«Европейский парламент одобрил резолюцию об усилении централизации Европейского союза, создании должности министра финансов ЕС, а также общей европейской армии».
А як же бути з НАТО???!!! Знову ЗРАДА?
А як же бути з НАТО???!!! Знову ЗРАДА?
0 0
12.don Pedro
«В тебе мабуть всі дурні»
«В тебе мабуть всі дурні»
Ну я ж не казав що всі. Не всі, але відсотків "пятьдесять", як яйценюк зі смаком говорить, таки дурні. Сорок девять відстотків змбовані ну один відсоток таки нормальні.
12.don Pedro
«Хто казав? Кому казав?
....какой заяц, какой тулуб?»
«Хто казав? Кому казав?
....какой заяц, какой тулуб?»
Ну ти тут приколюєшся, чи також не до тих відсотків належиш? Вроді ж розсуждав нормально. Чи може ти ніколи в "ящик" не дивився. class='quote'>12.don Pedro
«з роботою будуть до самої старості. це добре»
Канєшно добре. Тільки смерть раніше чим пенсія, а в цілому таки добре. Ти таки "ящик" дивишся.
0 0





