Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1363
Зниження ціни на 26 коп значно вплине на добробут громадян.Тепер всі будуть багаті і по безвізу всі в Європу.
Мінекономрозвитку – середня митна вартість імпортованого газу в липні склала 4 812 грн за 1 тис. куб.м без ПДВ;

Чомусь нам всім впарюють ціну імпортного газу---і тупо замовчують про те де ж дівається *місцевий* газ-і яка його ціна....
19.микола козак
« вже не славко»

Це артурванга пише, якого ти доколупався до мене ?! Я тобі шо, приснився ?
Повний писець...!
Класика розводянка - до Кременчуга чи до Полтави. Приєднають до Полтави і усі будуть раді. СУГС! Точно так, як замість Вальцмана обрали Зельцмана. А про те, що скорочення адмінцентрів йде випереджаючими темпами - всі раді. Ще як слід не скоротили кількість аборигенів, а вже спішать поламати адмінустрій.
Якщо таке багаття , як на фото МНС гасить кілька тижнів , то вони більш за все працюють на списання ПММ , які витрачені раніше.
Та ладно! Писали ще 16 липня загорілось, а тепер виявляється з 30 липня . О дають. Так може то і не сміттєзвалище зовсім? А так навчання МНС. О дають . Таке враження , що нами знову комуняки керують , або приписками займаються або приховують щось.
ИВЕН 5 серпня, 15:17 На тему: ДТП без коментарів...
2.Ltava
«Є різниця»


а хто в нас (новинарь_чи правильніше буде-пліткар)?
без жодного візиту до сервісних центрів МВС.

пипец---купил-получил на новой почте-прикрутил и поехал---(А регистрация?)
а зачем отличать водителей---чтобы КОПЫ боялись их останавливать или что-бы знали заранее с кого можно а ского нельзя брать...

самый верный ответ наверное---больше не с чего уже пополнять казну (карман)---всё уже давно распределено и новой власти нечего сувать туда свой нос---потому что через какое то время они будут такиме-же....(общим КРУГОВАЯ порука....)
10.Maksym
«До речі, Авакова президент давно вже відправив у відставку разом з усіма міністрами Гройсмана, і генпрокурора, і депутатів розпустив. А то, що звільнені після цього продовжували свою діяльність, так це в нам примарилося, бо як замислитися про таке всерьйоз, то дожене когнітивний дисонанс.
»

Максиме ви мені вибачте, але прочитавши Ваш текст я відчув щось на зразок отого модного "когнитивниного дисонансу". А по нормальному - нічого не второпав. Це Ви так жартуєте? Чесно скажу, що не зовсім вдало, як на мене.
Отак щойно ці кляті кобеляцькі «реформатори» в погонах промчали на шаленій швидкості близько 100 км/год через населені пункти району (код 39234) на службовій дев’ятці, переслідуючи інший приватний автомобіль, наздогнали, після чого благополучно домовились із порушником, не складаючи ніяких постанов, відпустили, потім під’їхали до приватного подвір’я порушника,отримали мзду та й поїхали собі назад далі "ловити рибку" на Сухинівський пост... А потім будуть нам розповідати байки та звітувати про свою незаплямованість. Реформуємось далі, Кобеляки !
10.Maksym
«До речі, Авакова президент давно вже відправив у відставку разом з усіма міністрами Гройсмана, і генпрокурора,»

Мда:(( "Учіть матчасть":((
Ltava 4 серпня, 20:34 На тему: ДТП без коментарів...
Є різниця між роботою журналіста і новинаря , але найбільше сподобся погодон поліцейського на 1:10 кадрі :))
18.Малой
«. Малой / с»

Ти вже не славко , а малой? Малой - це ж російське слово , то виходить ти сепар ?
Думаю що всих цих сепарiв якi мiтять на посадку в мягкi крiсла повикидують сраною мiтлою.Шкода що цього нерозумiють вони.
До речі, Авакова президент давно вже відправив у відставку разом з усіма міністрами Гройсмана, і генпрокурора, і депутатів розпустив. А то, що звільнені після цього продовжували свою діяльність, так це в нам примарилося, бо як замислитися про таке всерьйоз, то дожене когнітивний дисонанс.
Поперла релігійна тема. Миряни ці ніяк не визначаться що їм треба, то геть Кулічковського, то дайошЪ Кулічковського. Вже й про томос забули.

Змінено 04.08.2019, 10:37
orakul 4 серпня, 10:31 На тему: Успішний старт...
"брали участь у Біблійних уроках. Духовні години були присвячені спілкуванню з Богом, розповідям про створення світу, усвідомлюванні людських гріхів та вихованню особистісного росту і розвитку.."

І як все це назвати? І свідомі будуть мене переконувати, що совєти ні за що вібравляли попів і прочих пасторів на Соловки. Та, блін, мало відправляли. А оті спілкувателі тіпа з Богом якого х.рена не попросили його хоча б війну зупинити. І якщо вони виховують дітлахів так званій толерантності, неагресивності і т.п. нєпротівлєнію злу, то пішли б та розповіли атошникам що не гоже вбивати ближнього і навязувати ближньому свою думку і своє бачення історії. Чи на Донбасі живут не ближні? А ще цікаво було б довідатися що вони там калякали про створення світу. Невже не цікаво? Взяли б і нам в Ехо написали. Мінус журналістам.
7.rybolov
«Незрозуміло,чому потрібно було звертатись до консультанта президента Порошенко,який вже склав свої повноваження»

Та що там незрозумілого,зміна влади на носі,треба імітувати бурхливу діяльність,а раптом помітять?Роками диміло,горіло,воняло і всім було пох.,а тут терміново потрібно доложити Президенту."Совпадєніє?Не думаю"
11.Roman Matuhov
«Президент є гарант Конституції України »

Насмішив...Зачот тобі.
14.orakul
«відписка буде.
»

Та яка там відписка , коли документи , якщо і передавали , хоча є інформація , що ніхто нічого не передавав , то консультанту Порошенка , який зараз вшився з України.
ИВЕН 4 серпня, 09:03 На тему: ДТП без коментарів...
Коли працівники «ЕХО» прибули на місце події і спробували отримати коментар

якщо ви працівники а не журналісти--то вибачте---(батьки малим діткам забороняють підходити а тим паче розмовляти з незнайомими дячечками)...
8.Maksym
«Якщо посадять товариша Авакова»

Хто його посаде ? Він і депутатів завів від Зе , наш Касай ніби теж А
Аваковський:((
Якщо посадять товариша Авакова, якого називають одним з акціонерів "слуги", то це буде бімба не гірша за обрання Зеленського президентом. Веселіше, мабуть, хіба Коломойського посадити, за фінансові маханації.
2.ИВЕН
«А з чого тоді будувати...»

Таким питанням усі дурні задаються !
Ставлю їм питання. У Онура все є – нова і нова іноземна техніка, солярка, зарплати, страховки, мабуть договір про виконання про виконання робіт, а глини, яку треба возити – немає ? Де її взяти ? Це не питання, це загадка.
Варіанти відповіді :
1) Купити законно в кар’єрі.
2) Придумати, де і як можна украсти, із ким домовитись, кого в долю взяти,
а гроші залишити собі...
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1363

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації