Рухаємось далі

Ця редакційна стане завершенням своєрідної трилогії, розпочатої у статті «Якого вам ще хазяїна» і продовженої у «Глисти та футболісти». Розумію, що одразу три публікації на одну тему — це забагато. Таку розкіш можна собі дозволити, ведучи блог в Інтернеті, а не в паперовому варіанті газети. Але так уже сталося. Підняту тему бажано довести до логічного завершення.

Одразу хочу попросити вибачення у людей, яких образив своїми сентенціями та порівняннями. Визнаю, що допустив безтактність у деяких висловлюваннях. НЕ МОЖНА ображати і принижувати людей, котрі думають інакше. Тому ще раз прохаю вибачення. І справа тут зовсім не в потенційно втрачених передплатниках чи загальному іміджу видання. Передплатників можна повернути, імідж поліпшити.

Справа більше у порушенні двох не мною придуманих принципів, які вважаю правильними. Перший — коло зла можна розімкнути виключно добром. Агресія ж породжує лише іншу агресію і ніколи не призводить до конструктиву.

Принцип другий — причину проблеми потрібно шукати лише в собі, а не ззовні. Лише такий підхід дає можливість вдосконалюватися і продовжувати поступальний рух.

Ось ці два принципи і були порушені, особливо у другій частині трилогії. Якщо читачі не зрозуміли сенсу статті, то, швидше за все, не вони тупі, а думка була недостатньо чітко прописана.

А тепер — до суті і конструктивну. Жінка, яка була згадана у першій статті, існує в реальному житті. І про хазяїна вона дійсно говорила. А слово «хазяїн» у біології дійсно означає носія паразитів та вірусів.

А своєї впевненості у тому, що бажання і очікування появи хазяїна, які існують у значної частини українського суспільства, є хибним, я не змінив і навряд чи зміню. Спробую пояснити чому.

Як на мене, набагато конструктивнішим і ефективнішим є запит не на хазяїна, господаря, господарника, а на виконавця. Можна вжити слово «менеджер», але воно надто іншомовне. Суспільство чи його частина наймає собі шляхом виборів виконавця, який буде втілювати у життя виключно його, суспільства запити і побажання. І контролює кожен його крок через депутатів, опозицію, незалежні засоби масової інформації, громадські організації. Так має бути.

А як є у сьогоднішній Україні? Вибравши хазяїна, більшість суспільства вважає свою місію завершеною. І, як ті малі пташенята, роззявляє дзьобики в очікуванні того, що обраний принесе черв’ячка, нагодує, обігріє і хмари розведе руками. А далі обрана особа, будь-то президент чи міський, селищний, сільський голова діє виключно на власний розсуд. І йому потрібно лише одне — лояльність депутатського корпусу. Звідси — неминучі помилки. Їх роблять усі, включаючи автора цієї трилогії. Та далеко не всі здатні їх визнавати. Особливо зважаючи на відсутність критики і контролю.

От про це й була перша стаття. Думаю, що пояснив. На цьому все, рухаємось далі.


Автор: Ігор ФІЛОНЕНКО, «ЕХО»
Поділитися:
10 березня 2017, 09:10 | Регіон: Полтавщина | Категорія: Редакційна | Сторінка для друку

1. don Pedro / 10 березня 2017, 09:38 Вставити цитату
якщо людина вже представляє з себе гавно, то повернення її до нормального стану практично не можливо
2. луна / 11 березня 2017, 07:00 Вставити цитату
Классссссс!Вам горяче не уважаемый мной автор кинул ,как кость тему и понеслась трилогия не о чем!О своем хозяине написал бы!
Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації