Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 529 530 531 532 533 534 535 ... 1666
Vlada82 23 січня 2018, 19:59 На тему: У 2017 році 5 полтавських нард...
А шо тим депутатам? Як у тій пісні:
"Мы не сеем и не пашем,
Мы не косим и не жнем,
Вообще мы не е...шем,
Чемодан с деньгами ждем".
І Река наш там засвітився. Це ж як треба працювати, шоб такі бабки заколачувати? Якби кидав лопатою, то вже давно сидів би на пенсії, а так пузо виставе, галстука на шию натягне і ходить Санжарами як павлін. Я за нього ніколи не голосувала і тепер не соромно, шо вибрали такого латригу, на бюджетні гроші ласого.
От хай тепер Cупрун дасть інтерв’ю замість Зої, та розкаже, як так сталося, шо їздили в Київ за Юлькиними медальками і хвалилися, якою успішною є в нашому районі їх політична партія "Батьківщина". А тепер такий облом, батьківщинівці не хочуть працювати на громаду. Довір’я получили на 100% і кинули своїх виборців. За це тоже медальки дадуть?
ukr2017 23 січня 2018, 19:37 На тему: У 2017 році 5 полтавських нард...
Не хило по 200тис. на рыло
причиною називають пряме втручання у керування новоствореною ОТГ засновника «Чистої криниці» та депутата Полтавської обласної ради Юрія Лебедина.
Паршевлюк як напише,про пряме втручання,а що раніше не втручався, чи він сільских голів там не ставив і депутатів не обирали лебединівських.А чому Супрун не йде у відставку через пряме втручання Лебедина?
А закупочная цена на молоко не изменилась ли?
Цю транду звати Василенко Валя Миколаївна, права рука Супруна, вірна прислужниця любій владі при любій правлячій партії. Це, як бачимо, рятує її від люстрації. Накаже їй Супрун - вона й не такі кренделі викидатиме на сесіях. Живе ця транда в Санжарах, а вболіває за інтереси апарату райради, шоб на зарплату їм хватило бюджетних коштів. Отож і намагалася пошвидше скинути соціальні заклади районного рівня на плечі селищної громади.
don 23 січня 2018, 13:40 На тему: Голова Драбинівської ОТГ пішла...
6.Dana77
«Такий от народ неблагодарний»

це точно
don 23 січня 2018, 13:38 На тему: Компромісний бюджет прийняли в...
місяць бюджетники не отримували зарплати, бо якійсь там транді захотілося терміново передавати бюджетні установи на баланс ОТГ
don 23 січня 2018, 13:27 На тему: Молоко від населення продовжую...
1.Beri Mor
«щоб відчути полегшення-продати»

зараз нормального молока не купиш, кругом продається якась гидота, знежирена і розбавлена
don 23 січня 2018, 13:24 На тему: Зимова дорога потребує уваги...
було два телефони, один знайшли. а другий?
Оце так звані реформи.Як у старому анекдоті,коли треба купити козу,пожити з нею в квартирі,а потім,щоб відчути полегшення-продати.Так і з законами,прийняли,"зашугали" людей,потім відмінили,і вже всі повинні дякувати за турботу.
5.Гнатович
«Следующий этап - кизяками топить. А, не, не получится - животноводство уже ухандокали.»

Кизяки щас на вес золота.
Чи й не втрата - ліквідація районної ради. Скажіть, шо вона сьогодні дає для санжарців? Тільки прожирає бюджетні гроші.
Не пойму, від чого весь цей кіпіш. Розумний керівник час від часу міняє підлеглих, шоб не зажиралися. А такі як Лебедин мають стільки п’ятолизів, шо можна міняти їх двічі на рік. Давно пора провести чистку, якшо вже канторські дівчата жаліються на клан Короленків-Сидоренків.
4.Адекватник
«Из сталинских лесопосадок. Это декоммунизация.
»

Так я примерно и думал. Следующий этап - кизяками топить. А, не, не получится - животноводство уже ухандокали.
3.Гнатович
«Из какого материала производят пелеты?»

Из сталинских лесопосадок. Это декоммунизация.
Из какого материала производят пелеты?
Видно що за висновком автора негативів більше,ніж позитивів,тож слід чекати слідуючої сесії,або ліквідації районної ради
Коментар видалено за порушення пункту 2.4 Правил користування сайтом
5.ukr2017
«Шо ж такого розумного написав по цьому поводу Адекватник»

Та нічого страшного не написав. Написав відповідь Бері Мору "3.Beri Mor«Почалася диктатура олігархів.»
Казав Чорновіл, що єдиною диктатурою нової нарешті не совкової української влади буде диктатура совісті"
Видалили мабуть за ссилочку,тому тут її не повоторю.
Я ще минулого року вангував: крайнiми зроблять дрiбних офiцерiв. Дехто аж пiнився - вiйна свята!
А менi не жалко, жодного з обох сторiн чомусь..
Приятно читать хорошие новости, побольше бы их. Так держать!
Шо ж такого розумного написав по цьому поводу Адекватник, шо його коментар видалили?
Та драбиняни дуже возмущаються, шо Лебедин тотально перевіряє всіх. В одній санжарській установі я случайно була свідком як начальниця якогось лебединівського фонду жалілась подрузі, шо її чоловіка шофера відправили на біржу, а начальство по кабінетах сидить, шо приказано економити на всьому, Лебедин кожного підозрює непонятно в чому і приставив у драбинівській конторі якусь нишпорку, шоб все перевіряла і йому доповідала. Шо Сидоренко тепер всього боїться і нічого не рішає. Тепер і на паї вріжуть, може зовсім копійки заплатять, бо в прошлому году недорід у Чистій криниці був. Короче, дуже вона возмущалася, шо ніяк тепер і з кабінету вийти, не дадуть до пенсії доробити. Тільки сочуствувать їй чогось не дуже хочеться. Виходить, як гарно Лебедин платив, то був хароший, а як почав требувати дисципліну, то зразу став поганий. Такий от народ неблагодарний.
4.KatLebid63
«Вимоги такі шо скоро в конторі у нас ніяк буде дихати. Піде Сидоренко то нехай, тільки чи поставе Лебедин луччого? Справедливості не побільшає.»

Дивно,як стало дихати важко,після того як обрізали такі зарплати,а інші вже давно так дихають і нічого.До Сидоренка були керівники і після нього будуть і кожний під чебе Драбинівку формував
1 ... 529 530 531 532 533 534 535 ... 1666
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації