Новий керівник Кобеляцького райвідділу поліції провів свою першу прес-конференцію для ЗМІ. Він розповів про свої плани та пріоритети в роботі, відповів на чисельні запитання.
Сергій Джулай, привітавшись, для початку встав із свого стільця, що в кабінеті начальника райвідділу поліції, і запропонував всім присутнім розташуватися за одним столом. Він пояснив:
— Пропоную одразу ламати шаблони в спілкуванні. Будемо всі сидіти за одним столом, щоб з’явилася можливість спілкуватися більш невимушено. Хочу наголосити, що у своїй роботі буду максимально відкритим із пресою та представниками громадськості. Відповідатиму на будь-які запитання. Звичайно, дотримуючись вимог збереження таємниці слідства. Використовуватиму всі доступні методи для того, щоб популяризувати роботу поліції, підняти її авторитет у очах людей. Для мене не є секретом, що зараз довіра до поліції в Кобеляцькому районі не на найвищому рівні.
Коротка біографічна довідка. Сергій Джулай розпочав службу в Міністерстві внутрішніх справ у 1998 році, будучи тоді курсантом. Зараз термін його безперервної служби становить повних 20 років. Знаходиться у званні підполковника поліції.
Ще будучи курсантом, познайомився із своєю майбутньою дружиною Юлією. Вона теж працює в поліції Кременчука інспектором слідчого відділу. У сім’ї — двоє дітей: Вікторія та Георгій. Обоє навчаються у школі, займаються спортом і поглиблено вивчають іноземні мови.
Бойове хрещення — «Нова Пошта» і Білики
Сергій Джулай розповів, що зараз перебуває на своєрідному емоційному підйомі, вважаючи своє призначення у Кобеляцький район черговою можливістю випробувати власні сили і професійність. Він підкреслив:
— Працювати буду стільки, скільки відведено долею та вищим керівництвом Нацполіції. Я ніколи, ні в який район сам не просився. Працюю там, де визначено службою. Кобеляцький район мені знайомий. У 2015 році, будучи заступником начальника обласного управління карного розшуку, брав участь у розслідуванні вбивства Оксани Корсун. Так, цей злочин до цього часу не розкритий. Можливо, доля дає шанс довести розпочату справу до логічного завершення.
— Чи пройшли вже «бойове хрещення» у Кобеляцькому районі?
— Можна таким вважати пограбування із проникненням у відділення «Нової Пошти», що сталося в ніч із п’ятниці на суботу. Я задоволений професійними діями співробітників поліції. Завдяки цьому злочин був розкритий «по гарячих слідах». Обидва підозрювані були оперативно затримані, викрадене майно у них вилучили. Зараз прокуратура перевіряє деякі процесуальні моменти і будемо оголошувати підозру.
Щодо затримання потенційних злодіїв у Біликах. Інформація про це в ЗМІ та соцмережах була подана не зовсім повно. Те, що їм одразу не оголосили про підозру і не вибрали міру запобіжного заходу, не означає, що вони будуть почуватися вільно. Йде процес збору інформації, необхідних доказів. Не оголосили про підозру вчора, буде оголошено завтра.
— По соцмережах «гуляє» інформація про те, що Ви не будете працювати із «людьми Федана», тобто можна очікувати кадрових змін, у тому числі і серед заступників начальника.
— Я не говорив таких слів, як «не буду працювати із людьми Федана». Для мене не важливо, хто й коли отримав ту чи іншу посаду в райвідділі. Головний критерій спільної праці — професійний рівень працівника.
— «На слуху» в районі чи то реальна, чи вигадана взаємодія правоохоронців із кримінальними авторитетами. У Вас будуть розмови із «смотрящими» та іншими представниками кримінального світу?
— Я в курсі очікувань громадськості. Знаю, чим люди стурбовані. Ніяких розмов із криміналом не буде. Можу нагадати, що під час моєї роботи в Гадячі була фактично розгромлене організоване злочинне угрупування. Там теж був «смотрящий», був навіть задіяний уже колишній поліцейський. Усі зараз — за ґратами.
— Ветерани МВС у Кобеляцькому районі нарікають про брак уваги до них…
— Знаю. Уже знайомлюся із людьми. Розробляємо комплекс заходів по відзначенню ветеранів МВС. Ніхто не буде забутий.