Вхід | Реєстрація

На Полтавщині прибуткових підприємств – трохи більше половини

За січень–вересень 2009 року фінансовий результат підприємств області від їхньої діяльності до оподаткування (крім малих, сільськогосподарських підприємств, банків та установ, що утримуються за рахунок бюджету) становив 483,7 млн. грн. Прибутковими підприємствами, частка яких у загальній кількості становила 56,3%, отримано 2 млрд. 066,5 млн. грн. прибутку. Збитково працювало 43,7% підприємств, ними отримано 1 млрд. 582,8 млн. грн. збитків. За видами економічної діяльності найбільші прибутки (сальдо) отримали підприємства промисловості та торгівлі – 410,8 млн. грн.; з ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку – 121,1 млн. грн. Серед промислових підприємств найбільший позитивний фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування (сальдо) отримали підприємства добувної промисловості (950,5 млн. грн.), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (352,4 млн. грн.).

Автор: Головне управління статистики у Полтавській області

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
21 грудня 2009, 13:54 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації