Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1235
orakul 6 листопада, 14:06 На тему: Полтавський народний депутат-з...
4.AVI90
«Та ми вже бачили в 1991 як Ви військовий після серпневих подій «забули» про армію»

"Популярно объясняю для невежд Я к полякам уезжаю Будапешт.." Колись Висоцький таку пісню співав. То чому б вам, такому патріоту, замість сидіти тут на Ехо, та не поїхати піднімати економіку Євросоюзу. Навіщо ж вам безвіз давали? А тепер по суті вами написаного, виключаючи ваші домисли щодо вичислєнія автора. По-перше, у 91-му році була чистєйшої води підстава збройних сил для їх нищення. Більшість військових це зрозуміла ще тоді, а дехто й досі нічого не второпав. Ну на те ми і українці. Горабтому треба були дискредитувати і знищити армію і її кеівництво і він це зробив. Ясно, що кінцевою його ціллю було знищення країни. Він і це зробив. По-друге, щодо війни. Я щось ніде не читав, щоб хтось оголошував якусь війну. Це вам то ТСН сказали, чи по пятому каналу? Ще раз для невежд. Сценарії ребЬята ліняться переписувати і тому, тільки підставляють в нього інші "числа", як колись двієчники в школі робили. (Ви там наче якесь відношення до школи маєте) Тож зараз відбувається подібне ГКЧП з Україною. Зараз, поки що нищеться і дискретидується армія. Потім буде знищена країна. Різния тільки в тому, що радяньска армія в 91-му не замазала руки в кров співвітчизників. Ну я не беру до уваги ті поодинокі жертви, які і сталися більше по їх власній вині, а не по вині армії. Десь так. Тільки навряд чи дійде. Але, якщо дійде хоч до якогось десятка читачів, то і то буде добре.
AVI90 5 листопада, 21:39 На тему: Полтавський народний депутат-з...
"А ми подивимось, що із цього вийде."Та ми вже бачили в 1991 як Ви військовий після серпневих подій «забули» про армію і про вашу любиму росію та сходу приїхали до Кобеляк. І якщо вважаєте себе справжнім військовим, то ще не пізно показати "мастер клас" не на сторінках "Ехо", а на війні."А ми подивимось, що із цього вийде."
orakul 5 листопада, 19:29 На тему: Полтавський народний депутат-з...
"Ще у 2014 році він, як істинний український патріот став на заваді імперським зазіханням росіян. Під час проведення антитерористичної операції звільняв Лисичанськ.." Цікаво, чи свідомі і упороті коли небуть зрозуміють, що з агресором воюють, а не проводять якісь антитерористичні операції. Антитерористична операція - це війна з власним народом, а не з агресором. Хай піде Крим відвоює, там точно є російські війська. А ми подивимось, що із цього вийде.
orakul 5 листопада, 19:24 На тему: Полтавський народний депутат-з...
1.AVI90
«Все це добре»

Що добре, що Зюганова фарбою облив і показав на усю Європу що він недоколиханий?
orakul 5 листопада, 19:20 На тему: У Лубнах відбулося навчання дл...
"всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму." А хто може пояснити, що це воно таке - жертви націонал-соціалізму? Що це ще за хрень придумали для розводняка лошар?
AVI90 5 листопада, 18:16 На тему: Полтавський народний депутат-з...
Все це добре, але наш народ проголосує за якогось СТАРОГО(У) п...на.
orakul 5 листопада, 13:43 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
Коментар видалено за порушення пункту 2.9 Правил користування сайтом
Maksym 5 листопада, 12:58 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
Володимир Федан визнав, що факт проникнення сторонніх люей до подвір`я відділу поліції, з вчиненням бійки, мав місце. Але через те, що постраждалий не написав заяви, то поліція нічого не вдіє.
Якось воно занадто розбурхує уяву, коли отак дурника грають. То це, виходить, в присутності поліцейських можна грабувати-гвалтувати, треба тільки якнайкраще залякати людину?
orakul 5 листопада, 08:50 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
6.Slavko
«План кагалу чи як там його по-твоєму »

Та як хочеш, так і називай. Суть не в назві, а в явищі.
6.Slavko
«не всі ще в нас є бидлом,»

Та майже всі. Навіть ті, хто розуміє ситауцію, вони тех загнанті в стійло. Різниця лише в тім, що одні брикаються і в результаті або самі набивають собі лоба, або їм його набивають караульні, а інші стоять смирно. Але і ті і інші підуть на убой.
6.Slavko
«І навряд чи спрацює той план, адже таке саме бидло сидить в караулі, а на що здібне бидло навіть із зарплатою 7 »

Так від караульних не треба ніяких здібностей. "Стой кто идет" "Стой стрелять буду". Думаю, що таке вони здатні завчити за 7 тис. Ну, щоб причепитися до діда без шолома чи без паска безпеки, так думаю теж ума для цього не багато треба. І історична практика показує, що таке у українців добре виходить Он в 33-му вони дуже ретельно нишпорили один у одного по коморах. І знаходили, і відкопували останнє, а тепер у них Сталін винуватий.
Slavko 4 листопада, 17:19 На тему: Зниклу кобелячанку знайшли пов...
Дивне місце. Хто не знає - поворот навпроти Кєші. Ще торік там нібито знайшли автомобіль убитого фермера, в якого забрали 40 мільйонів, тепер це. Ще до цих подій, відвідавши ті місця, я відчув, що там стало небезпечно, хоча раніше там бував часто і ніщо там ніколи мене не лякало. Тепер з"явилося безліч нових накатаних доріг, ліс спалений, скрізь риють пісок, ями засипають сміттям. А ще туди постійно цілеспрямовано їздять дорогі автомобілі, цілий рік. Нікого не лякаю, це просто такі мої спостереження і враження ще з минулого року. Питання - хто і навіщо туди їздить ?
Slavko 4 листопада, 17:01 На тему: Аудит земель: поки без сенсаці...
Кляті брехуни, навіть не читаю, бо дуже гидко! От тільки глянув на один рядок і все, що далі й так давно відомо. Звісно, вже стільки років добробут годує кобеляцьку адміністрацію замість людської орендної плати пайовикам ! Ну і покажіть мені, що ви там понаоформляли своєму клятому добробутові ?! Та жерете ви з того корита ! Ще й так званим фермерам невитребуваних паїв дали, і приїжджаєте по данину до них, чи може для чого іще, якщо вони не підприємці, про що ви там таємно говорите ? Вже залужені землі сіють повним ходом, а ви тут брешете, думаєте, що кругом одні лохи ! Якраз і так збирався зробити відео для ютуба про самозахват міжпайової землі вашим всраним добробутом та про те, як вони мені вдруге знищили межові знаки, які було видно на 300 метрів. Але нічого, заморяться вони свої трактори справляти, якщо так !
Slavko 4 листопада, 16:29 На тему: Обікрали будинок, гараж і залі...
1.микола козак
«якщо є злочин , то він повинен бути відразу внесений до того ЄРДР , а що вирішується і ким вирішується, і для чого вирішується?»

Що не чув?! Це ж реформа авакова! Живем по-новому, вже пора звикати
Slavko 4 листопада, 16:23 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
4.orakul
«вони бидло залякують і на підсвідомому рівні дают зрозуміти про присутність караулу»

План кагалу чи як там його по-твоєму дійсно є, але ж не всі ще в нас є бидлом, хоча і меншість. І навряд чи спрацює той план, адже таке саме бидло сидить в караулі, а на що здібне бидло навіть із зарплатою 7 тисяч ?
Явно Ірина Білик счидить десь у теплому кабінеті , який опалюється за рахунок українців і виконала заказ , написавши нісенітницю.За ті кредити , що брали люди на покупки , з них зідрали і шкіру.Та і не написала , що влада краде , жирують , повстановлювали собі безрозмірні зарплати , а народу вішають лапшу на вуха підвищенням середньої зарплати.Хочу запитати в автора , ІРИНО , хто тебе заставив написати такі дурниці , чи сама до такого додумалась?
orakul 3 листопада, 17:36 На тему: Щоб захистити українців від на...
Для тих, хто читає виключно на укрмові і вірить віключно свідомій владі теж інфа є, з графічком, з якого таки очевидно скільки кредиту набрався Янек з Путіним. Посилання на index.minfin.com.ua
orakul 3 листопада, 17:25 На тему: Щоб захистити українців від на...
" За часів Януковича за кілька років державний борг стрімко зріс, а резерви НБУ, навпаки, знизилися удвічі." Як вже ці поцреоти задрали. Треба було ще й Путіна згадати. Як це без Путіна? Ці бублики і бублички думають, що вже усіх українців дебілізували, що вже всі не вміють читати і писати? Посилання на tradingeconomics.com
Slavko 3 листопада, 10:42 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
Має чи немає, а банда федана у Кобеляках - точно є ! І тероризує як не мопедистів без шолома чи номерів, то ГАЗони з черметом або дровами та змушує їх купувати папір, привозити дивани і ще багато чого. І це усе прямо на Шевченка 17 ! Яке ж прокляте те місце ! А які тільки нахаби там сидять ! От сьогодні чудовий приклад того, як вони тероризували горе-лісорубів, що везли два ГАЗони сирих акіцій ! Ця клята банда федана знову відпустила злочинців разом із речовими доказами, отримавши мзду ! І так
самовіддано вони «працюють» кожного дня, продаючи свої гнилі душі нечистому. Банда усеж-таки є !
orakul 3 листопада, 08:22 На тему: Обікрали будинок, гараж і залі...
1.микола козак
«ЄРДР»

1. Облік кримінальних правопорушень за заявами, повідомленнями, які надійшли прокурору або органу досудового розслідування, або виявленими з інших джерел обставинами, що свідчать про вчинення кримінального правопорушення, здійснюється Реєстратором за дорученням керівника прокуратури або органу досудового розслідування шляхом внесення до Реєстру відомостей, визначених частиною п’ятою статті 214 КПК України.

2. Керівник прокуратури, органу досудового розслідування після перевірки внесених до Реєстру відомостей реєструє кримінальне провадження. У Реєстрі автоматично фіксується дата обліку інформації та присвоюється номер кримінального провадження. Факт реєстрації кримінального правопорушення (провадження) настає з моменту підтвердження керівником прокуратури або органу досудового розслідування таких відомостей. Посилання на zakon3.rada.gov.ua
Ніяк неможу зрозуміти фразу про те , що вирішується питання про внесення до ЄРДР.Ну якщо є злочин , то він повинен бути відразу внесений до того ЄРДР , а що вирішується і ким вирішується, і для чого вирішується?
orakul 3 листопада, 07:44 На тему: Ніякої «банди Смичка» у Кобеля...
3.arturwanga
«нехочу вiрити що це такий у нас начальник полiцii.»

А який вам потрібен? Нормальний начальник. Його головне завдання - захист влади від бидла і встановлення тотального контролю за бидлом. Ну, щоб як у загороді з електропастухом, бо справжній пастух, то дуже круто. Ловити злочинців, наркоманів і т.п. , то совкові пережитки і чергові ілюзії у головах бидла. Може зомбакам це і важко збагнути, але воно саме так. Обплутують бидло поступово і за його кошти, щоб воно не відразу зрозуміло, що відбувається. Ну от, скажімо, зараз пішла мода на встановлення камер спостереження, відеорегістраторів і т.п. Бидло робить це за власні кошти, або за кошти рад. На перший погляд, то добре, але насправді, то зло, бо усі оті регістратори заведуть на пульт, скажімо, старости, раз вже окупаційними термінами користуємось, і... бидло в стойлі. СУГС. Відомо ж що "благими намірами...". Не здря ж таке в писанії прописали. Писанніє - то план, а не пророцтво, як вам попи з свідомими втюрюють. А ота нова поліціянтська машина, думаєте здря 24 години на добу катається містом з мигалками. То так бидло привчають до тотального нагляду. Ну, у лагері, там часові по периметру ходять, а тут - вєздєсуща машина з мигалками. Чи ви думаєте, що то вони так злочинців ловлять? Хрен вгадали, то вони бидло залякують і на підсвідомому рівні дают зрозуміти про присутність караулу, про те що бидло таки під наглядом, що бидло у стійлі.
Менi просто смiшно читати те що видумуе Федан його я вже просто даже нехочу вiрити що це такий у нас начальник полiцii.
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Повезло и мне побывать под его тяжелой рукой. А первую травму, еще школьнику, мне вправлял его отец - дед Гава, вечная память ему. Жил он, вроде, на большаке, рядом с Бутенками, если правильно запомнил. А еще Николай Андреевич мне неожиданно помог в Москве... Приримал я на подмосковном слете юных спасателей команду с Беликов в январе, на каникулах. Год не помню, начало первой "газовой войны". СМИ с обеих сторон гадости всякие орут, дети и учителя растеряны. А вечером планируется прнзентация команлы в вышиванках... Вдруг открываем "Комсомолку", а там на весь подвал интервью с Касьяном под заголовком крупным шрифтом: МОСКВА I КИIB НАМ ДО СРАКИ - НАША СТОЛИЦЯ КОБЕЛЯКИ! И отлегло, жаль, что только на время. Кстати, заметили- ордена то у его ЦЕРКОВНЫЕ, не секты.
Beri Mor 2 листопада, 14:04 На тему: Функція Бога...
3.orakul
«. Ось же явний українець Посилання на www.youtube.com»

Сказочний долбо.об цей Гаврилюк.А саме сумне,що дев"яносто відсоткі УСІХ українців такі самі.Ну гріх жидам таке бидло не наї.бати!
1.земеля
«А мы по известному принципу- моя хата скраю. Но это ведь когда-то закончится.»

Та НЕ ЗАКІНЧИТЬСЯ!"В тридцять третьому власних дітей їли,а волали "Слава Сталіну!".Зараз все,як під копірку,здихатимуть,а кричатимуть "СУГС"!
orakul 2 листопада, 13:37 На тему: Функція Бога...
"Та скільки ж їх, тих богів, якщо кожного чиновника із мандатом славити?" Ну сам же писав, що уся Рада - праправнуки Ісуса. То якщо Ісус для ураїнців бог, то усі його родичі - боженята. А це те саме, що й Бог, навіть крутіще, бо Бог на небі, а ці тутечки ошиваються.
orakul 2 листопада, 13:28 На тему: Функція Бога...
" Окрім тих, хто у Верховній Раді. Ну ті взагалі, усі без винятку, якимись праправнуками Ісуса доводяться." «Перегнув» Миколайович. Ну не всі. Ось же явний українець Посилання на www.youtube.com
1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 1235

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації