Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1555
8.IgorSergeevich
«Переконаний що і ви свою думку поміняли відносно не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня. »


ми не попали під заборону ((, але відчуття загального стада не зникло ((
Земельки захотілося нашим шановним недолугим прокурорам.
7.Ltava
«Мер Тернополя після відмови вводити локдаун змінив думку»

Переконаний що і ви свою думку поміняли відносно не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня. Щоб ми нескладали на вас протоколів.Переконаний що ви іх неоскаржите,прийдеться платити штраф.
Мер Тернополя після відмови вводити локдаун змінив думкуПосилання на www.pravda.com.ua
"...Станом на 6 січня по більшості закладів договори з постачальниками електроенергії та природного газу не укладені, ..."

Більшість закладів ЮРИДИЧНО не існують )))
"...Відділи соціального захисту мають бути створені в усіх громадах, також треба визначати уповноважених осіб у старостатах, щоб забезпечити якісний прийом документів..."

Юридичних зобов’язань створювати відділи у громад не має і фінансово їх утримання Держава не гарантує компенсацій а функції вони виконуватимуть державні))
4.IgorSergeevich
«у нас такі згнивші підприємці що даже блоки з площі прибрати неможуть.»


... Рекомендуємо також суб’єктам господарювання не припиняти свою підприємницьку діяльність з 8 січня, а продовжувати працювати у звичному режимі»...

А значить для складання протоколів рушення не впливатиме і кожен поліцейський читатиме його на свій лад))
Нижню білизну продавати заборонено!!! Будемо ходити без трусів!!!))
3.Filon
«Локдаун кажете. Ось нібито перша ластівка»

Вибачте, це в Тернопільській області, у нас такі згнивші підприємці що даже блоки з площі прибрати неможуть.
Локдаун кажете. Ось нібито перша ластівка Посилання на biznesoblast.com
Не має ні яких виборів (((( Імітація(((
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
1.Fed654Frumos
«Висновок:’’Піндоси’’ рулять в Україні!!!!!»


Не згоден ((( Дебіли у ній живуть !!!!((
Наробимо кучу героїв по спасінню кроликів !!!!! Дія перша - дзвінок до поліції!! Дія друга - дзвінок в комунальний заклад благоустрою!!! Дія третя - дзвінок депутату!!! Не винаходьте велосипеди і не розвішуйте собі медалі)))
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Коментар видалено за порушення пункту 2.3 Правил користування сайтом
Жаль, що Алла Анатоліївна вибори програла і не стага головою ОТГ. Не знаю В.Городянко особисто. Але певен що Бабець А.А. умілий управлінець і громаді від неї була б користь.
1.Fed654Frumos
«Доля цих кроликів відома? Чи написали і забули?Якщо хтось опікуватиметься ними,напишіть,я привезу,чи чи перерахую 200 гривень на лікування.Можу привезти негайно!Давайте адресу.
»

Була ціла епопея з приводу цих кроликів. Із Києва вночі дзвонили цікавилися. Редакція організовувала невеличку рятувальну операцію. Але ми спізнилися. Кроликів на той момент вже забрали. Перевіряємо, нібито їх рятували дівчата із ГО "Життя". Про це - вже у наступному номері. До речі, дівччата із «Життя» звертааються по домопогу. У них не вистаччає власних грошей аби усіх покинутих хворих тварин вилікувати.Зверненяя із телефонами буде на сайті
Доля цих кроликів відома? Чи написали і забули?Якщо хтось опікуватиметься ними,напишіть,я привезу,чи чи перерахую 200 гривень на лікування.Можу привезти негайно!Давайте адресу.

Змінено 05.01.2021, 19:55
Висновок:’’Піндоси’’ рулять в Україні!!!!!
А що хіба в грудні не можна було зробити передоплату,особливо в Біликах..якась дурня.ніхто нікому,нічо не потрібно..
6.NataliaNikolaev
«Ти точно із тієі 30% дибіло- меншості,це питання.
»

Ні з 30 ні з 70%
7.Filon
«Я нікого не виправдовую, ситуація дійсно нікудишня.»

7.Filon
« Я нікого не виправдовую, ситуація дійсно нікудишня. Але давайте разом не будемо гарячкувати»

Згоден, підтримую
7.Filon
« Мені здається, що причина проблеми у недолугості деяких підзаконних актів, котрі мали б регулювати оцей «перехідний» період, який виник у майже усіх громадах»


Нормальні керівники попередніх громад могли заключати додатки до договорів на 20% від попередніх договорів ((( Нормальні!!! А якщо окрім особистих інтересів нічого не цікаво то такий і результат (((

Що обирали те і отримали(((
А винуватих призначити можливо ))) законодавство, депутатів, президента - це хоч не Зеленський мусор в ліс вивозить)))
5.ОМС
« Це наслідки установчої сесії, яку не могли провести більше місяця за три засідання.Бо ,бачте, треба кнопочками гратися в системі Рада, а не руцями голосувати і думати , що буде після нового року, якщо не створені відповідні структури.Ягідки попереду, після квіточок. »

Шановний (на) ОМС Ви кілька тижнів тому цілком справедливо дорікнули мені за те, що гарячкую у коментарях. Згоден із Вами. Виправляюсь.Але дозвольте і Вам зауважити. Мені здається у даному випадку теж емоції беруть верх. Адже... Адже у Білицькій ОТГ ,де не було жодних проблем із сесією, із Регламентом, і непорозумінь між керівництвом ради і депутатами, ситуація із фінансування освіти повторює кобеляцьку один в один.Там теж немає кому платити за електроенергію та газ. І дитсадки не працюють через холоднечу у приміщеннях. Тому давайте трішки «заглибимось» і послухаємо людей, котрі "в темі", під запис і без диктофона. Мені здається, що причина проблеми у недолугості деяких підзаконних актів, котрі мали б регулювати оцей «перехідний» період, який виник у майже усіх громадах. Коли ще не створені усі структури. Я нікого не виправдовую, ситуація дійсно нікудишня. Але давайте разом не будемо гарячкувати. І, да.... З НОВИМ РОКОМ УСІХ І РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !!!
5.ОМС
« ОМС »

Ти точно із тієі 30% дибіло- меншості,це питання.
1.Fuks
« І досі регламент творять? Кобеляки летять у прірву...»

Є влучна народна приказка " Ну що, побачили почім коряк дришні?" Це наслідки установчої сесії, яку не могли провести більше місяця за три засідання.Бо ,бачте, треба кнопочками гратися в системі Рада, а не руцями голосувати і думати , що буде після нового року, якщо не створені відповідні структури.Ягідки попереду, після квіточок.
3.Zorn
«А як ситуація із садочками у Білицькій громаді?»

Кажуть така сама.
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1555
Завантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації