Вхід | Реєстрація

Наслідки негоди у Полтавській області

Наслідки негоди у Полтавській області

14 червня внаслідок проходження буревію з сильним дощем, градом та шквалистими поривами вітру сталося часткове пошкодження будинків та споруд у Кременчуцькому, Новосанжарському, Кобеляцькому, Козельщинському районах та у місті Комсомольськ.

На території 15-ти населених пунктів сталося часткове пошкодження 67 покрівель приватних житлових будинків, 8 об’єктів соціально-побутової сфери та повалено дерева. Знеструмлений 101 населений пункт. На полях пошкоджено посіви зернових культур.

Внаслідок стихії загинуло 2 людини та 3 людини отримали травми. Так, в селі Корпус Полтавського району сталося попадання блискавки в 23-річного громадянина, якого було доставлено до 1 міської лікарні в стані клінічної смерті, у лікарні чоловік помер. У місті Комсомольськ внаслідок падіння дерева отримав смертельні травми 73-річний чоловік.

До травматологічного відділення Кременчуцької центральної районної лікарні внаслідок травмування градом доставлені 45-річні жінка та чоловік з чисельними гематомами кінцівок та голови. До нейрохірургічного відділення 3-ї міської лікарні міста Кременчука доставлена 57-річна громадянка з діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, обширна підшкірна гематома верхніх та нижніх кінцівок та тулуба.

У постраждалих від надзвичайної події населених пунктах області працювала мобільна оперативна група на чолі з начальником Територіального управління МНС України у Полтавській області Романом Кириленко. До ліквідації наслідків стихії було залучено 127 чоловік та 15 одиниць техніки Територіального управління МНС України у Полтавській області та 253 чоловік та 68 одиниць техніки комунальних служб та аварійних бригад. Масштаби та збитки нанесені стихією уточнюються.


 

Полтавська область: перелік населених пунктів, які постраждали від буревію:

Кобеляцький район: частково пошкоджені житлові будинки, позривані покрівлі, повибивані вікна у селах Чапаєве, Червоні квіти, Марківка, Трояни, Котовське.

Новосанжарський район: частково пошкоджені житлові будинки, позривані покрівлі, повибивані вікна у: селі Маячка на школі зірвано 10 шиферин, у селі Галущіна Гребля три будівлі покрівлі побило градом, у селі Малі Солонці дві покрівлі будівель побило градом, у селі Малий Кобелячок на школі зірвано 10 шиферин, у селі Козуби сталося відключення від світла, у селі Мар’янівка вісім будівель покрівлі побило градом.

Семенівський район: частково відключені від електропостачання село Греблі та селище Семенівка.

Комсомольськ: внаслідок буревію повалено дерева в місті, частково пошкоджені житлові будинки, позривані покрівлі, повибивані вікна, відключено електропостачання.

Кременчук: часткове відключення електропостачання по вулицям: Республіканська, Насосна, Есеніна, Художня, Докучаева, Східна, Блюхера Р.Люксембург, по провулкам Мирний, Бородинський. Від електропостачання відключено близько 300 будинків.

Кременчуцький район: часткове відключення електропостачання в селах Садки, Роєво, Деівка, Чиколовка, Кам’яні Потоки, Пришиб, Роботівка, Салівка, Махнівка, Карпівка. В місті Кременчуці та Кременчуцькому районі об’єкти життєзабезпечення не постраждали.

Чутівський район: часткове відключення електропостачання у селищі Чутово по вулиці Жовтневій та в селах Василівка, Розпашне, Бойнівка, Стінка, Смородчена, Левенцівка Чутівського району.

Машівський район: часткове відключення електропостачання у селищі Машівка та селах Сонячне, Базилевщіна, Н. Тагамлик, Кардашівка.

Козельщинський район: відключено від електропостачання частково 13 населених пунктів. В селі Рибалки з будівлі школи зірвано вітром 25 шиферин, у селі Бреусівка з будівлі клубу зірвано вітром 20 шиферин.

Для ліквідації наслідків буревію задіяна основна і резервна техніка та особовий склад чергових і резервних караулів підрозділів МНС області. Рятувальники проводять роботи по очищенню автомагістралей та об’єктів життєзабезпечення від повалених дерев, стовпів, уламків тощо. У постраждалих від надзвичайної події населених пунктах області працює мобільна оперативна група на чолі з начальником Територіального управління МНС України у Полтавській області Романом Кириленко.


Автор: ТУМНС у Полтавській області


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
18 червня 2012, 12:45 | Полтавщина | Надзвичайне
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації