Їх убивають, вони оживають
17 пивних наметів, які відкрито кременчуцькими підприємцями без усяких дозволів, мають бути знесеними та демонтованими. 10 з них уже знесли, а 7 - ще залишилося...
Сергій Гаріфов, керівник відділу благоустрою міськвиконкому, розповідає, що ця боротьба, на його думку, увінчається успіхом. От і сам він уже поліз у "святая святих" - Палац культури ХК "АвтоКрАЗ", до якого сьогодні ліплять черговий пивний намет. "Святая святих", бо сам Палац нині є власністю промислової групи "Фінанси і кредит", де ще не так давно працював провідним менеджером нинішній мер міста Олег Бабаєв. Й самотужки, без своїх керівників, директор Палацу культури рішень щодо пивних наметів не приймає.
"У переважної більшості власників таких незаконних пивних ларьків є один аргумент. Вони кажуть, що наливають пиво в одноразовий посуд. Але все одно продавцеві потрібно мити руки і як це він робить - незрозуміло", - за словами Сергія Гаріфова, нині для його відділу справді гаряча пора.
Полювання на пивні точки, у першу чергу, має бути спрямоване для самих кременчужан. Останні до пива вже звикли і цим не дуже переймаються. Тож головним питанням стає облаштованість таких генделиків комунальними зручностями.
"У переважної більшості таких наметів немає туалетів. Ось такий на вулиці Воїнів-інтернаціоналістів. Наступний - на перехресті вулиць Карла Маркса та Першотравневої цю торгову точку власнику слід прибрати до 15 липня. Ще одна незаконна точка з продажу пива на розлив - перехрестя вулиць Карнаухова та Молодіжної. Цей павільйон виріс буквально за два дні і без жодних дозвільних документів."
Окрема тема - пивні бари у парках. Так власники одного з наметів у парку Воїнів-інтернаціоналістів заявляють, що уклали угоду з сусідньою торговою точкою, у власника якої є офіційний дозвіл. Тому і працюють.
"Половина парку вже заросла цієї торгівлею пивом та наметами, - говорить керівник відділу благоустрою. А з Палацом культури ХК "АвтоКрАЗ" вийшов невеликий скандал. Від директора цього закладу ми почули лише запитання: хто ми такі? Але таке вже було з Міським Палацом культури. Та більшість наметів ми побороли".
Останнє від Сергія Гаріфова - незаконних пивних наметів у Кременчуці дуже багато і вони ростуть як гриби після дощу.
Тож представники відділу благоустрою займуться пивним баром "Бургерок", що на вулиці Жовтневій. І, можливо, його вдасться закрити. Поки що ті, кого закрили, з'являються в інших місцях. А окремі точки взагалі побороти ніхто не може. Той же пивний намет на вулиці Щорса, який закривали не один раз, спокійно пережив усі владні наради та рішення. Ще приклад результативності боротьби - пивний намет біля меморіалу "Вічно живим". Він, незважаючи на гнівні промови, теж нікуди не подівся. Тож для чого тоді боротьба, яка ніколи не закінчується і в якій немає сенсу?
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Суспільство
Додати коментар
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном