Google news
Вхід | Реєстрація

Комсомольський «Гірник-Спорт» вийшов до наступного етапу Кубка України

28 липня стартує новий розіграш національного кубку.
На першому етапі мають стартувати 10 команд. Однак із 5 поєдинків які мали відбутися в середу, один не відбудеться. Справа в тому, що від участі в розіграші відмовилася білоцерківська "Рось", яка мала приймати вдома комсомольський "Гірник-Спорт". Крім того, не відомо чи взагалі команда з Київщини виступатиме в першості України серед команд другої ліги група "А", адже їх стартовий поєдинок з рівненським "Вересом" перенесено.
Таким чином комсомольска команда без боротьби вийшла до наступного етапу змагань. На другому етапі "Гірник-Спорт" зіграє вдома з представником першої ліги чернівецькою "Буковиною". Крім того з другого етапу візьмуть старт ще два клуби Полтавщини. "Кремінь" на своєму стадіоні поміряється силами з тернопільською "Нивою", а на ФК "Полтава" чекає виїзний матч в Іллічівську проти "Бастіону". Поєдинки другого етапу заплановані на 18 серпня.

Автор: www.fcvorskla.com.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Спорт і здоров'я
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль