Google news
Вхід | Реєстрація

Полтавські волонтери відвезли допомогу військовим

Полтавські волонтери відвезли допомогу військовим

«Вільні Люди» з Полтави повернулися з чергового рейду до військових. Волонтери відвідали 26-ту, 92-гу, 24-ту бригади, спецназ ГУР та 1 бригаду 13 батальйону. Відвезли бійцям дощовики, форму, овочі(буряк, картоплю, моркву), воду, засоби особистої гігієни та різний літній одяг.

«Загалом всі потреби дуже схожі. Хлопцям не вистачає гарних та якісних берців, літньої форми, є нестача у дощовиках, медикаментах, амуніції. Спробуємо потроху закривати усі ці недоліки та просимо мешканців Полтави та інших міст України і надалі долучатися до допомоги нашій армії. Війна триває», - сказав волонтер «Вільних Людей» Володимир Пілат.

Нагадаємо, що збір допомоги військовим у Полтаві відбувається за адресою: вул. Шевченка 44, оф.17(Магазин туристичного спорядження TopRope)


Автор: Прес-служба Волонтерської мережі «Вільні Люди»


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Полтава | Благодійність
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль