Вхід | Реєстрація

Сепаратисти серед нас

Сепаратисти серед нас

Агресія з боку Росії, заворушення на сході України і таке в'їдливе слово, яке ми чуємо з новин мало чи не щодня, — «сепаратисти». Здавалося б, Кобеляки від усіх цих буремних подій так далеко. І якщо не дивитись новини по телевізору або не читати їх в Інтернеті, то можна було б жити, як і раніше, не переймаючись усіма цими проблемами.

Та це лише на перший погляд. Насправді, ті люди, яких називають сепаратистами, — серед нас. Вони ходять вулицями нашого міста, працюють, навіть дихають із нами одним повітрям. І, ніби за сумісництвом, є неофіційним рупором Кремля.

Про те, що в Кобеляках є люди, які агітують за сусідню нам «братську» країну, я дізналась нещодавно. Щоправда, вони не бігають по місту з російським триколором, але за будь-якої можливості розповідають, як добре, що російський президент зглянувся над нещасними українцями і прийшов нас захистити. Кажуть, як буде чудово, коли слідом за Кримом і решту українських земель приєднають до Росії. І навіть записують відповідні відеозвернення до громадян про нелегітимність нинішньої влади та викладають їх у мережу Інтернет.

І це, у моїх очах, виглядає дико. Адже в умовах, коли ми стоїмо на порозі війни, українці, навпаки, мають забути про всі розбіжності в політичних, мовних та інших питаннях і об'єднатися. А не допомагати розвалювати нашу країну навпіл. Словом, і без цього проблем вистачає.

Бо коли ти не хочеш жити в Україні, розмовляти державною мовою, тобі не подобаються умови проживання, до того ж, шалено обожнюєш Путіна, то вихід є. Збираєш речі, їдеш на вокзал і купуєш квиток до Москви. Інше питання, чи будуть тобі там раді?

А може нам хотілося б бути сусідами Швейцарії, Італії чи Фінляндії. Але ми маємо те, що маємо. І маємо ми в якості сусіда федеративну імперію з її федеральним імператором. Розумним і підступним, мудрим військово-політичним стратегом, плани якого не обмежуються півостровом. Та й, якщо бути об’єктивними, то анексію Криму можна назвати блискучою військово-політичною операцією, за яку головнокомандувач заслуговує присвоєння чергового військового звання. Але і це високе звання, думаю, не задовольнить його амбіції.

І сьогодні нам лише залишається розуміти, що ніхто, крім нас, не захистить і не розбудує Україну. Адже, як би ми не хотіли, та війна нависла над нашою країною. І ми продовжуємо жити в очікуванні нерівного бою, обмануті цілим світом. Тому давайте хоча б не допомагати ворогам розвалювати нашу країну.


Автор: Дарія СРІБНА

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
2 травня 2014, 09:13 | Кобеляки | Редакційна


1. Стурбованний / 2 травня 2014, 10:50
Инакомыслие по майдановски - это сепаратизм! Будьте осторожны, не употребляйте запрещенных слов, не думайте используя эти слова. Вообще не думайте и молчите. Ну если Вы так не можете, тогда Вам место в России.

МНЕ КАЖЕТСЯ ЭТО ДАЖЕ НЕ НАЦИОНАЛИЗМ, А ФАШИЗМ
2. Стурбованний / 2 травня 2014, 11:06
Почему правый сектор лезит в Донбасс и убивает там людей, и нет там Турчинова и Яценюка с переговорами? Солдаты и милиционеры отказались стрелять в украинцев. А вот национальная гвардия с майдана утопит страну в крови. Украиной руководят нацисты, они скоро будут устанавливать нам как думать и говорить, и они начнут войну с Россией, когда будуть убивать рускоязычных на востоке и Россия будет вынуждена вступится и не удержат ее никакие санкции и порицания. Включите мозги, хватит митинговать и делить нас на сепаратистов и щирих, война каснётся всех.
3. Чудо Юдо / 2 травня 2014, 12:24
1.Стурбованний
«Инакомыслие по майдановски - это сепаратизм!»

Сепаратизм (фр. sparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории государства с целью создания нового самостоятельного государства или получения статуса очень широкой автономии
(Російська Вікіпедія)

Спалення українських прапорів є? Є. Встановлення прапору іншої держави (у даному випадку РФ) на місці українського є? Є. Вимоги створення "Донецької республіки" є? Є. Побиття мітингів під національною українською символікою є? Є. Погрози ввести в Україну іноземні війська є? Є. Достатньо, щоб цей рух назвати сепаратистським за признаками, а не за "інакомисліє"? По-моєму більш ніж достатньо.


1.Стурбованний
«МНЕ КАЖЕТСЯ ЭТО ДАЖЕ НЕ НАЦИОНАЛИЗМ, А ФАШИЗМ »

А тепер дайте мені означення слова "фашизм" і прив’яжіть його до дій зимнього Майдану.
4. Arti / 2 травня 2014, 12:39
Здається, скоро всіх патріотично налаштованих громадян обзиватимуть бандеровцями і фашистами, а явних ворогів і зрадників України і пальцем не зачеплять, бо ще кисельов в ящику покаже або пупкін засудить...якась така картинка вимальовується
5. Ветеран / 2 травня 2014, 18:12
Синки тут ви праві, винуваті і ті що зараз при владі і братні росіяни. Чомусь нород теж неполюбив цю владу що прийшла на гребні революції. Памятаю перед війною мені батько розповідав, що після жовтневого перевороту 17 року теж "врємєниє" прийшли до влади. Більшовики тоді були як "свобода" зараз. Мій батько був есером, які відкинувши тероризм як найефективнішу форму боротьби, зберігали організацію. Але коли побачили що творить більшовицький терор став думати до кого примкнути. Вагався місяць, та згодом пішов за більшовиками бо побачив що вони перемелять усе і всих. Не хочу сказати, що історія повторюється, але дуже багато чогось подібного відбувається зараз.
6. Стурбованний / 3 травня 2014, 06:02
4.Arti
«А тепер дайте мені означення слова "фашизм" і прив’яжіть його до дій зимнього Майдану.»


Все взято из википедии:
Большинство учёных согласны, что фашизм авторитарен. (Никто не выбирает правителей их назначают по партийному списку. Начнем из Турчинова, Яценюка, Наливайко... и закончим Паршевлюком).

Фашизм — это открытая террористическая диктатура наиболее реакционных, наиболее шовинистических, наиболее империалистических элементов финансового капитала… (Губернаторы Тарута и Коломойский, последний содал даже боевые отряды в Днепропетровске по аналогии с гитлеровскими. Послать солдат убивать своих сограждан, Россия послала свои войска в Чечню лишь после того как они начали врывать дома и перешли в наступление на Дагестан)

Фашизм является одним из видов конституционального анархизма. (призывы запретить и запрет партий)

Приостановление верховенства права. (попрание исторической памяти, запрет на демонстрации и инакомыслие)

Фашистская символика. Антилиберализм. Антикоммунизм
Антиконсерватизм. Общей целью фашистский движений он видит ликвидацию автономии, а в некоторых случаях построение и модернизация капитализма. (здесь даже комментариев не надо все на лицо).

Гриффин уделяет большое внимание популистской риторике фашизма. Он считает что фашизм стремился к «возрождению нации». Фашизм во внешней политике — это шовинизм в самой грубейшей форме, культивирующий зоологическую ненависть против других народов. (Кто не скачет тот москаль...)

А майдан это списанный материал, сама идея майдана выстрадана народом, путь был кровавым. Но законы революции никто не отменял: Революции готовят гении, делают романтики, а её плодами пользуются проходимцы.
Лично я против того что бы вывешивали флаги РФ и задействовали любые войска. Я против того что бы нацики сжигали людей в Одессе. Там не было автоматов и барикад.
Как там говорил Гонгадзе? "Украину в очередной раз поимели". Теперь кажется к этому делу приложилась Европа и Америка.
7. читатель / 3 травня 2014, 09:10
6.Стурбованний
«Все взято из википедии:»

фашизм. один из видов гос режима тоталитарного типа.характерной открытой диктатурой направленной и организованой с целью подавления прогресивных общественных движений.фашизму присущи вождизм, культ личности, крайние формы насилия против рабочего класса, шовинизм, расизм.Всё это в настоящий момент не имеет к Украине ни малейшего отношения,как бы этого ни хотелось некоторым слепо молящимся на соседнего большого брата,где всего вышеперечисленого в избытке
6.Стурбованний
«Губернаторы Тарута и Коломойский, последний содал даже боевые отряды в Днепропетровске по аналогии с гитлеровскими. Послать солдат убивать своих сограждан, Россия послала свои войска в Чечню лишь после того как они начали врывать дома и перешли в наступление на Дагестан)
»

Интересное сравнение людей защищающих свою Родную Землю с гитлеровцами,далеко пойдёш шестеря у путлера.
8. Стурбованний / 3 травня 2014, 09:27
Да Вы правы, это Путин виноват и Россия
9. Ветеран / 3 травня 2014, 09:29
Поки в нас є держава, хай із хунтою, поки діє якийсь закон, ніхто не має права проти закону використовувати зброю. Якщо ти взяв в руки рушницю на яку не маєш права ти поза законом. Все дуже просто. Потрібно зупинитися і засудити тих хто був поза законом як на майдані так і в Донецьку. Це буде називатися правовий порядок. А коли в одних із мізків хлеще націоналізм, в інших радикалізм, а малорозумних демократізм, то такому народу потрібно або батька Сталіна або Вовку Путіна.
10. мешканец / 3 травня 2014, 10:07
9.Ветеран
«Поки в нас є держава, хай із хунтою, поки діє якийсь закон, ніхто не має права проти закону використовувати зброю. Якщо ти взяв в руки рушницю на яку не маєш права ти поза законом. Все дуже просто. Потрібно зупинитися і засудити тих хто був поза законом як на майдані так і в Донецьку. Це буде називатися правовий порядок. А коли в одних із мізків хлеще націоналізм, в інших радикалізм, а малорозумних демократізм, то такому народу потрібно або батька Сталіна або Вовку Путіна.»

Ветеран, да нет уже ни страны, ни власти, ни законов. Один беспредел. Кто будет судить? "А судьи кто?".
Вот как-то так. А пока пойду, оружие почищу и смажу, да батарейку в прицел свежую поставлю. Номер ВУСа обязывает))
11. Ветеран / 3 травня 2014, 22:11
Синок якби не було ні країни ні влади, то тебе не було б першого. І ти мабуть не устиг би радикально налаштованим українцям пояснити що ніякий ти не проросійський агент а просто шутник для розігріву народу. А так є влада, є хай не найкращі але законом призначені судді. Тому почисти зброю, постав батарейку, нажми на курок послухай як заторохтить китайський автомат, заграє музика, ломаним англійським акцентом з автомату пролунає айлав’ю бебі. Після цього витри свою пластмасову цяцьку тряпочкою поклади в коробочку і лягай спати.
12. Ветеран / 3 травня 2014, 22:13
Так і вибач старенького, забув, про номер ВУСА поговоримо як виростуть у тебе вуса.
13. мешканец / 3 травня 2014, 22:35
12.Ветеран
«Так і вибач старенького, забув, про номер ВУСА поговоримо як виростуть у тебе вуса.»

С тех пор, когда Родина вручила мне автомат, имею только зарегистрированное оружие. И несмотря на то, что уже много лет на пенсии, стреляю каждую неделю, чтобы навык не потерять. На всякий случай. Да, сейчас у меня винтовка. А влады нет. Когда есть влада, есть закон и порядок. А сейчас - самозванцы. И все на местах сейчас либо пляшут под их дудку, либо просто сидят и боятся, выжидают. Правда, ждать уже нечего. Всё, приехали.
14. Гістb / 3 травня 2014, 23:05
3.Чудо Юдо
«Встановлення прапору іншої держави»

Так, виходить, що в Кобеляках давно вже живуть сепаратисти - прапор Євросоюзу довгий час майорів в центрі міста. При цьому ніяка "тіпа журналістка" не писала - подобається жити в Швейцарії, Італії чи Фінляндії, збираєш речі, їдеш на вокзал і купуєш квиток до країни мрій!
15. Чудо Юдо / 4 травня 2014, 00:19
14.Гістb
«Так, виходить, що в Кобеляках давно вже живуть сепаратисти - прапор Євросоюзу довгий час майорів в центрі міста.»

Його встановили на місце зірваного і розтоптаного українського?
Сарказм не зарахований
16. шофер / 4 травня 2014, 13:21
Дуже часто мені доводеться по своїй роботі спілкуватися із жителями західної частини України. Так от ще буквально до нового року, розмови завершувалися фразами типу "Будьте здорові" чи "Всього найкращого". Зараз всі вислови замінилися одним закликом "Слава Україні!".

До слова. Навіть до всих цих подій, ті ж самі телефонні розмови із "нашими східняками", завершуються фразами: "ладно давай", "до связі", "созвонемось" і т.д., на відміну від "Будьмо" чи "Будьте здорові" як у "западенців". А заклику "Слава Україні" від східняків не почуєш і сьогодні.
17. Ветеран / 4 травня 2014, 14:26
Східні області у свій час були заселені кримінальним елементом, та донськими козаками, які до речі, воювали на стороні німців, тому зрозуміло шофере, чому від них ми не почуємо слава україні. Відчуття належності до певної держави формується з роками. Тупішим вони дається тугіше, розумним щвидше. У Верховній раді наглядне відзеркалення народних поглядів. І як бачите там мешканці теж є.
А з прапором в Кобеляках оказія вийшла через Сашка мера. Дитина бідкається до кого примкнути щоб посаду не втратити. Думаю у нього є й прапор Росії та портрет Путіна в кабінет, він просто вичікує.
18. шофер / 4 травня 2014, 15:44
17.Ветеран
«...оказія вийшла через Сашка мера. Дитина бідкається до кого примкнути щоб посаду не втратити. Думаю у нього є й прапор Росії та портрет Путіна в кабінет, він просто вичікує. »
підпишуся під кожним словом
19. Стурбованний / 6 травня 2014, 11:42
Я не знаю были ли эти люди сепаратистами, но с ними такое могли сделать только фашисты.

Посилання на fotobomba.com.ua

И не говорите мне что это сделали русские, это украинцы сделали с украинцами, а это уже гражданская война.
20. Йорк / 6 травня 2014, 15:52
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
19.Стурбованний
«Я не знаю были ли эти люди сепаратистами, но с ними такое могли сделать только фашисты.

Посилання на fotobomba.com.ua»

Хм... На багатьох фото обгоріле лице і кисті рук, а остальне тіло — ні.
Інтірєсний, сука, пожар.

От аби туди професійних криміналістів...
21. терплячий / 7 травня 2014, 14:06
"Стурбований", ти правильно турбуєшся, бо до цих пір діє гасло: "Хто до нас з мечем.., той від меча і загине!" ТАК ЩО І ДО ТЕБЕ ЧЕРГА ДІЙДЕ...ЧЕКАЙ НА ПРАВОСУДДЯ...
22. Гiсть / 7 травня 2014, 15:35
Терплячий, это к твоему сведению это гасло - русского народа, и он доказал неоднократно в своей истории, что имеет право на это гасло. И, думаю, еще докажет неоднократно. А твое " гасло" - " чем ниже интеллект - тем низменней инстинкты"
23. Алексей / 7 травня 2014, 16:01
22.Гiсть
«Терплячий, это к твоему сведению это гасло - русского народа, и он доказал неоднократно в своей истории, что имеет право на это гасло. И, думаю, еще докажет неоднократно. А твое " гасло" - " чем ниже интеллект - тем низменней инстинкты"»

Сколько же в вас желчи! Успокойтесь!!!
Кто с мечом к нам придет, от меча и погибнет!
Принято считать, что эти слова принадлежат новгородскому князю Александру Невскому, герою сражения со шведами на Неве и с рыцарями-крестоносцами на Чудском озере. И произнес он их якобы в назидание послам Ливонского ордена, которые после Ледового побоища (летом 1242 г. ) прибыли к нему в Великий Новгород просить "вечного мира".
На самом деле Александр Невский к этим словам не имеет никакого отношения - в немногих летописных источниках, которые о нем повествуют ("Софийская первая летопись" и "Псковская вторая летопись") нет никаких упоминаний ни этих слов, ни других, хотя бы отдаленно на них похожих.
Автор этих слов - советский писатель Петр Андреевич Павленко (1899-1951), и впервые появились они в его киносценарии "Александр Невский". Их, согласно сценарию, и произносит главный герой фильма: Кто с мечом к нам войдет, от меча и погибнет. На том стояла и стоит русская земля! (см. : Павленко Н. А. Александр Невский: Киноповесть //Собр. соч. Т. 4. М., 1954). Фильм (режиссер Сергей Эйзенштейн) вышел на экраны 1 декабря 1938 г. , и с той поры эти слова ассоциируются с именем Александра Невского как его личная, "историческая" фраза.
Очевидно, в основе этой фразы лежит известное евангельское выражение: "Тогда говорит ему Иисус: возврати меч твой в его место, ибо все, взявшие меч, мечом погибнут" (Евангелие от Матфея, гл. 26, ст. 52).
Подобное выражение было хорошо известно еще в античном мире, в доевангельские времена. Например, в Древнем Риме оно бытовало в качестве крылатого выражения: Кто воюет мечом, от меча и погибает - Qui gladio ferit, gladio perit! И русского тут столько же, сколько и украинского-Сценарист украинец!.

Змінено 07.05.2014, 16:02
24. Стурбованний / 8 травня 2014, 05:28
21.терплячий
«Хто до нас з мечем.., той від меча і загине!»


Так я об этом и говорю, гражданская война, украинец убивает украинца. Будь то Одесса или Славянск. Завтра будут Луганск и Донецк, .....
А пугать меня не надо, что прийдет и мое время правосудия не надо, это лишнее, только монитор свой заплюёте.

Страшнi часи настали на Украине, люди, схаменiться.
25. Волоська Ольга / 8 травня 2014, 08:21
19.Стурбованний
«И не говорите мне что это сделали русские, это украинцы сделали с украинцами, а это уже гражданская война.»

Або комусь дуже хочеться, щоб ми так думали. Як варіант.
20.Йорк
«Хм... На багатьох фото обгоріле лице і кисті рук, а остальне тіло — ні.»

Та й пози у людей, що загинули досить незвичні, як для пожару. Якби люди пробували виповзти, то горілиць навряд чи лежали б. Хоча насправді дуже страшно.
26. Чудо Юдо / 8 травня 2014, 09:39
   Відкрити коментар, який містить ненормативну лексику
20.Йорк
«Хм... На багатьох фото обгоріле лице і кисті рук, а остальне тіло — ні.
Інтірєсний, сука, пожар.»

Я, до речі, також звернув увагу. Якісь дуже дивні трупи. У всіх обгорілі лише ті частини, по яким опізнавати людей потрібно - обличчя та кисті рук (на деяких, до речі, бирки якісь). Ноги, животи здебільшого цілі - лише один реально згорілий труп на сходах видно. До того ж всі окрім однієї єдиної людини лежать на спинах. А ще жінка, яка абсолютно неприродньо лежить на столі. Якби люди тікали і вчаділи на ходу (а видно що не згоріли) то вони б майже всі на животах лежали - падали вперед, повзли...
Відчуття, немов хто спеціально їх туди приніс і порозкладував завчасно.

А ще сліди пожежі. Сходи обгорілі повністю, але офіси цілі цілісінькі - ніяких слідів сажі на стінах. На 4 фото видно абсолютно цілий стілець у коридорі. А на фото де лежать хлопець і дівчина в джинсах у обох обличчя обпалені до невпізнаваємості, а сам одяг абсолютно не постраждав, навіть білі футболки залишилися білими.

Не фейк лі єто всьо?
27. терплячий / 8 травня 2014, 12:30
"Стурбованому": Ти, не дарма турбуєшся!.. А часи на Україні не страшніші, чим були... чим краще було в 20-тих, чи 30-тих, чи в 40-вих, чи в 50-тих??? Та, дякуючи цим москальським царькам українці весь свій вік не жили, а виживали...Я сьогодні готовий підписатися під будь-яким вбивством окупанта своєї країни і взяти цей гріх на себе. Прийшов на українську землю-живи за законами і традиціями українців, а не згоден, то забирайся геть!Свого нам не насаджуй! "В чужий монастир зі своїми законами не ходять!"
28. Петлюрівець / 8 лютого 2016, 22:01
Насправді, ті люди, яких називають сепаратистами, — серед нас. Вони ходять вулицями нашого міста, працюють, навіть дихають із нами одним повітрям. І, ніби за сумісництвом, є неофіційним рупором Кремля.
Про те, що в Кобеляках є люди, які агітують за сусідню нам «братську» країну, я дізналась нещодавно. Щоправда, вони не бігають по місту з російським триколором, але за будь-якої можливості розповідають, як добре, що російський президент зглянувся над нещасними українцями і прийшов нас захистити. Кажуть, як буде чудово, коли слідом за Кримом і решту українських земель приєднають до Росії. І навіть записують відповідні відеозвернення до громадян про нелегітимність нинішньої влади та викладають їх у мережу Інтернет.
І це, у моїх очах, виглядає дико. Адже в умовах, коли ми стоїмо на порозі війни, українці, навпаки, мають забути про всі розбіжності в політичних, мовних та інших питаннях і об’єднатися. А не допомагати розвалювати нашу країну навпіл. Словом, і без цього проблем вистачає.
Бо коли ти не хочеш жити в Україні, розмовляти державною мовою, тобі не подобаються умови проживання, до того ж, шалено обожнюєш Путіна, то вихід є. Збираєш речі, їдеш на вокзал і купуєш квиток до Москви. Інше питання, чи будуть тобі там раді?/Цитата/ Архімандрит ця редакційна Ехо стосується тебе....
29. Архімандрит / 8 лютого 2016, 22:46
28.Петлюрівець
«Бо коли ти не хочеш жити в Україні, розмовляти державною мовою, тобі не подобаються умови проживання, до того ж, шалено обожнюєш Путіна, то вихід є. Збираєш речі, їдеш на вокзал і купуєш квиток до Москви. Інше питання, чи будуть тобі там раді?/Цитата/ Архімандрит ця редакційна Ехо стосується тебе....»

Та ні, вона стосується тебе. Бери квиток і уперед, хоч в брусель, а хоч в Хайфу. А мені неподобається лише те, як ду.рні своїми руками нищать країну в якій я народився і виріс і її народ. І при цьому вони навіть не підозрюють, внаслідок свого невігластва, як і хто їх розводить. А ця редакційна наглядно демонструє рівень розуміння політичних реалій нашою молоддю, представником якої є автор статті.
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації