У квартирах дозволять вільно проектувати кухні

У квартирах дозволять вільно проектувати кухні

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства пропонує дозволити у квартирах з двома і більше кімнатами проектувати кухні, які не відокремлені від інших приміщень стінами, так звані кухні-ніші.

Про це написав заступник міністра Лев Парцхаладзе.

«Хочемо прибрати ще одну застарілу норму в ДБН: проектувати квартири тільки з традиційним покімнатним плануванням. Натомість, запровадити можливість використовувати сучасні планувальні рішення. Наприклад, проектувати кухні-ніші та і взагалі передбачати вільне планування квартир. Сьогодні це дозволено робити тільки в однокімнатних квартирах. Ми пропонуємо впровадити можливість такого проектування і для квартир великих габаритів».

За його словами, це дозволить ефективніше організовувати житловий простір і сприятиме створенню більш комфортних умов проживання.

Згідно із запропонованими змінами, допускається передбачати кухню-нішу, якщо вона буде обладнана електричною плитою і механічною витяжною вентиляцією.


Автор: Ігор Бабаєв


10 лютого, 10:23 | Полтавщина | Суспільство
Loading...

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації