Вхід | Реєстрація

Кременчужанин прогулювався посеред ночі зі шприцами та гранатою в кишені

Кременчужанин прогулювався посеред ночі зі шприцами та гранатою в кишені

Заборонені в обігу речовини та боєприпаси виявили патрульні вночі.

Учора вночі патрулюючи мікрорайон Алмазний патрульні поліцейські помітили підозрілого чоловіка. Коли він побачив патрульних, різко змінив напрямок руху. Охоронці порядку підійшли до нього, щоб перевірити.

При проведенні поверхневого огляду в громадянина виявили шприц із невідомою прозорою речовиною, схожою на наркотики та предмет, схожий на гранату.

Під час спілкування мешканець Полтавського району пояснив, що боєприпаси взяв на металобрухті декілька днів тому.

45-річного затриманого передали слідчо-оперативній групі для проведення необхідних процесуальних дій.


Автор: Патрульна поліція Кременчука


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини України та Полтавщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
| Кременчук | Кримінал
Додати коментар
Ваше ім'я Ваш e-mail (в коментарях не виводиться)
Текст   символів залишилося

Впишіть сюди щось, якщо ви робот:

Читайте також

Курс валют

Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль