Вхід | Реєстрація

Після закриття витверезників, нетверезих осіб доставляють до міліції, або у медичні заклади

Після закриття витверезників, нетверезих осіб доставляють до міліції, або у медичні заклади
Витверезники закрили ще у кінці 90-х років, а нетверезих не поменшало – це велика проблема, запевняють медпрацівники.
Як признався Олександр Лавренко, після закриття так званих витверезників, медики зіткнулися з великою проблемою – куди дівати нетверезих людей.
– Зараз є кілька закладів, куди «швидка» доставляє людей в алкогольному сп’янінні. Якщо в нетверезої людини привілеює якесь інше захворювання, то пацієнта направляють у відділення згідно цього захворювання. Якщо людина знаходиться в стані алкогольної коми – направляють в реанімаційне відділення психіатричної лікарні. У стані тяжкого алкогольного сп’яніння – у медичний заклад, але куди саме – вирішують лікарі. В легкому та середньому стані сп’яніння – направляють в кризовий центр  наркологічного диспансеру. Там за пацієнтами наглядають, виводять з нетверезого стану за допомогою медичних препаратів, – розповів Олександр Лавренко. – Це ціла проблема, адже коли людей в такому стані привозять у мед заклад, вони ведуть себе по-різному, навіть б’ють вікна. Все це лягає на плечі медичних працівників.
Раніше «збирати» нетверезих доводилось міліції.
– Сьогодні правоохоронці можуть затримувати нетверезих на вулиці і доставляти у райвідділ, якщо вони порушують громадський порядок, – говорить Юрій Сулаєв, начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України у Полтавській області. – Інших нетверезих доставляють у медичні заклади. Також особи, які з’являються у громадському місці у стані алкогольного сп’яніння, притягуються до адміністративної відповідальності. Правоохоронці складають протокол, а порушники сплачують штраф у розмірі від 51 до 85 гривень.
В Україні останнім часом почали говорити про відродження такого закладу, як витверезник. 18 листопада у Верховній Раді навіть був зареєстрований законопроект «Про концепцію державної політики попередження зловживання алкоголем». Автори документу планують знизити вживання спиртних напоїв, відродивши витверезники та заборонивши продавати алкоголь в нічний час.

Автор: Валентина Зайченко, www.kolo.poltava.ua


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтавщина | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації