Вхід | Реєстрація

За рибу гроші…

Як говорить народна мудрість: «Клюв може бути хороший, а улов негожий.»
На вихідних правоохоронцями було затримано 28-річного чоловіка за незаконний вилов риби. У затоці Дніпродзержинського водосховища в районі Нижньоворсклянського ландшафтного парку неподалік села Світлогірського рибалка хотів «прибрати до рук» 9,5 кг свіжої риби.
На даний момент горе-рибалка ніде не працює. Очевидно, що таким швидким способом чоловік мав за мету «заробити копійчину». Та працівники міліції спрацювали оперативно, тому замість «набитого гаманця» чоловікові світить обмеження волі на строк до трьох років. Відразу міліцією було вилучене знаряддя лову (сітку) та рибу на суму 1205 гривень.
На разі порушено кримінальну справу за ст. 249 ч.1 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом).

Автор: Наталія Дружко, УМВС України в Полтавській області


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль