Вхід | Реєстрація

Поліцейські при оформленні ДТП у салоні автомобіля знайшли гранати і зброю

Поліцейські при оформленні ДТП у салоні автомобіля знайшли гранати і зброю

До чергової частини відділення поліції №2 Полтави надійшло повідомлення, що при оформленні ДТП без постраждалих, патрульні поліцейські виявили в автомобілі «Хонда» три гранати, ніж і мисливську рушницю.

Пригода сталася близько 12:30 по вулиці Панянка в Полтаві. 38-річний водій автомобіля про походження боєприпасів пояснення не надав. Поліцейські вилучили речові докази та встановлюють усі обставини події.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція даної статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до семи років.


Автор: Відділ комунікації поліції Полтавщини


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кобеляки | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль