Вхід | Реєстрація

Доживемо і до гранітної плитки

Доживемо і до гранітної плитки

Жителі маленький і великих населених пунктів України напевне вже помітили, що протягом останнього року ріко активізувалися темпи робіт по їх благоустрою. Значно зрости і обсяги ремонтів доріг, тротуарів, скрізь кладуть тротуарну плитку, стелять асфальт, замінюють старі водопровідні та каналізаційні труби. все це стало можливим передусім бюджетній децентралізації. Це, ледве не єдина із задекларованих реформ, що дає результат, котрий помічають всі без виключення українці. У містах і селах нарешті з’явилися гроші, якими місцева влада може із більшою чи меншою ефективністю користуватися. Самі керівники органів місцевого самоврядування зізнаються, що не мали таких коштів навіть за часів, коли Україна не переживали економічної кризи та не було військового конфлікту на Донбасі. І якщо економічна ситуація надалі почне покращуватися, то влада на місцях отримуватиме все більше і більше можливостей для розвитку інфраструктури.

Так жителі Полтави зараз просто вражені тим, скільки за останній рік відремонтували доріг. Звичайно до радянських темпів укладання нового асфальту ще дуже далеко. Але прогрес очевидний. Почали перекладати навіть гранітну бруківку на колишній вулиці Леніна.

Щоправда дехто із місцевих мешканців вважає, що було б дешевше покласти замість брущатки звичайний асфальт. Але говорити  так можуть лише люди не посвячені в специфіку того чи іншого матеріалу.

Так якщо зайти на сайт http://granite.ua, що обслуговує київську компанію, що займається продажами виробів саме із граніту і хоча б побіжно ознайомитися із асортиментом продукції та прочитати статті, написані професіоналами, то можна миттєво оцінити переваги саме цього матеріалу. Він передусім підкупляє своєю довговічністю та справжньою красою. Крім того граніт більш екологічно безпечний матеріал чим той же асфальт.

Звичайно поки що для більшості обивателів вироби із граніту перш за все асоціюються із надмогильними пам’ятниками. Дійсно матеріал довговічний естетично привабливий і водночас, не надто дорогий. Особливо у порівнянні із мармуром. І його йнадалі будуть активно використовувати у даній сфері.

Але вже зараз ні в кого немає сумніву, що граніт ставатиме все популярнішим і його застосовуватимуть у всіх сферах міського господарства. Із нього викладатимуть красиві тротуари, використовуватимуть у якості оздоблювального матеріалу. Кластимуть і дороги із гранітної брущатки. Адже банальний асфальт відчуття стилю не дає. Так що уграніту гарне майбутнє.


Автор: Степан Луговий
Розміщено на правах реклами


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Суспільство
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації