Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
О Валєрка-дебіл, тут як тут. Валєрка, ти по жидівськи не пересмикуй і не вводь людей в оману. Ісип поставив би... Це ти на власних дебільних припущеннях висновки робиш? Це Валєрка, називається маніпулювання людською свідомістю. А я констатую перевірений факт - саме з появою Копельця, саме з його подачі в Кобеляках вирішили слідкувати за людьми без їх згоди. А ти й зараз його вигороджуєш. Це ж я таки твої слова цитую.
І це ти стверджуєш, що містом Кобеляки керує тупий виконавець, волі людей, які хочуть все контролювати. Валєра-дебіл, ти зовсім від коба здурів? Перечитай ще раз свій комент.
13.Оракул
« Чи може ти не розумієш, що Копелець, тупо виконавець. Тільки Ісип вже ті камери давно б поставив, бо він завжди біг попереду поїзда.»
« Чи може ти не розумієш, що Копелець, тупо виконавець. Тільки Ісип вже ті камери давно б поставив, бо він завжди біг попереду поїзда.»
О Валєрка-дебіл, тут як тут. Валєрка, ти по жидівськи не пересмикуй і не вводь людей в оману. Ісип поставив би... Це ти на власних дебільних припущеннях висновки робиш? Це Валєрка, називається маніпулювання людською свідомістю. А я констатую перевірений факт - саме з появою Копельця, саме з його подачі в Кобеляках вирішили слідкувати за людьми без їх згоди. А ти й зараз його вигороджуєш. Це ж я таки твої слова цитую.
І це ти стверджуєш, що містом Кобеляки керує тупий виконавець, волі людей, які хочуть все контролювати. Валєра-дебіл, ти зовсім від коба здурів? Перечитай ще раз свій комент.
0 0
10.лікар
«СБУ питання відкрите, бо аграріїв держава зараз так видоїть, що там нічого буде доїть. Я ще чув що аграрії обєдналися у дуже потужну групу, і готуються до боротьби чи захисту. »
«СБУ питання відкрите, бо аграріїв держава зараз так видоїть, що там нічого буде доїть. Я ще чув що аграрії обєдналися у дуже потужну групу, і готуються до боротьби чи захисту. »
Якщо "лікар" говорить правду, то до аграріїв нарешті дійшло, що потрібно робити. Правильно, необхідно створити потужну закриту масонську організацію і відстоювати та лобіювати свої інтереси. І непотрібно боятися і соромитися терміну "масонська". Лише справжні масони врятують цю державу. У аграріїв- масонів є гроші для лобіювання своїх інтересів у ЗМІ, вони можуть впливати на політпартії, мобілізовувати людей ( у них же є пайовики і наймані працівники).
Хлопці, вам і карти в руки. Інакше завжди будете дійною коровою для чиновників і силовиків.
Весь світ. всі потужні держави тримаються на трейд-юніонах, масонах і незалежних ЗМІ.
Тільки не слухайте лузера Валєру. Він і йому подібні сектанти, навіть не розуміють, що вони з їх дебільними поглядами супервигідні олігархам.
0 0
9.Масон Вазон
«Адекватник чи як ти себе зараз називаєш, ти після цього знову будеш цілувати в сра.ку Копельця?»
«Адекватник чи як ти себе зараз називаєш, ти після цього знову будеш цілувати в сра.ку Копельця?»
А ти що, десь таке бачив? Чи отут читав, чи підглядав? Чи може ти не розумієш, що Копелець, тупо виконавець. Тільки Ісип вже ті камери давно б поставив, бо він завжди біг попереду поїзда. От пиши тут депутатам щоб не голосували про виділення коштів для тих камер. Нехай вже хоч гроші на них рабиновичі дають. Що, слабо депутатам не підтримати виділення коштів? Привід для цього ти тут написав серьйозний. Прикол тут в іншому. Ти навіть не думаєш, що ти пишеш із такою радістю. Це ж підтвердження конспірлогічних теорій, які ти не сприймаєш. Тобі розповісти, що далі буде? Почитай книжку Єфремова "Час Бика" у нас в Біліотеці є і як на диво "зачитана". Але то мабуть ще з радянських часів. А то ти тут грамотний, а книжу осилити не можеш.
0 0
А я вірю цій судді, СБУшникам. Вони на відміну від поліції і інших наших правохранітєльних струтур частіше ведуть себе справедливо. А оці майданівці викликають огиду. Подивіться що наробили в державі. Наші Кобеляцькі герої майдану всі тут як один. В АТО ні оден не поїхав, не то шо добровольцем а навіть по повістці. Розумію що тут багато хто мене не зрозуміє. Але ж можливо нормальні люди сюди теж заходять.
0 0
Хто заказав,хто заказав...Не знаю.
0 0
фермер з марківки прав треба щоб всі аграрії його пітримали і разом стали на свій захист тоді буде толок
0 0
Згоден з доктором. Навіть якби я не знав Ігорька, то по Фрейду його навіть вираховувати не потрібно. Одне цікаво, що про нього сказав би сам Голтвянський, чи таки поміг. Я з ним на днях спілкувався, то він сказав що проблема не вирішена. А про те, що йде війна між двома солідними струтурами мені теж розповіли люди, які мають відношення до однієї з них. Та чи буде їх доїти СБУ питання відкрите, бо аграріїв держава зараз так видоїть, що там нічого буде доїть. Я ще чув що аграрії обєдналися у дуже потужну групу, і готуються до боротьби чи захисту. А ще кажуть що наїзди на них заказав кобеляцький бізнесмен Якщо хто знає напишіть. Цікаво.
0 0
Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
Народ, зараз на годиннику 18,22 йде якась програма по "Лтаві". Виступає головний полтавський понт Бех. І прчмим текстом говорить, що відеокамери потрібні для того, що відстежувати людей на мітингах. Я не брешу, передивитесь архів програми.
Оце саме для цього Федан із Копельцем прагнуть обставити камерами Кобеляки. Народ, включіть мозок і подумайте, як за допомогою відеокамер можна боротися із квартирними крадіжками чи вбивствами.
Валєра дебіл, він же Адекватник чи як ти себе зараз називаєш, ти після цього знову будеш цілувати в сраку Копельця?
Оце саме для цього Федан із Копельцем прагнуть обставити камерами Кобеляки. Народ, включіть мозок і подумайте, як за допомогою відеокамер можна боротися із квартирними крадіжками чи вбивствами.
Валєра дебіл, він же Адекватник чи як ти себе зараз називаєш, ти після цього знову будеш цілувати в сраку Копельця?
0 0
Не маю достатньої кількості знайомих людей обізнаних із реаліями сьогоднішнього стану справ в СБУ чи поліції. Але є люди, котрі там працювали раніше. А аналізуючи їх висловлювання щодо цієї справи, приходжу до висновку, що відбувається банальна боротьба за ринок "дойки" аграріїв між двома спецслужбами. Тобто за наведення порядку не боряться ні понти, ні кагебісти. Прошу вибачення за назву "кагебісти", у старих кадрів, які дійсно працювали на державу.
І така боротьбі між упирями буду продовжуватися ще років десять. Непотрібно тішити себе ілюзіями. що система МВС чи СБУ змінилася.
А ми, мавпочки будемо на це дивитися. А як уберегтися аграріям? Лише дотримуючись закону. Тоді - не вкусять.
І така боротьбі між упирями буду продовжуватися ще років десять. Непотрібно тішити себе ілюзіями. що система МВС чи СБУ змінилася.
А ми, мавпочки будемо на це дивитися. А як уберегтися аграріям? Лише дотримуючись закону. Тоді - не вкусять.
0 0
8.1 гість
«а людей звільнили даремно! У "Водоканалі" так маштабно як в райдержадміністрації, чи в міськраді люди не байдикували»
«а людей звільнили даремно! У "Водоканалі" так маштабно як в райдержадміністрації, чи в міськраді люди не байдикували»
Друзі , та коли вже ж скоротят чисельніть работників в райдержадміністраціі, райраді та міськраді ?
0 0
Просто якесь дежавью,як підкопірку .А Супрун це бачив
0 0
Опаньки! по городу пішла інфа, що сьогодні Копелець об’явив війну "ЕХО". Краще чим отут не скажеш:
Перефразіруючи одну відому поговорку скажу "Можу вічно дивитися як росте свиня, горить хата у сусіда і як Філон тролить Копельця". По-моєму, ще подивимося
Перефразіруючи одну відому поговорку скажу "Можу вічно дивитися як росте свиня, горить хата у сусіда і як Філон тролить Копельця". По-моєму, ще подивимося
0 0
Хто б ще плакався В саого рило в пуху Людину весною задавивв зійшло а він люстратор хренів Та да ж влада наша народна Майданута
0 0
Ціну на воду піднімати потрібно, але після того, як хоча б удвічі підняти зарплати і пенсії, а людей звільнили даремно! У "Водоканалі" так маштабно як в райдержадміністрації, чи в міськраді люди не байдикували...
0 0
Сидоренко кращий
0 0
6.светка
«а з чого давати дотацію,»
«а з чого давати дотацію,»
Давати дотацію чи не давати, це не знімає питання обгрунтування тарифу і оприлюднення калькуляції. Що ви впять по еврейськи тут крутите.
0 0
Невідомий, а з чого давати дотацію, мабуть відчеплять від мільйона який заклали на ремонт міськоі ради)))))
0 0
100 процентів!!!
0 0
Вывоз мусора в Японии. Сортировка, утилизация.
0 0
Згоден з Ігорем,просто можновладці на проблеми дивляться іншими очима,коли у них не має проблем,то вони думають що у інших так само. Більше того,вони бояться ходити до людей в лікарні, в школи в дитсадки до батьків цих дітей, на виробництво.Вони породжують негатив,і хочуть щоб їм платити добром і піарили їх на їх бездіяльності
0 0
А я згоден з Ігорем на всі 100 відсотків. Послухаєш нашу владу - у негараздах винні одні журналісти, а сама влада з трусів пнеться, аби всім жилося краще. Тільки чогогсь живеться гірше і гірше...
0 0
А що страшного , що влада даватиме дотації Водоканалу? Ми сплачуємо податки і це також наші кошти.
0 0
Ви пишіть шо онуки у цьому році виїдуть у Европу,бо відмінять візи шоб подорожувати і уже скоро можна буде їздити по нових вулицях названих фіміліями патріотів.тільки чого немає вулиці Степана Бандери.чогось
0 0
6.на пенсії
«ень.
До речі, по Голтвянському гарно, розумно та кваліфіквано спрацював адвокат який прибув на затримання! Ваш земляк кобелячани, він зараз практикує в Полтаві - Кісіль І. На»
«ень.
До речі, по Голтвянському гарно, розумно та кваліфіквано спрацював адвокат який прибув на затримання! Ваш земляк кобелячани, він зараз практикує в Полтаві - Кісіль І. На»
Ігорьок сам себе рекламуєш, а модні адвокати з Полтави і Кременчука погані, да ?
0 0





