Зіньківчан просять не купатися в річці Ташань

Зіньківчан просять не купатися в річці Ташань

Виконавчий комітет Зіньківської міської ради оприлюднив результати лабораторних досліджень води в р.Ташань та висновки Зіньківського МВПДЛ ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України».

Зокрема, у воді, відібраній 31 липня в місці відпочинку на річці Ташань у місті Зінькові, виявлено перевищення кількості лактозопозитивних паличок (ЛКП) 6200 при нормі не більше 5000.

“Безпечність води оцінюється за індексом ЛКП, що є індикатором мікробного забруднення. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунок людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для дітей. Чим більша кількість такого мікроорганізму знаходиться у воді, тим більша ймовірність перебування в ній збудників інфекційних захворювань”, – йдеться у повідомленні.

З метою збереження здоров’я та недопущення виникнення інфекційних захворювань серед населення, зіньківчан просять обмежити купання в річці.


Автор: «Новини Полтавщини»


6 серпня 2018, 15:56 | Зіньків | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномОстанні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації