У Полтаві стартувала обов’язкова реєстрація домашніх тварин (фото)

У Полтаві стартувала обов’язкова реєстрація домашніх тварин

На базі Полтавського КАТП-1628 розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх улюбленців

З 2 липня у Відділі регулювання чисельності тварин Полтавського КАТП-1628 розпочалась обов’язкова реєстрація домашніх тварин. Згідно з пунктом 4.1 Правил утримання домашніх тварин у м. Полтава, особи, які утримують домашніх тварин віком від 3 місяців, зобов’язані реєструвати їх.

Разом із Русланою, яка є власницею той-тер’єра Моніки, «Полтавщина» відправилася до КАТП-1628 на вул. Кагамлика, 84, щоби зареєструвати її маленьку улюбленицю.

Вказівники не дадуть загубитися на території КАТП

Від входу по всій території Полтавського КАТП-1628 розвішані інформаційні таблички зі стрілками, які допомагають дістатися до Відділу регулювання чисельності тварин.

Нас зустріла працівниця відділу та провела до кабінету. Для реєстрації Моніки Руслана мала із собою свій паспорт та фото собаки. У випадку відсутності фото тварини, співробітники КАТП-1628 можуть сфотографувати улюбленця на місці та одразу прикріпити фото до анкети, якщо власник привіз тварину із собою.

Заява на ім’я Віталія Забишного для реєстрації домашнього улюбленця

Руслана заповнила Заяву для реєстрації, до якої внесла ім’я тварини, породу, вагу та зріст. Крім того, якщо тварина має паспорт із щепленнями, його також потрібно мати при собі під час реєстрації, щоб в електронній анкеті також зазначити ці відомості.

Руслані продемонстрували приклад жетонів, які видаватимуть тваринам разом з реєстраційним посвідченням. У кожного жетона буде унікальний номер та QR-код, за якими можна буде знайти тварину в муніципальному та міжнародному реєстрах. Адже улюбленця реєструють також у міжнародній системі animal-id.info.

Після заповнення анкети, Руслані видали реквізити за якими вона має сплатити 44,98 грн. У цю вартість входить жетон за 30 грн.

Протягом тижня з моменту написання заяви працівники відділу повинні зателефонувати власнику тварини та повідомити, коли можна буде отримати готові жетон та реєстраційне посвідчення. У нашому випадку той-тер’єр Моніка урочисто отримає свої реєстраційні документи та жетон 6 липня. Це буде перший день видачі подібних документів.

Нагадаємо, що за 7 років обіцянок у Полтаві все ж замовили проект притулку для безхатніх тварин. Згідно з договором, розробити проект повинні до 3 вересня 2018 року.


Автор: Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»
Поділитися:
4 липня, 15:27 | Регіон: Полтава | Категорія: Цікаве | Сторінка для друку

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Щоб прокоментувати матеріал, Вам необхідно зареєструватися, або увійти на сайт під своїм логіном
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації