досі не відібрали? Та воно було відібрано ще при "злочинній владі". Тут щось інше. Ну, наприклад, будуть стукати про те, що ти сам не вакцинувався і агітуєш за це сусідів, або про те, що ти не кричав ПТН-ПНХ в той час коли Селена із Славком кричали.
Вони розбудовують систему електоронного стукачества. Це головне.
orakul 11 листопада, 11:51 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
1.Zorn
«. Соціальна свідомість кобеляччан дуже низька»

А чого ти так паришся? Ти ж вакцинувавася, тебе вже нічого не візьме. Живи і радуйся. Можеш ще певерх маски протигаз з презирвативом на голову вдіти тіпа для гарантії.
Чудо Юдо 11 листопада, 10:34 На тему: Поліція запустила Telegram-бот...
Відберуть у незаконних бандформувань і передадуть законним бандформуванням :)
1.Zorn
«Щось смертність від ковіду в кобеляччан дуже висока.»

Отже, виходить, вакцинація не допомагає, бо за статистикою Кобеляччина - один з найбільш вакцинованих регіонів Полтавщини – ще три тижні назад було майже половина населення: Посилання на exo.in.ua

І взагалі ця вся статистика дивна: рік назад без вакцинації хвороба значно менше косила людей, ніж у цьому році з тотальним криком про вакцинацію...
Zorn 11 листопада, 10:16 На тему: За добу на Полтавщині виявили ...
Щось смертність від ковіду в кобеляччан дуже висока. У Полтаві - 6 на 300 тис няселення, а в Кобеляцькому районі -4 на 40 тис жителів. До того ж кожен день у сводках є повідомлення про ковідні смерті земляків. Соціальна свідомість кобеляччан дуже низька. Не лише контактні особи не знаходяться на самоізоляції, а й хворі вештаються між людей. Зайдіть у будь-який маркет і почуєте кашлі та соплі. Мабуть силовикам годі пити каву у Панкратія а варто відновити рейди як це було в початковий період пандемії. Оштрафуйте десяток осіб, які не дотримуються самоізоляції чи маскового режиму, та розкрутіть цю інфу щоб інфіковані насторожилися. Адже ми розуміємо тільки силові методи, а до свідомості як у Європі чи Китаї нам ой як далеко.
Maksym 10 листопада, 20:35 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
15.orakul
«А щодо держав,так усьо течет, може і деякі сучасні держави скоро перестанут існувати.»

Я так зрозумів, ви вкотре повторюєте росіянську мантру про зникнення України.
orakul 10 листопада, 19:56 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
14.Borch
«
Ми зараз спілкуємось за значення слова чи сучасного опису держав? »

За значення слова.
А щодо держав,так усьо течет, може і деякі сучасні держави скоро перестанут існувати.
Borch 10 листопада, 17:06 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
12.orakul
«Раніше Лєніна про государство розсуждав товаріЩ Енгельс у своєму сочінєнії»


Ми зараз спілкуємось за значення слова чи сучасного опису держав? На даний момент держави зразка тих років перестали існувати. Нині явно інші описи, мінімум ти обираєш кому платити податки, вільно.
Borch 10 листопада, 16:33 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
10.Niko
«Народ україни є джерелом влади- як кажуть в інтернеті- улыбнуло. ))»


Вас улыбає ситуація коли повторно вибирають мера створившого мусорку в лісі і ще кучу всякого? Ви взагалі розумієте що ситуація в якій опинилися і відповідальність за неї цілком і повністю лижить на вас, точніше на нас. Взагалі яскравий приклад рабського менталітету, хазяїн нас не цінує, потрібно знайти іншого. Вибачте мені такі погляди чужі. Більше того я вважаю такі погляди небезпечними для суспільства, і суспільство має боротись проти таких поглядів. Чим і займається.

10.Niko
«На все добре.»


Вірно. Спілкування з людиною без самоповаги, готовою доколупатися до любої дрібниці лише б не відповідати на питання не приносить нічого доброго.
В облради закінчився патріотизм , ніяк не бажають купувати авто українського виробницта , ЗАЗ , чи ДЕО .І для чого тій Ларисі такий дорогущий автомобіль , та й куди їздить голові бюджетної комісії? Доставлятимуть на роботу і возитимуть на обід для скпадання бюджету?Тепер кожному чиновнику куплятимуть по авто , щоб їздити на роботу , обід і додому спать?
orakul 9 листопада, 22:18 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
Раніше Лєніна про государство розсуждав товаріЩ Енгельс у своєму сочінєнії «Происхождение семьи, частной собственности и государства».
І єнто цікаво. Цитата. "Государство есть продукт общества на известной ступени развития; государство есть признание, что это общество запуталось в неразрешимое противоречие с самим собой, раскололось на непримиримые противоположности, избавиться от которых оно бессильно. А чтобы эти противоположности, классы с противоречивыми экономическими интересами, не пожрали друг друга и общества в бесплодной борьбе, для этого стала необходимой сила, стоящая, по-видимому, над обществом, сила, которая бы умеряла столкновение, держала его в границах «порядка». И эта сила, происшедшая из общества, но ставящая себя над ним, все более и более отчуждающая себя от него, есть государство»
Ну і як вам? Щось зовсім не те, про що нам зараз кажуть, але більш схоже на правду.
orakul 9 листопада, 21:16 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
Ну молодьожЪ дайотЪ - "загальноприйнятого визначення немає". Якщо нема визначення, то нема сенсу і дискутувати.
Насправді товаріщЪ Лєнін більш ніж сто років тому написав цілу книжку "Государство и революция".
Тупо цитата із передмови.
"Вопрос о государстве приобретает в настоящее время особенную важность и в теоретическом и в практически-политическом отношениях. Империалистская война чрезвычайно ускорила и обострила процесс превращения монополистического капитализма в государственно-монополистический капитализм. Чудовищное угнетение трудящихся масс государством, которое теснее и теснее сливается с всесильными союзами капиталистов, становится все чудовищнее. Передовые страны превращаются — мы говорим о «тыле» их — в военно-каторжные тюрьмы для рабочих.
Неслыханные ужасы и бедствия затягивающейся войны делают положение масс невыносимым, усиливают возмущение их. Явно нарастает международная пролетарская революция. Вопрос об отношении ее к государству приобретает практическое значение."
Не здайоться вам, що "історія повторюється"? Хоча насправді її крутят. Тільки сьогодні її крутять вже не тією війною з пушками і танками, а війною біологічною.
Утішу Селену. Ясен пень, що винен в усьому Путін, бо це він сказав "удари будут нанесены по ЦЕНТРАМ ПРИНЯТИЯ РЕШЕНИЙ". А це вже тіпа гра без правил. Вони думали, що буде як завжди - Америка бомбитиме Росію, Росія - Європу і Америку, плюс Китай і НАТО, і буде звична заварушка. А тут на тобі, як в тому анекдоті про звірів, які сіли грати в карти і Медвідь сказав, що шулера буде бити по хитрій рижій морді. Ну нада ж такому статися. Всігда собі сиділи в тих ЦЕНТРАХ і ніхто їх ніколи не чіпав. Ну тіпа ми нейтральні. А воно он як обернулося. От і розчісують тепер свої пейси, не знають тепер що і робити. Тепер треба тільки Селену із Славком визивати у свої Центри, бо без них нікак. На них усі сподівання.
Niko 9 листопада, 20:32 На тему: То свідки не прийшли, то проку...
Народ україни є джерелом влади- як кажуть в інтернеті- улыбнуло. ))
Взагалі, ми з вами,Borch, говоримо різними мовами і про різні речі.
В чому єдині, то це в тому, що флудимо під статтею, автор якої нас може і забанити.
На все добре.
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1621
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації