Боксер із Полтавщини взяв «золото» на Кубку України

Євгеній Павловський з Горішніх Плавець переміг у ваговій категорії до 91 кілограма.

17 листопада у Запоріжжі пройшли фінальні поєдинки Кубку України з боксу серед чоловіків, участь в якому приймали близько ста боксерів з усіх регіонів нашої держави. Про це пишуть «Новини Полтавщини» з посиланням на Федерацію боксу України.

Представник Полтавщини у фіналі впевнено за оцінками суддів переміг Віталія Стальченка з Дніпра — 5:0. Бронзу отримав Владислав Баланюк з Вінниччини.

За результатами змагань першість у загальному медальному заліку посіла команда-господар турніру – збірна Запорізької області, в активі якої дві золоті, дві срібні та дві бронзові медалі. Почесні друге та третє місця посіли команди міста Києва та Вінницької області відповідно.