Вхід | Реєстрація

І не кажіть, що вас не попереджали

Тема цієї редакційної кілька разів змінювалась, у залежності від зміни ситуації в державі. Точніше, від зміни авторського бачення цієї ситуації. Адже політика «ЕХО» така, що дозволяє максимально широко висвітлювати власні суб’єктивні судження лише в редакційних статтях. У всіх інших ми намагаємося, при можливості, не нав’язувати читачам свою точку зору. Адже журналіст повинен працювати за принципом «Що бачу, про те й співаю» або «Що у розумного в голові, те в журналіста на язиці». Ну, а редакційна колонка дає можливість висвітлити суб’єктивну точку зору на ту чи іншу подію. Можливо, й помилкову точку. Адже всі ми люди, усі помиляємось і ніхто з нас, смертних, не володіє монополією на істину.

Кілька місяців тому, одразу після буремних лютневих подій, стрілянини на Майдані, втечі Януковича та анексії Криму, виникла думка написати щось про масонську змову і роль у ній Володимира Путіна. Адже автор, як вважав, так і вважає, що в Україні йде дуже велика й дуже чужа гра. Стаття щодо цього вже з’являлась у тижневику. І після неї чимало друзів і товаришів почали ставитись до автора більш насторожено. Мовляв, і Євромайдан не підтримує, і в Києві не був, на барикадах не стояв, і до слогана «Слава Україні! Героям слава!» якось не так ставиться. Щось не те з чоловіком. Може, продався, може, перефарбувався. А, може, просто помиляється. Але — не наш, не за революцію.

Так, автор, як людина, котра не за сало вчилася на історичному факультеті тоді ще педінституту, негативно ставиться до всякого роду революцій. За винятком, хіба що науково-технічних. А з віком усе більше і більше стаєш прихильником еволюційного шляху розвитку. Тим більше, що ті події, які відбулися в Україні, навіть не є революцією у прямому сенсі цього слова. А чим є? Процитую президента Чехії Мілоша Земана. Він — людина, котра керує європейською державою, що не претендує на статус світового гравця, може дозволити собі висловлюватись прямо. Так от, чех сказав: «Україні потрібно мати сильного лідера, у жодному випадку не одного з тих ґангстерів, які досі були при владі, нехай навіть це була жінка з ангельською посмішкою і гарною косою». На думку президента Чехії, ніхто не може допомогти Україні, навіть Європейський Союз, тому що ця допомога «осяде в кишенях олігархів і навіть не дістанеться пересічним громадянам». З його слів, суттю нинішньої української революції є те, що «проти одних ґангстерів воюють інші ґангстери». Ну, й у чому чех помиляється?

Ну, й чия це гра, друзі-товариші? Ваша? Це ви в Женеві вирішуєте, куди, як і з ким іти Україні? Тоді ваше прізвище — Керрі. Або Лавров. Або Ештон. А моє — Філоненко. І я бачу, що в цій великій грі грають мною. Грають навіть не як пішаком, а пилом на чиїхось чоботах. «Втішає» лише, що всі інші сорок із гаком мільйонів земляків теж є отією пилюкою. А колишній президент був, у кращому випадку, пішаком, якого чиясь уміла рука пересувала по шахівниці. А потім, без тіні сумніву та вагань, пожертвувала ним.

Хто грає в ту гру? Неможливо сказати однозначно. Адже кухонна геополітика є справою невдячною і майже марною. Деякі знайомі із впевненістю, достойною кращого застосування, говорять, що то — масонська змова. Можливо. Можливо, і є на світі могутні масони, яких ніхто не бачив, та всі про них знають. Як бандерівці. Як «зелені чоловічки». Нам сказали — ми проковтнули. Але ж, якщо всерйоз вірити в масонську змову, то виходить, що Володимир Путін теж «в дєлє». «Ні, не може бути», — запевняв автора знайомий прихильник теорії змов. І дав почитати передрук із якогось ресурсу. Там мова йшла про те, що Майдан, революція, повалення Януковича є справою рук тих же масонів. І якийсь російський політтехнолог на прізвище Коваль прогнозував, що ті кляті змовники зроблять із Україною. Ви не повірите. Росіянин пише, що масони вимагатимуть федералізації, розділять Україну на Галичину, Малоросію й ще якусь трясцю. І цим її остаточно знищать. А я слухаю виступи Лаврова, Путіна і чую ідентичні побажання. Так Путін — масон? І все було домовлено? І про Майдан, і про Крим, і про федералізацію. А нам залишається разом із футбольними фанатами горлати: «Путін — х… ло! Ла-ла-ла-ла!».

Воно-то, можливо, й правда. І Володимир Володимирович цілком заслуговує на подібні епітети. Але ж інші гравці? Чим вони кращі?

 

Свобода від розуму і партизан Соболєв

Якщо «Путін — х..ло», то як тоді називати отих, які забрали корито в Януковича? До них за два місяці вже запитань виникає на кілька редакційних наперед.

Що це за організація така «Правий сектор», який підміняє собою суд, міліцію та прокуратуру? Звідки в них гроші? І що до цього часу роблять тисячі майданівців, самооборонівців та інших професійних революціонерів. Вони не садять городів, не стоять за станками, не пишуть статей у газетах, не йдуть у армію чи міліцію. А за що ж вони живуть? За чиї гроші? Чи не за наші з вами, чи не за рахунок знеціненої гривні, підняття цін на всі, без винятку, товари та інші «прєлєсті» післяреволюційного буття. Мені й мільйонам інших рекомендують затягувати паски. А я дивлюсь на нероб на Майдані і думаю: «Ви їм скажіть. Нехай ідуть додому і щось корисне роблять». Це, безумовно, стосується і нероб із Слов'янська, Луганська та Донецька.

І кого ж, друзі мої, ви привели до влади? Ніколи не ідеалізував Януковича і його «сім’ю», але ж нинішня гоп-компанія не краща, а, можливо, і гірша. Із жахом дивлюся на виступи «стратєгів-маразматиків» на кшталт бютівця «партизана» Соболєва. Пам’ятаєте його «геніальну» промову про партизанський рейд українських вояків під російським прапором? Порядні люди після такої ганьби стріляються. Або хоча б у відставку йдуть. А цей знову по телевізору виступає. Та при таких місцевих «стратєгах» Путіну воювати з Україною не потрібно. Вона сама розвалиться. А йому буде достатньо прийти і забрати те, що залишилось.

А ви знаєте, який літературний твір одразу пригадуєш, дивлячись на тих, хто рвався й прийшов до влади в Україні: від Києва до Кобеляк. Не знаю, як кому, а мені з голови не йде «Собаче серце» Михайла Булгакова. Шводнери і шарікови йдуть! Перечитайте. Схожість ледве не один до одного. Вони, оті що прийшли, щось лепечуть про люстрацію, боротьбу з корупцією і таке інше. А мені хочеться запитати: «Братва, а гроші де? Уже два місяці, як банда Януковича не грабує Україну, а коштів у бюджетах усіх рівнів як не було, так і немає. А між тим, заводи працюють, податки в казну йдуть. Хто ж зараз грабує?»

Вони, оті що прийшли, називають усіх, хто живе на Сході, сепаратистами і ледве не злочинцями. А хто вам дав право таке казати без рішення суду? Га, вельмишановні? Чому ви миттєво розділяєте українців на сепаратистів і патріотів? Знову «розділяй і володарюй» і «граб награблєноє».

Чому про референдум, який би міг зняти напругу, про справжню децентралізацію влади, яка одна-єдина зможе здолати корупцію, заговорили лише після заворушень на Сході? Та тому, що ніхто цього робити й не збирався. Тому, що не за те чужу кров проливали. А за що? А ви запитайте кобеляцьких «свободівців». Вони краще за мене знають. Один посаду отримав, двоє — на підході, інші в черзі стоять. Де ж тільки тих посад на всіх швондерів набрати?

Знаю, що все вище написане дуже багатьом не сподобається. Можливо, втрачу ще кількох товаришів, багатьох читачів. Але то — не страшно. Страшніше, що ми втрачаємо Україну. І якщо не почнемо питати з сьогоднішньої влади за кожен її крок, за кожну дію, то втратимо. І не кажіть потім, що вас на попереджали.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО з регіону»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
25 квітня 2014, 09:12 | Полтавщина | Редакційна


1. 222гість / 25 квітня 2014, 16:43
Сильно. Браво!
2. Гiсть / 25 квітня 2014, 18:08
Игорь Филоненко один из немногих здравомыслящих людей на Полтавщине. Интересно, сколько еще времени понадобится для понимания того, что Путин никак не ху... Ло? Кстати, как ветеранов поздравлять будете?
Посилання на www.ntv.ru
3. Гістb / 25 квітня 2014, 18:09
Нарешті Ігор Філоненко став Журналістом з великої букви і не залишився журнашлюхою, як більшість журналістів на центральних українських каналах.
Браво, Ігоре!
4. цікавий / 25 квітня 2014, 20:10
Є дуже гарні слова в пісні " Прозріють люди, але пізно буде -черешня всохне , мати відцвіте". Ось так і Україна сьогодні, мов та черешня. Ігор Миколайович , ти зовсім іншим став у моїх ( сподіваюсь і багатьох читачів) через те, що промиваєш людям очі, допомогаєш прозріти. І не переймайся, що можливо "ще втратиш кількох товаришів".То не біда таких втрачати, головне, ти придбаєш повагу багатьох. Так думає переважна більшість земляків, але не всі висловлються. Гострого пера Журналісту!!!!!
5. светка / 25 квітня 2014, 20:22
Ігоре я тебе кохаю, ти молодець, все точно про нашу "нову" владу від Кобеляк до Києва!!!
6. Чудо Юдо / 25 квітня 2014, 20:43
2.Гiсть
«что Путин никак не ху... Ло?»

Посягнув на території нашої держави, прикриває озброєних бандитів Донбаса, погрожує розв’язати війну, порушує укладені договори... Нє, блін, він офігенний пацан!

2.Гiсть
«Посилання на www.ntv.ru»

І що?


В цілому мислення автора правильне. Єдине що я таки не вірю у всемогутніх масонів, може вони і є, але не настільки круті як декому хочеться. А ще автор трохи сам собі суперечить: привели Яйценюка до влади і все, "ходіть додому"? Розійдіться та не заважайте їм перетворюватися у Януковича з Азіровим? Ба ні, наступним реченням автор пише, що нова гоп-компанія не краща за Януковича. І як її саму на себе залишати пропонуєте?
7. Чудо Юдо / 25 квітня 2014, 20:56
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
А ще цікаво було б, якби автор представив себе у протилежній шкурі. З іншого боку, так би мовити:
Він, переповнений бажанням допомогти своїй країні і маючи настільки сильні переконання у своїй правоті іде на барикади. Нехай не всі поділяють його переконання, але вони(переконання) були настільки круті, що він напротязі 3 місяців отримує дубинакам по ребрам, сльозогінним газом в обличчя, наручники, холод, незручності, неможливість помитися. Навесні нарешті він, травмований фізично і морально, перемагає, на звільнений ним престол заскакують інші гамнюки і кажуть йому: "все, ти більше не потрібен, вали додому!". Мимопроходяща бабуся крізь зуби шепоче: "Фашшшист!", а мимопроходящий дідусь звертаєтсья до нього зі словами: "Ну чо ти тут став, нероба? Їдь додому, картоплю саждати, розвелося вас, козлів та лінтяїв!". І виходить що Яника гнать не треба було, а треба було і далі на кухнях сидіти та пити горілку жаліючись пляшці, що "яка ж у нас херова влада", та слухати як твій прем’єр-міністр по телику розповадає про ріст ВВП і те що тобі жити стає все краще, все ліпше.


Я не був на Майдані. Я не беру участь ні в яких партійних "движухах", мене верне від дитячих тупих лозунгів типу "москаляку на гілляку" і тому подібних елементів. Але я просто можу (і хочу) себе уявити на місці тих чи інших людей. І я хочу зрозуміти мотиви дій тих чи інших людей.
8. цікавий / 25 квітня 2014, 21:01
]]
А хто озброїв майдан? Путін? Звідки почалося?
6.Чудо Юдо
« прикриває озброєних бандитів Донбаса»

9. Чудо Юдо / 25 квітня 2014, 21:21
8.цікавий
«А хто озброїв майдан? Путін? Звідки почалося?»

Чим? дубинками і коктейлями Молотова? Ви це порівнюєте з автоматами і гранатометами? Не смішіть.
10. цікавий / 25 квітня 2014, 21:29
9.Чудо Юдо
«Чим? дубинками і коктейлями Молотова?»

А вони й досі з дубинками бігають?
11. Чудо Юдо / 25 квітня 2014, 21:38
10.цікавий
«А вони й досі з дубинками бігають?»

Не знаю, ви скажіть мені. Бачу ж що щось хочете сказати.

Але не шмалять з гранатометів по вертольотам точно.
12. цікавий / 25 квітня 2014, 21:59
11.Чудо Юдо
«Бачу ж що щось хочете сказати.
»

Найстрашніше те, що українець вбиває українця.І скоро дійде до того, що вже не можна розібратися хто прав, а хто винен. І більше нічого не казатиму і не писатиму. Згодні?
13. Мужик07 / 25 квітня 2014, 22:07
многие так думают.Молодец,ведь это правда...
14. шофер / 25 квітня 2014, 22:17
Аплодисменти стоя - хляп-хляп-хляп.......

--------------------------------

Знаю, що все вище написане дуже багатьом не сподобається.
Все що написане вище у вашій статті, розуміє кожен хто був на майдані. Кожен мітингувальник розуміє, що майдан виявився лажою, що майдан насправді програв. Бо не народною волею був, а чужою провокацією. Бо не майданом був, а чужою грою.

Але розуміють вони все це тільки нутром, і по великому секрету - відверто в голос визнавати цього ніхто не хоче, а точніше не посміє. Якщо хочете, це для них табу. Бо занадто велика ціна була заплачена, і тяжко визнати що вона виявилася даремною, і сплаченою на чужий рахунок. А тому, я їх чудово розумію (с). Повинно пройти дуже багато часу, поки люди таки зізнаються - їх використали, і ніякої перемоги, насправді, вони не отримали.

І тому всі хто на вас зараз "чуркає", робить це лише назовні - внутрі усі вони з вами згодні.
15. koriolan / 25 квітня 2014, 22:25
Запоздалое прозрение, учитывая еще недавний вектор газеты. Тату Паршевлюка на лбу редактора время все равно не сотрет.
16. шофер / 25 квітня 2014, 23:09
А іще предлагаю задуматися, як би повели себе Америка та Європа, як би ситуація в Україні розвивалася на користь Росії? Щоб при владі залишився Янукович, щоб ніякої угоди так і не підписали... чи виглядали б зараз "європейські западенці" краще ніж Росія? Как ви щитаєте? На які вчинки вдалися б Америка та Європа, будучи зараз на місці Росії - ви не пробували над цим порозмишлять? Ану... прикиньте..
17. Йорк / 26 квітня 2014, 08:54
чимало друзів і товаришів почали ставитись до автора більш насторожено. Мовляв, і Євромайдан не підтримує, і в Києві не був, на барикадах не стояв, і до слогана «Слава Україні! Героям слава!» якось не так ставиться. Щось не те з чоловіком. Може, продався, може, перефарбувався. А, може, просто помиляється. Але — не наш, не за революцію.

Як же я вас понімаю.
18. Ясен / 27 квітня 2014, 10:09
16. шофер
«А іще предлагаю задуматися, як би повели себе Америка та Європа, як би ситуація в Україні розвивалася на користь Росії? Щоб при владі залишився Янукович, щоб ніякої угоди так і не підписали... чи виглядали б зараз "європейські западенці" краще ніж Росія? Как ви щитаєте? На які вчинки вдалися б Америка та Європа, будучи зараз на місці Росії - ви не пробували над цим порозмишлять? Ану... прикиньте..»

А що прикидати?Америка,а тим більше Європа непридатні до відкритого конфлікту з Росією(це вам не Ірак).Я думаю за такого розвитку подій,все було б як зараз:"Непродавали б зброю,жувачки,ще там щось,ну застосовували економічні санкції, тільки вже до України."Росія країна-агресор,вся її політика побудована на цй агресії,й так буде поки не нарветься на достойного суперника,але це буде не Європа звісно.
19. терплячий / 27 квітня 2014, 17:52
Моя думка така: Європа може все, але вона дуже енергозалежна від Росії, тому хоче... і вашим і нашим...Шановний "шофере", майдан не програв: він підняв нову хвилю патріотизму у країні, він вигнав Янека і його прихвостнів, він доказав, що ми-народ з яким треба рахуватися! І ЦЕ ВСЕ В ТОЙ ЧАС, КОЛИ ти,"шофере", боявся відірватися від дивана...а ще там щось зневажливо говориш про "європейських западенців"... і не соромно тобі?
20. калина / 27 квітня 2014, 17:54
Ігор,читала з задоволенням. Успіхів тобі.
21. Дописувач / 27 квітня 2014, 22:10
Розвиток і лібералізація роботи журналістів сприяли появі численних узагальнено-альтернативних думок на одну і ту проблему.
З однієї сторони це зробило інформацію відкритою і доступною, але створило проблему інформаційного перевантаження для споживачів. Сьогодні стає все важче орієнтуватися в потоці новин, що постійно зростає. Враховуючи відсутність системи стримувань і противаг у відкритому інформаційному просторі, багато споживачів все менш схильні довіряти відкритим джерелам новин. Кобелячани в цілому позитивно оцінили статтю і зрозуміли що потрібно повернутися до традиційних і перевірених джерел — професійних медіа, які стараються показувати нам якісну аналітичну журналістику.
Але памятайте, що епоху дії ринкових механізмів за кожною такою статтею є певна ціль, підняти рейтинг журналіста чи друкованого засобу інформації та згенерувати прибуток
22. шофер / 28 квітня 2014, 01:16
19.терплячий
«Шановний "шофере", майдан ... підняв нову хвилю патріотизму у країні ... він доказав, що ми-народ з яким треба рахуватися!»
Правильно. За це я не раз писав що визнаю, що у цьому справді неоціненна заслуга майдану. Майдан справді дуже сильно поміняв людей України, і саме у тій якості, якої більше за все нам невистачало - здатності постояти за себе. Тут ніякої суперечки бути не може.

19.терплячий
« майдан ... доказав, що ми-народ з яким треба рахуватися!»
Майдан доказав що народ завжди можна легко використати. Більше він не доказав нічого.

19.терплячий
«Шановний "шофере", майдан ... вигнав Янека і його прихвостнів »
І шо далі? А результат на виході який? Ви за що воювали? Щоб при владі був "батюшка священик", чи щоб на столі ковбаса лежала та кендюх був ситним? Так от за що б ви там не воювали, на виході ви не отримаєте ні першого, ні другого. А при Яникові, при наймні ковбаса на столі була, а тепер і тії х.я Питання - у чому виграш?

19.терплячий
« І ЦЕ ВСЕ В ТОЙ ЧАС, КОЛИ ти,"шофере", боявся відірватися від дивана.»
Не боявся, а чудово розумів що це кукольний театр, і інших про те саме попереджав. І от вам натє... переконалися? І це тільки початок.

19.терплячий
«а ще там щось зневажливо говориш про "європейських западенців"... і не соромно тобі?»
Цей момент залишу без коментарів, бо їх до нього просто немає.
23. Ветеран / 28 квітня 2014, 16:39
Эх молодеж, на вас НКВД и отца Сталина нет. А то пели б вы тут подругому.
24. Виктория / 29 квітня 2014, 13:33
3.Гістb
«Нарешті Ігор Філоненко став Журналістом з великої букви і не залишився журнашлюхою, як більшість журналістів на центральних українських каналах.»

Уважаемый ГістЬ, позвольте заметить, Игорь всегда был журналистом с большой буквы.
Игорек, статья бомба!!!
25. подоловець / 29 квітня 2014, 15:50
Та ничего она не бомба. У нас все Игорьки пишуця с большой букві. А Кабелякский Игорек всегда знал где правильно нада лизнуть. Делайте віводи і не трогайте Ясніе зорі.
26. спостерігач / 29 квітня 2014, 16:17
"Звідки в них гроші? І що до цього часу роблять тисячі майданівців, самооборонівців та інших професійних революціонерів. Вони не садять городів, не стоять за станками, не пишуть статей у газетах, не йдуть у армію чи міліцію. А за що ж вони живуть? За чиї гроші?"
Це в точку.
27. Депутат / 29 квітня 2014, 22:39
"Та тому, що ніхто цього робити й не збирався. Тому, що не за те чужу кров проливали. А за що? А ви запитайте кобеляцьких «свободівців». Вони краще за мене знають. Один посаду отримав, двоє — на підході, інші в черзі стоять. Де ж тільки тих посад на всіх швондерів набрати?" - це в точку. А пам’ятаєш коли з Колоса йшов, казав що не получиться. Бачу получається. Молодець.
28. Бабчук / 30 квітня 2014, 12:27
Прочитав редакційну і побачив нашу ментальність, продажність, відсутність здорового глузду. Ігор Миколайович з мізками біоістоти типу «людина розумна». Його розумова діяльність мозку породжує певну психічну «атмосферу» — ноосферу, як назвав її академік Вернадський. Її оберігати потрібно ліпше, ніж атмосферу. Чи це так, можна сперечатися, але факт, що класик говорив: «Ідеї матеріалізуються, коли оволодівають масами». Автор нам інші ідеї підкидає.І все у нього вийде — ідеї матеріалізуються. Для «еліти» такі думки автора — як знахідка. То за кого він, або з ким.
29. Півненко / 30 квітня 2014, 15:42
Пане Бабчук, це думка автора про проблему, ніякий він не запроданець. Просто чоловік висловив свій погляд на проблему. Така у нього робота. До речі погляд цікавий і неординарний, та зі здоровим глуздом бо багато людей так думають.
30. Махновець / 6 травня 2016, 18:33
[[А|2|Гiсть|
1. 222гість / 25 квітня 2014, 16:43
Сильно. Браво!
2. Гiсть / 25 квітня 2014, 18:08
Игорь Филоненко один из немногих здравомыслящих людей на Полтавщине. Интересно, сколько еще времени понадобится для понимания того, что Путин никак не ху... Ло? Кстати, как ветеранов поздравлять будете?
Посилання на www.ntv.ru]]
Певная категория людей очень высоко оценила главреда ещё в 2014 году,когда путинцы были уверены Украины уже в ихних лапах.
31. Спостережливий / 6 травня 2016, 19:57
65.Махновець
«Певная категория людей очень высоко оценила главреда ещё в 2014 году,когда путинцы были уверены Украины уже в ихних »

Ну й що ти тут хотів сказати? Правильно зробили, що високо оцінили. Майже все й збулося.
32. Адонірам / 6 травня 2016, 20:39
"І якийсь російський політтехнолог на прізвище Коваль прогнозував, що ті кляті змовники зроблять із Україною. Ви не повірите. Росіянин пише, що масони вимагатимуть федералізації, розділять Україну на Галичину, Малоросію й ще якусь трясцю. І цим її остаточно знищать", - це висновок не Філона, а того Коваля, якому він не вірить, але майже все збулося. Ігор Миколайович в масонів не вірить і стверджує, що їх ніхто в очі не бачив. Ну, таке стверджувати в наш час, це вже навіть не смішно. Їх можна побачити навіть в Кобеляках. Можна навіть пощупати. Підіть, якщо вас пустять, на засідання Ротарі клубу і пощупайте. Перед Майданом, не хто інший як Філоненко друкував статтю в ЕХО про польського інспектора ротарійців, який заїздив в Кобеляки після свого перебування в Дніпропетровську. Чого він тут шастав?! В газеті писалося, що він перевіряв діяльність клубів. В газеті не писалося про те, що він проводив українським масоненятам інструктаж, як вони повинні діяти при проведенні так званої революції гідности, про яку, на той момент, ще ніхто з пересічних може й не здогадувався.
33. Махновець / 6 травня 2016, 21:32
67.Адонірам
« російський політтехнолог на прізвище Коваль прогнозував, що ті кляті змовники зроблять із Україною. Ви не повірите. Росіянин пише, що масони вимагатимуть федералізації, розділять Україну на Галичину, Малоросію й ще якусь трясцю. І цим її остаточно знищать", - це висновок не Філона, а того »

Его вывод что сепаратистов на Донбассе нет ибо нет решения суда.А наводить тень на плетень о масонах и т. Д. И Путин непричем...смешно.А розделить Украину на федеральные части проповедовал коммунист Петро Симоненко явно с подачи московских хазяев, а потом в открытую и русский министр Лавров и сам Путин и прочие политики России.Вся история Украины с 17 столетия это противоборство с Московией и в сегодняшние дни мы имеем только продолжения желания империи подчинить себе Украину и ассимилировать всех украинцев.
34. Адонірам / 6 травня 2016, 22:34
68.Махновець
«о вывод что сепаратистов на Донбассе нет ибо нет решения суда»

С этим не поспориш.
68.Махновець
«А розделить Украину на федеральные части проповедовал коммунист Петро Симоненко»

И правильно проповедовал. Надо было отделить Галичину и все бы было нормально.
68.Махновець
«подчинить себе Украину и ассимилировать всех украинцев.»

Не асимилировать, а возвратить к славянским истокам. Сейчас же так называемые украинцы - инструмент в руках еврейства. Их используют в целях борьбы с Россией и выбросят как презерватив. Записывай, студент, а то забудешь.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації