Вхід | Реєстрація

На «Молодь Полтавщини» витратили 441 тис. грн. обласних коштів

Про хід виконання програми „Молодь Полтавщини” на апаратній нараді звітувала начальник відділу у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Наталія Шкоденко. Зокрема, вона зазначила, що цьогоріч у рамках програми в області підтримали реалізацію 13 проектів на суму понад 129 тис. грн. З метою організації зайнятості молоді, розвитку її підприємницьких ініціатив, діє обласний молодіжний центр праці та його осередки у вищих навчальних закладах І-ІУ рівня акредитації. На фінансування роботи центру у 2009 році виділили 150 тис. грн.; працевлаштували 212 осіб. Різними формами дитячо-юнацьких організацій та об'єднань в області охоплено 107,7 тис. дітей і підлітків (в тому числі дітей молодшого шкільного віку - 34,3 тис. осіб (58 % до загальної кількості), дітей середнього шкільного віку - 51,1 тис. осіб (51 % до загальної кількості), старшокласників - 22,4 тис. осіб (70 % до загальної кількості). З нагоди Року молоді в області провели понад 100 мистецьких заходів для молоді, серед яких: обласний молодіжний фестиваль мистецтв, обласну культурно-мистецьку акцію „Майстри мистецтв - сільській молоді", міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс „Студентська весна - 2009", обласні конкурси „Шукаємо таланти" та „Студент року", обласний фестиваль аматорського мистецтва „Вйо, Кобеляки", Всеукраїнський фестиваль з брейк-дансу, Всеукраїнський молодіжний форум „На шляху до демократичних цінностей", обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров'я!", фотоконкурс „Молоде обличчя України". Протягом поточного року у містах та районах області фізкультурно-спортивні організації провели понад 300 інформаційно-пропагандистських та оздоровчо-масових спортивних заходів, на які витратили близько 100 тис. грн.

Автор: www.regionnews.poltava.ua

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
22 грудня 2009, 15:14 | Полтавщина | Фінанси
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном
Завантажуємо курс валют
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації