Вхід | Реєстрація

У Санкт-Петербурзі буде почесний консул від Полтавщини

У Санкт-Петербурзі буде почесний консул від Полтавщини
Сьогодні голова Полтавської обласної ради Олександр Удовіченко зустрівся з нашим земляком, заступником голови правління Санкт-Петербурзької регіональної громадської організації «Полтавське земляцтво» Анатолієм Асаулом. Під час розмови вони зосередили увагу на виконанні підписаної угоди про співпрацю між Полтавською та Ленінградською областями. Зокрема, Анатолій Асаул сказав, що їхня громадськість фільм ОДТРК «Лтава» «Дорогами Гоголя» (кошти на який виділяла Полтавська облрада) сприйняла дуже гарно.
Також гостю запропонували бути почесним консулом Полтавщини у Санкт-Петербурзі. На що Анатолій Асаул відповів: «Я з задоволенням. І це не просто слова. Для мене велика честь представляти Полтавщину». Тоді Олександр Удовіченко додав, що це треба затвердити юридично на черговій сесії обласної ради.
Наприкінці зустрічі обмінялися сувенірами та подарунками.
На Полтавщині Анатолій Асаул перебуватиме три дні. Відвідає також Кременчук та Решетилівку, візьме участь у науковій конференції, яка пройде у Полтавському національному педуніверситеті.

Довідка. Анатолій Асаул - заступник голови правління Санкт-Петербурзької регіональної громадської організації «Полтавське земляцтво», директор автономної некомерційної організації «Інститут проблем економічного відродження» (Російська Федерація). Він - доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, аналізу та обліку Санкт-Петербурзького державного архітектурно-будівельного університету, лауреат Премії імені Михайла Ломоносова, академік Академії економічних наук України, Заслужений діяч науки Удмурдської Республіки, Заслужений діяч науки Російської Федерації, Заслужений будівельник Російської Федерації, Почесний будівельник Росії, дійсний член Міжнародної академії інвестицій та економіки будівництва, Російської академії природознавчих наук, Міжнародної академії менеджменту, Міжнародної академії науки екології, безпеки людини і природи, Санкт-Петербурзької інженерної академії, Європейської академії природничих наук.
Народився у с. Решетилівка Полтавської області.

Автор: www.regionnews.poltava.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
16 грудня 2009, 12:48 | Полтавщина | Політика
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації