Вхід | Реєстрація

Відкриється ІІІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині»

Протягом двох днів у Полтавському міському будинку культури (вул. Майдан Незалежності, 16) проходитиме ІІІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині». Про підготовку до неї говорили на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації, голови оргкомітету з проведення виставки Івана Близнюка.
У програмі заплановані виступи творчих колективів, дегустація галушок, виставка-продаж виробів ужитково-декоративного мистецтва, показ колекції одягу студії Юрія Матвєєва, розігрування білетів у боулінг, кіно, на каток, подорожі у Крим та інші сюрпризи. А ще для бажаючих проведуть вечірню екскурсію «Ніч в музеї «Поле Полтавської битви».
Відбудеться також засідання «круглого столу» на тему «Перспективи розвитку народних промислів та ужитково-декоративного мистецтва Полтавщини в загальному процесі формування обласного туристичного продукту».
На цьогорічній виставці буде представлено не менше семи областей. Серед них – Сумська, Черкаська, Івано-Франківська, Харківська.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Культура та освіта
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль