Полтавські рятувальники провели навчання по рятуванню потерпілих, що провалилися під лід.
З настанням теплої та сонячної погоди лід поступово тане та стає вже не таким товстим та міцним як узимку. Хоча ці природні істини зрозумілі всім, але на водоймах можна побачити цілі групи любителів риболовлі, які йдуть на лід, не дивлячись на постійні застереження збоку рятувальників МНС, знаючи із засобів масової інформації скільки трапляється нещасних випадків з людьми на льоду. Але щодня, десятки рибалок виходять на крихкий лід, ризикують власним життям аби насолодитися улюбленою справою.
20-го березня полтавські рятувальники спільно з працівниками полтавської водолазної служби, провели навчання щодо рятування потопаючого на воді.
В ході проведених навчань відпрацювали епізоди по рятуванню потерпілого за допомогою «кінця Олександрова», «соломини», та аварійно - рятувального обладнання.
З питань медичної підготовки рятувальникам розповіли, що переохолодження у людини поділяється на три стадії. При перших двох, можна надати допомогу потерпілому самостійно, без лікарів. При цьому, необхідно завести людину в тепле приміщення і дати теплого напою. Ні в якому разі не можна давати в якості зігрівального напою спиртне, це може потерпілому дуже нашкодити. При третій стадії переохолодження у людини понижується температура і вона начебто засинає. В такому випадку необхідно його перенести в тепле приміщення, вкрити ковдрою і негайно викликати кваліфіковану медичну допомогу.
Ще працівники водолазної служби демонстрували спорядження та обладнання, що використовується під час рятування потопаючого в зимовий період. Деяке з них, працівники станції зробили самі.
Під час навчань рятувальникам довелося спостерігати, як на відстані 200 метрів від водолазної станції двоє не зовсім тверезих чоловіків переходили по крихкому льоду річку Ворскла. Цього разу їм пощастило і чоловіки змогли безперешкодно дістатися іншого берега.