35. сергій пише:
«я захищаю його тому що знаю ситуацію і він не винен.»
«я захищаю його тому що знаю ситуацію і він не винен.»
Так розкажіть нам істину ситуацію - як, хто і чому затримали Гречаного, в чому підстава і чи взагалі вона була? А то тут ціла купа не дуже адекватних людей кричить що стаття - кака, Філон - кака (хоча Філон ні єдиної офіційної інформації тут не писав, єдиний до кого він міг звернутися за офіційною інформацією - це місцеві мєнти, що він і зробив. Але як бачимо йому її там не надали). А ви говорите, що всі помиляються, один ви знаєте істину (прям як свідок Ієгови) так давайте - розкажіть нам свою істину, а ми послухаємо вашу версію.
А то на якийсь дитячий садок схоже...
А корупція вона у всіх структурах присутня, чи то лікарня, чи міліція, чи МНС і т.п. Святих немає. Просто одні корумпують "по совісті", якщо так можна сказати, а інші - нагліють. Або ж нагліють ті, хто їм на лапу дає... Або ж самі виконавчі служби план виконують. Варто чекати офіційної інфи
Змінено 07.10.2012, 18:15
0 0





