18 травня 2013 року в Комсомольському виправному центрі управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№136) відбулося освячення Храму названого на честь ікони Божої Матері «Неупиваємая чаша». Перший камінь храму на території житлової зони був закладений 27 травня 2010 року. Храм був спроектований семінаристами духовного семінарію м. Комсомольська. Будували та робили внутрішнє оздоблення храму засуджені на пожертвування Свято-Миколаївського собору м. Комсомольська, науково-виробничого об’єднання «Фероліт», прихожан, працівників установи та самих засуджених.
Цей день для освячення храму обрано невипадково, адже саме 18 травня Православна церква відзначає свято ікони Божої Матері «Неупиваємая чаша». Ця ікона відома у всьому світі тим, що ті, хто моляться перед нею, одержують благодатну допомогу Богородиці в боротьбі з пристрастю до алкоголю та наркотиків.
Чин освячення храму провів настоятель Свято-Миколаївського собору Української Православної Церкви Полтавської єпархії протоієрей Отець Георгій.
На освяченні храму були присутні голова Комсомольської міської ради Сергій Супрун, заступники міського голови Надія Угнічева та Дмитро Биков, прокурор міста Комсомольська Олег Твердохліб,керівники науково-виробничого підприємства «Фероліт» Алла Войтюк Борисівна і Сергій Воробйов, члени колегії управління ДПтС в області та засуджені виправного центру.
Міський голова Сергій Супрун звернувся зі словами подяки керівництву управління та Української православної церкви у м. Комсомольську за добру справу будівництва храмів в установах виконання покарань області.
— Це добра справа відкриття храму у колонії. Від сьогодні засуджені виправного центру також матимуть змогу схилити голови у молитві. Звичайно, були і труднощі, і нестача коштів. Але не дивлячись ні на що, будівництво завершено і сьогодні ми були свідками значущої події у житті цього виправного закладу, - зазначив у своєму виступі Микола Ісаєв.
З вітальним словом виступив прокурор м. Комсомольська Олег Твердохліб та подарував для Храму свічку, яку привіз із Єрусалиму.
Представники Православної церкви нагородили почесними грамотами та Іконами Божої Матері «Неупиваємая чаша» керівництво Управління та установи за дозвіл та благословення на побудову храму, фінансового директора підприємства «Фероліт» за матеріальну допомогу при будівництві храму та ряд засуджених, які будували Храм. Особливо відзначили засудженого Володимира, який приймав активну участь у будівельних роботах, відбуваючи покарання у виправному центрі та продовжував будувати храм після звільнення.