«Гадячсир» заборгував селянам та припинив заготівлю молока

У селах Машівського району підприємство «Гадячсир» припинило заготівлю молока ще в серпні. Але за вже прийняту продукцію з людьми не розрахувалося. Це шалені гроші, як стверджують, принаймні, у Павлівській та Михайлівській сільрадах. Заготівельники заборгували одним здавачам по триста, а іншим й по дві тисячі гривень за молоко. Селяни вже втратили надію повернути своє. Навіть судитися із заготівельною організацією важко, адже договорів на здачу молока ніхто не підписував. До речі, кілька інших заготівельників із Полтави, Карлівки та Краснограда, що працюють нині в районі й добросовісно щодня платять здавачам молока по 2 гривні за літр, також не хочуть мати перед ними ніяких договірних зобов’язань. На підприємство «Гадячсир» машівчани скаржилися й під час останнього прийому народного депутата Олексія Лелюка. Нардеп назвав ситуацію чистим шахрайством та пообіцяв розібратися в ній особисто.

Автор: www.bi.poltava.ua

2 грудня 2009, 11:44 | Машівка | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації