Вхід | Реєстрація

Останні коментарі

Коментарі користувача
1 ... 652 653 654 655 656 657 658 ... 1666
Нещодавно Філоненко розхвалював грузинські реформи , реформовану поліцію , а зараз задній хід.Ви з богинею місяця хоч би розібралися , що в Кобеляках , а ви лізете в світову політику.Ви брали б квиток і їхали б туди де вам так подобається , а ми вже якось і без вас в опозореній Україні проживем.Патріоти вс.... .
микола козак 15 вересня 2017, 11:36 На тему: Уривочок з книжки......
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
5.Selena2017
«Як вважаєте : між діяннями націонал-соціалістичної та комуністичної партій можна постави»

Знак рівності можна поставити між тобою і куркою.Вміст головної порожнини однаковий.А взагалі написана маячня і писала її дійсно срака.
Selena2017 15 вересня 2017, 10:58 На тему: Уривочок з книжки......
Пане Професоре, я не старожил на цьому сайті і тому Ви мене добряче нажахали оцими уривками, Ваша задумка-інтрига мені не відкрилася.
Як вважаєте : між діяннями націонал-соціалістичної та комуністичної партій можна поставити знак рівності ? Тільки ні на кого не посилайтесь, заради Бога. Прочитала Ваші попередні коментарі самостійно мислячої людини, то вже не залиште без уваги моє запитання, яким би наївним воно не здалося.
Selena2017 15 вересня 2017, 10:32 На тему: Міша із Разліва чи Рорік Ютлан...
Ігоре Миколайовичу, щира вдячність за написане, бо видно, що душа кричала від побаченого, осмисленого, тривоги та сорому за те, що коїться в нашій розтерзаній до далі нікуди державі, хоча це територіальне людонаселення вже важко сприймати як справжню державу. І за панування донів можемо не дочекатися приходу розумних та порядних, надія вже стогне.
Остаточно перед світом осоромилися, хоча до цього щодня роками йшлося і йдеться.
don 15 вересня 2017, 10:02 На тему: Міша із Разліва чи Рорік Ютлан...
нещодавно сльози крокоділячі лив, що в нього грошів нема на інсулін, мітинги збирав, висловлював протести, а як у відпустку пішов, так зразу мотнувся по самим дорогих країнах, мабуть на отій дорогій іномарці їздив.
і тепер, майже із скандінавських вершин, він розсуждає про норманську теорію створення Київської Русі та про приниження Президента. ти вже розтолкуй тут всім чувакам по простому, що там при Рюриках такого не було, тоді мордаті грузіни на погоду не впливали?
Адекватник 14 вересня 2017, 22:09 На тему: Уривочок з книжки......
3.Професор
« Наймасштабнішим досі досвідом можна вважати все ж створення націонал-соціалістичної партії. »

Наймасштабіншим досвідом є християнізація. Посилання на www.proza.ru
Професор 14 вересня 2017, 21:30 На тему: Уривочок з книжки......
Це скорочена версія. Спеціально. З викривленням художнього змісту. На сьогоднішній день можна вказати напевно: саме журналісти та поформовувачі громадської думки несуть значну частину відповідальності за більшість негативних перетворень, що формуються в світі, і Україна - не виняток. Певні особи вже намагались маніпулювати суспільним мисленням і відформатували цілі країни та епохи. Наймасштабнішим досі досвідом можна вважати все ж створення націонал-соціалістичної партії. Те, що ми бачимо в сьогоденні - лиш примітивна калька тих часів та подій.
53.Ltava
«Приріст населення не означає підвищення культури , скоріше навпаки .»

Взагалі то ми про підвищення культури не говорили. Сталін робив все що міг, щоб ту культуру підвищити. Але толку з того мало. Старше покоління вимерло, а нове вже буде позбавлене навіть можливості вивичати світові досягнення культури. Нове покоління вибрали Снікерс. СУГС. Отут повчальний приклад культури поведінки українців у омріяній ними Європі. Посилання на bbcccnn.com.ua
53.Ltava
«Що ж до декларації сталіна історія відома»

Оскільки щось вам доводити логікою - справа, здається, марна, то пораджу, як ви кажете "для власної інформованності" подивитися відео, яке розкриває прийоми маніпуляці. Може в такий спосіб "лід тронеться". Посилання на wiki.istmat.info
53.Ltava
«Приріст населення не означає підвищення культури , скоріше навпаки »

Значить у нас за роки так званої незалежності, коли населення скоротилося вже мабуть до 40 мільйонів, відбувся приріст культури?
53.Ltava
«відсутність презервативів і заборона абортів впливала на ріст населення.»

А це ще один доказ так званої культури. І перше і друге є не культурою а неприродною дикістю. Так з вашою допомогою ми поступово і дійдемо таки до виновку про деградацію людства, з чим ви спочатку були не згодні.
53.Ltava
«Що ж до декларації сталіна історія відома, якщо вся 200 міліонна держава твоя власність нема потреби щось записувати на своє ім"я»

З кожним слідуючим вашим реченням у мене все більше розчарування. Ци типовий свідомий штамп "вся держава - власність Сталіна". Круто! Але якщо й так, то він передав ту власність навіть не своїм дітям а правнукам поганим представниками яких є і ми з вами. Де тепер та власність???!!!
53.Ltava
«про доставку ананасів для керівництва міста під час блокади , просто за для власної інформованності»

Став шукати виключно ради вас, бо просто так нормальна людина такого й шукати не повинна. Типова бредятіна, говоряча за те, що людина яка в таке вірить не читала взагалі нічого і немає відчуття того періоду життя, вона мислить сучасними категоріями моральності, вірніше відсутністю будь якої моральності. Почитайте хоча б альтернативну точку зору, яку вам пропоную і коменти «за» і "проти". Про ананси і особиво чомусь про банани дуже мріяли наші свідомі ще в 80-роки. Банани, а не ананаси, для них були апофеозом щастя. Чому? Я й досі не зрозумів. Може ви поясните. Як на мене, то я їх як не їв так і зараз не їм. Думаю і Жданову ті банани були до одного місця. Як і ананаси. Ну, відомо ж, у кого що "болить", той про те і мріє. Свідомі - про банани, а ще про ЄС. Посилання на wiki.istmat.info

Змінено 14.09.2017, 13:10
Ltava 14 вересня 2017, 11:37 На тему: У новосанжарки вкрали «Айфон» ...
51.Адекватник
«. І зверніть увагу, що кожен рік (крім війни) був приріст »

Приріст населення не означає підвищення культури , скоріше навпаки . Сьогодні у циган теж дітей багато,тож відсутність презервативів і заборона абортів впливала на ріст населення. Що ж до декларації сталіна історія відома, якщо вся 200 міліонна держава твоя власність нема потреби щось записувати на своє ім"я. До слова за Ленінград , пошукайте інформацію про доставку ананасів для керівництва міста під час блокади , просто за для власної інформованності. А за посилання на джерела дякую .
50.Ltava
«Джерело ! Хто йшов ? Мій дід не йшов , точно знаю , а він закінчив війну в ЯпоніЇ . Ваш в бій за сталіна йшов ? Правда ?»

Правда, йшов. Вам важко в це повірити? Ну це наслідок "культури". Ви ж в курсі. Вже не памятаю де (можливо у Ахматової) читав про те, що в блокадному Леніграді бувші віруючі повикидали ікони і у відчаї молились на портрет Сталіна. Шукати джерело вам не буду, хочте вірте хочте ні. Але факт, що Ахматова яка мала всі підстави ненавидіти Сталіна бо мала репресованих членів родичів (чловіка і сина) але писала у віршах "И дважды Сталиным спасенный Ленинград..." Чому "дважды", поки що й сам не розібрався. Якщо знаєте, підкажіть. А отут про Е-дакларція Сталіна. Може то також брехня? http://новости.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B8%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%84%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D1%81%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%8D%D1%82%D0%BE-%D1%88%D0%BE%D0%BA-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D1%81%D0%BE%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B9-%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8/
49.Ltava
«ДЖЕРЕЛО !!!!!!!!!!!!!!! ДЖЕРЕЛО цих цифр , рік , документ , свідок ?
Ну для чого міфи теражувати ? Я теж можу - " При сталіну не було інтернету ! При Сталіну не було біциліну ! При сталіну не було Гугулу ! Я не видумав ?»

Ну які міфи? Не уподобляйтесь донам, петлюрівцям, чудам юдам т.п. Так, при Сталіну не було Інтернету. Але його не було і при Рузвельту і при царю Соломону. А зачатки інтернету були покладені ще недекомунізованним укарїнським радянським академіком Глушковим в Інституті кібернетики АН УРСР. Світова жидомасонська мафія перенесла цей проект за океан так як на той час СРСР вже був приговорений до знищення разом з народами його населяючими, про що казав в свій час і Сталін. Вибачте, відійшов від теми. Так от, по суті вашого зауваження. Я ж написав, що то комент на який натрапив у соцмережах. Ото таке ДЖЕРЕЛО. Вас воно не задовольняє, і правильно. Перевірте. Спеціально заради вас довелось і мені покопатися. От вам статистика народонаселення. Посилання на cyclowiki.org Як бачити, якщо грубо відняти від населення 53-го, населення 26-го то отримаємо 188,0 млн - 147,0 млн = 41 млн. А автор приводить лише 30 млн. Ну ясно що в 39 добавилось населення Західної України (на нашу голову) але загалом приблизно така цифірь буде. І зверніть увагу, що кожен рік (крім війни) був приріст населення не завжаючи на відсутність сексу. Зараз сексу хоч відбавляй а кількість населення падає. Ну а от вам інфа щодо побудованного при Сталіну. Посилання на matveychev-oleg.livejournal.com

Змінено 14.09.2017, 18:00
Ltava 13 вересня 2017, 22:39 На тему: У новосанжарки вкрали «Айфон» ...
44.Адекватник
«Сталина, с именем которого, между прочим, шли в бой и победили в войне»

Джерело ! Хто йшов ? Мій дід не йшов , точно знаю , а він закінчив війну в ЯпоніЇ . Ваш в бій за сталіна йшов ? Правда ?
Ltava 13 вересня 2017, 22:37 На тему: У новосанжарки вкрали «Айфон» ...
45.Адекватник
«Мене в нашій дискусії дивує те, що саме ви мені вірно написали "Ми всі результат культурного оточення". І ви не бачите того, що самі попали в тенета того оточення в широкому розумінні, яке навязує людям штампи і стереотипи. І вам також. Це, зокрема, щодо Сталіна. Ну от попався мені хороший комент, який приведу вам без змін і не видаючи за свій. "При Сталине население выросло на 30 млн. человек, при «демократии» - снизилось на 7-8 млн. чел. При Сталине была построена передовая наука, при нынешней власти - она влачит жалкое существование. При Сталине были построены тысячи современных предприятий. При нынешней власти они были погублены. При Сталине выросла средняя продолжительность жизни на несколько лет, при нынешней власти - снизилась. При Сталине в любом городке, деревне была больница, школа, клуб, кинотеатр. При нынешней власти - их закрывают и люди должны ездить в областные центры. При Сталине, грубо говоря - не было коррупции, сейчас же власти насквозь коррумпированы. При Сталине руководители несли ответственность за результаты своей деятельности, при нынешней власти - нет. Это и было причиной "чисток", а никак не борьба за власть и пр. чушь."»

ДЖЕРЕЛО !!!!!!!!!!!!!!! ДЖЕРЕЛО цих цифр , рік , документ , свідок ?
Ну для чого міфи теражувати ? Я теж можу - " При сталіну не було інтернету ! При Сталіну не було біциліну ! При сталіну не було Гугулу ! Я не видумав ?
Адекватник 13 вересня 2017, 21:51 На тему: Уривочок з книжки......
1.Професор
«зараз я її видалю, публікувалась виключно для кількох осіб.(третя) »

Ну й навіщо було видаляти? Тільки зібрався ще раз спокійно прочитати. Сподобалося як телеведучій свинець заливали. Треба не тільки їм заливати, а всім посіпакам, які заробляють на поприщі інформації і пропаганди.
Професор 13 вересня 2017, 20:51 На тему: Уривочок з книжки......
Публікація спрямована для старожилів сайту, яких лишилось мало. Ця сцена йде глибоко вперед, тому зараз я її видалю, публікувалась виключно для кількох осіб.(третя)

Змінено 13.09.2017, 20:52
47.don
«Адекватник, ти як той пісняр, ходиш по сайтах, блукаєш по коментарях, розказуєш правду про Сталіна, а тебе гоніт усі, обижають»
Хожу, розказую.
У вашого брата навчився. У "теснимых и гонимых", як співав Высоцкий "ты из в дверь, они в окно". Вже всю країну захватили, блін. Ну якщо у вас получається, то дай, думаю, і я спробую. Може що вийде. Може до наріду хоч щось дійде. Треба ж якось країну рятувати. Посилання на perelaznews.blogspot.ru
don 13 вересня 2017, 16:58 На тему: У новосанжарки вкрали «Айфон» ...
Адекватник, ти як той пісняр, ходиш по сайтах, блукаєш по коментарях, розказуєш правду про Сталіна, а тебе гоніт усі, обижають, підтирають твої коментарі, ніби вони нікому не нужні, але ти знаєш, що те що ти пишеш, то Велика Правда.
в тебе така дорога
Я вам приведу вірш написаний Сталіним у юні роки. Вірш між іншим пророчий. А ви чесно настільки це можливо скажіть, чи міг такий вірш написати тиран і чи міг такий вірш написати хтось із наших вождів і політиків. Ну наприклад, наш президент, чи Парасюк, чи козак Гаврилюк, чи будь хто ще.
Ходил он от дома к дому,
Стучась у чужих дверей,
Со старым дубовым пандури,
С нехитрою песней своей.

А в песне его, а в песне -
Как солнечный блеск чиста,
Звучала великая правда,
Возвышенная мечта.

Сердца, превращенные в камень,
Заставить биться сумел,
У многих будил он разум,
Дремавший в глубокой тьме.

Но вместо величья славы
Люди его земли
Отверженному отраву
В чаше преподнесли.

Сказали ему: “Проклятый,
Пей, осуши до дна...
И песня твоя чужда нам,
И правда твоя не нужна!”
40.Ltava
«Ltava / сьогодні, 13:26»

Мене в нашій дискусії дивує те, що саме ви мені вірно написали "Ми всі результат культурного оточення". І ви не бачите того, що самі попали в тенета того оточення в широкому розумінні, яке навязує людям штампи і стереотипи. І вам також. Це, зокрема, щодо Сталіна. Ну от попався мені хороший комент, який приведу вам без змін і не видаючи за свій. "При Сталине население выросло на 30 млн. человек, при «демократии» - снизилось на 7-8 млн. чел. При Сталине была построена передовая наука, при нынешней власти - она влачит жалкое существование. При Сталине были построены тысячи современных предприятий. При нынешней власти они были погублены. При Сталине выросла средняя продолжительность жизни на несколько лет, при нынешней власти - снизилась. При Сталине в любом городке, деревне была больница, школа, клуб, кинотеатр. При нынешней власти - их закрывают и люди должны ездить в областные центры. При Сталине, грубо говоря - не было коррупции, сейчас же власти насквозь коррумпированы. При Сталине руководители несли ответственность за результаты своей деятельности, при нынешней власти - нет. Это и было причиной "чисток", а никак не борьба за власть и пр. чушь."
40.Ltava
«Потрібно спокійно і тверезо розуміти що великі справи того часу робилися без огляду на права людини і т.д.»

Ну це зичайнісінька заангажованість. Які у вас зараз є права? Та ніяких? Це ви думаєте, що тоді у людини не було ніяких прав. До речі, на цю тему сам Сталін писав таке "Мне трудно представить себе, какая может быть "личная свобода" у безработного, который ходит голодным и не находит применения своего труда.» Ну ладно, Сталіну вірити не будемо, то може повіримо відомій артистці Л.Зикіній, інтервю з якою було опуліковано вже в «демократичній» "вільній" газеті. "мы уже потеряли веру в Сталина, с именем которого, между прочим, шли в бой и победили в войне, то как же мы своим детям это объясним? И как можно, прожив столько лет, только теперь все вскрыть? Все наши горести и недостатки. Где эти люди, которые сейчас говорят, были раньше?
- Раньше все держалось на страхе…
- Да какой страх?! Я прожила шестьдесят лет, никакого страха у меня не было.
- Но ведь вокруг сажали людей…
- Мы тогда этого не знали, ни меня, ним мать, ни отца не посадили. Я никогда не боялась.
Единственное – тогда была дисциплина. Когда я в годы войны пришла на завод, то там за пять минут опоздания судили. Вот эта дисциплина у меня осталась до сегодняшнего дня. А сейчас дали возможность говорить. И ничего не стоит оклеветать человека, который всей душой болеет за наш народ. Тот же Горбачев – почему они его с грязью смешивают? Наверное, потому, что сами – грязные люди.
- Вы член КПСС?
- Нет." ("Совершенно секретно" №16/63 Спецвыпуск 12.2012)
40.Ltava
«Я не відношу себе до родичів Сталіна , ти більше не вважаю що він і народ це одне і теж , та і гіганські справи робилися за рахунок людських ресурсів без пощади до них ( людей )»

Так і я не відношу себе до його родичів. А хіба то погано, коли є свідчення живих родичів і я їх привів? Дивно, аде ви мабуть не бачити різниці між родичами Сталіна і родичами наприклад Гайдара. Був у Росії такий премєр Єгор Гайдар, він родич відомого комісара і письменника Аркадія Гайдара (Голікова). "М. Н. Тухачевский подписал приказ о назначении Аркадия Голикова, которому в то время ещё не исполнилось и 18 лет, командиром 58-го отдельного полка по борьбе с бандитизмом." Вам нагадати, з якими «бандитами» йшла боротьба в Тамбовській губернії? У Аркадія був син від Рахіль Лазарівни і звали його Тімур, а у Тімура син Єгор. А у Єгора була доця Марія, яка покинула свою вітчизну і поїхала працювати помічником одеського губернатора Мішико. Так от Єгор умудрився внести свій посильний вклад у «розбудову» РФ. І уявіть собі, той самий народ, якому ви приписуєте розбудову СССР при Сталіну, взяв і роздерибанив країну, яку будували діди і прадіди. У нас, до речі, відбулося те саме. А із родичів Сталіна у владу ніхто напролом не ліз. А якби хтось потрапив, то робив би на совість. І це очевидно, якщо розкрити очі на факти, а не на газетні публікації і на ящик.
39.Ltava
«По такій логіці мій дідусь був розумніший і жив краще за мого батька , батько розумніший за мене а я за свою дитину»

Ну точно так. І дивно, що ви цього й досі не побачили. Невже тільки тому, що ваші прадіди не вміли користуватися Айфоном ви вважаєте їх дурнішими? А щодо ваших дітей, так скоро побачите до чого приведе їх освітня реформа і компютерізація. Так, вони вмітимуть користуватися компом і телефоном, але вони скоро без GPS не зможуть дійти до дискотеки. Щодо їжі, також питання спірне. Звідкіль вам відомо, як люди раніше харчувалися? Навіть нічого не читаючи можу стверджувати, що люди раніше харчувался краще, були здоровішими. Не обовязково ж брати за взірець 33-й рік, як зазвичай принято, коли свідомі говорять про радянське минуле. З 50-х років і до 90х ніхто з голоду в СССР не помирав. Я не переживав 33-го, хоча скоро можу в ньому опинитися. Про якість продуктів можна й не говорити, вони на порядок гірші. Мову ж веду не про обгортки а про якість, бо свідомі часто плутають ці поняття. Ви тупо почитайте Гоголя. Там немає нічого про голод. Все якісь гулянки, колядки, вареники і пампушки. Він це видумав? А з іншого боку, Шевченко приблизно у той же самий час писав "останню свитину знімають з дитини". Чесно кажучи, ще не розібрався, хто ж з них брехав.
Selena2017 13 вересня 2017, 14:01 На тему: У новосанжарки вкрали «Айфон» ...
38.Beri Mor
«І радий би,та патріотизм не дозволяє.»


Якийсь патріотизм особливий... А Шевченко ж радив : і чужому научайтесь.
1 ... 652 653 654 655 656 657 658 ... 1666
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації